15.3 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 17

Apklausa: beveik kas antras mažo ir vidutinio verslo atstovas norėtų turėti asmeninį vadybininką ar bankininką

Ar jau skaitėte?

Lietuvos verslai norėtų, kad tvarkant banko reikalus su jais bendrautų jiems dedikuoti asmenys: asmeninis vadybininkas arba bankininkas. To pageidautų beveik kas antras šalies mažo ir vidutinio dydžio verslų atstovas, atskleidė „Spinter tyrimų“ atlikta verslininkų apklausa.

- Reklama -

Skelbiama, kad apklausos duomenimis, už tokį bendravimo variantą pasisako daugiausiai, arba 46 proc. Lietuvos verslininkų. 43 proc. respondentų tiko interneto teikiamos galimybės: elektroninis paštas, pokalbių kanalas interneto svetainėje.

Asmeniniai finansai. Iliustracinė nuotrauka.

Verslo apklausą inicijavusio Medicinos banko Verslo tarnybos direktorius Julius Ivaška pastebi, kad šalies verslo atstovai iš esmės nori tiesioginio, išskirtinai jiems skirto dėmesio ir renkasi vieną greičiausių bei efektyviausių bendravimo formatų.

Tuo tarpu 2020 metais, tik prasidėjus koronaviruso pandemijai, net 59 proc. verslininkų palankiai įvertino tai, kad būtų aptarnaujami internetu.

Apklausos duomenimis, šiais metais trečioje vietoje liko gyvas aptarnavimas banko padalinyje akis į akį, gyva eilė – už tai pasisakė 36 proc. apklausoje dalyvavusių verslininkų. Prieš trejetą metų tokia galimybė taip pat buvo tarp verslininkų prioritetų ir nusileido tik internetui. Tuomet už gyvą pasikalbėjimą pasisakė 43 proc. verslininkų.

Pažymėtina, kad susirašinėti laiškais interneto banke linkę 19 proc., o skambinti bendruoju banko telefonu – 18 proc. verslininkų. Ankstesnėje apklausoje skambutį telefonu pažymėjo 31 proc. verslo apklausos dalyvių.

- Reklama -

Anot J. Ivaškos, nėra vieno universalaus ar teisingiausio būdo, kaip efektyviausiai turėtų būti tvarkomi reikalai banke. Tai priklauso nuo daugybės objektyvių bei subjektyvių ir išorės, ir vidaus faktorių.

„Ilgametė mūsų patirtis rodo, kad savo nišą turi įvairios bendravimo formos, kadangi klientai yra skirtingi, jų lūkesčiai – nevienodi, aplinkybės įvairios: nuo buvimo vietos, ryšio priemonių, verslo veiklos etapo. Banko padaliniuose besilankančių klientų srautas išlaiko pastovumą, tačiau sėkmingai atrandami ir kiti bendravimo būdai. Gebėjimas užtikrinti kontakto pasirinkimo galimybę yra labai svarbus, ypač verslams, kurie patiria dideles rizikas ir disponuoja dideliais lėšų srautais“, – teigia jis.

Specializuotą mažų ir vidutinio dydžio verslo atstovų apklausą „Spinter tyrimai“ atliko šiemet kovo 27–balandžio 12 dienomis. Joje dalyvavo 206-ių šalies smulkių ir vidutinio dydžio įmonių vadovai.

TOP naujienos

Artimiausią parą daugelyje rajonų palis, vyraus nedidelis lietus

Artimiausią parą Lietuva dar  išliks pietinio ciklono veikimo zonoje. Rugsėjo 12-os naktį daugelyje rajonų palis, vyraus nedidelis lietus. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 5–10 m/s. Temperatūra...

Originalūs receptai Kūčioms: nuo „šprotų pataluose“ iki jais įdarytų saldžiųjų bulvių

Šprotai – daugeliui nuo vaikystės pažįstamas ingredientas, kuriuo gardinami sumuštiniai, neretai jie patiekiami ir ant Kūčių stalo. Vis dėlto, šprotus panaudoti galima kur kas...

Tokio šou pavydėtų net didžiausi pasaulio festivaliai: dangus virš Pakruojo dvaro – nuspalvintas lazeriais ir šviesomis

Metų turizmo objektu ne vienerius metus pripažįstamas bei išskirtiniais festivaliais garsėjantis Pakruojo dvaras nustebino ir šiemet. Didžiausią Baltijos šalyse žiemos festivalį „Kalėdų kosminė stotis“...

Prie elektromobilio vairo per artimiausius trejus metus persėsti planuoja 20 proc. lietuvių

Lietuviai vis aktyviau palaiko tvarumo idėjas ir siekia patys prisidėti prie poveikio aplinkai mažinimo. Tai rodo ir augantis šalies gyventojų palankumas elektromobiliams. Kaip atskleidė...

Astrologinė prognozė gruodžio 29-ajai, penktadieniui

AVINAS. Diena bus labai prieštaringa. Džiugins romantiški nuotykiai, vaikų išdaigos, tačiau gali pasitaikyti nemalonių staigmenų. Regis, ramybės neduos techninės problemos, vaikų poreikiai ar pan. JAUTIS. Šiandien pakaks rūpesčių. Šeimoje ramybės ir darnos sumažės, o išlaidos...

„Rimi“ kalėdinę antį įsigysite pigiau: kepimo ir skaniausių įdarų paslaptys

Artėjant šventiniam laikotarpiui, ore tvyro Kalėdų laukimas, o namuose – šventinių patiekalų planavimas. Nors daugelis per šventinius pietus mėgaujasi tradiciniu kalakutu, yra dar vienas kulinarinis malonumas, kuris nusipelno svarbios vietos ant Kalėdų stalo –...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS