16 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 19

Žmonės neabejingi skurdui: „Rimi“ parduotuvėse vykusioje „Maisto banko“ akcijoje surinkta produktų už 33 tūkst. eurų

Ar jau skaitėte?

Spalio 13–14 dienomis vykusioje rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje, kuri vyko net 37-iuose „Rimi“ prekybos centruose, pirkėjai buvo kviečiami aukoti mažesnes pajamas gaunančioms šeimoms, vienišiems, senyvo amžiaus ir kitiems vargstantiems žmonėms. Iš viso „Rimi“ tinklo parduotuvėse paaukota 22 531 maisto produktas, kuris jau netrukus pasieks stokojančius visoje Lietuvoje. Daugiausia surinkta makaronų ir kruopų, taip pat arbatos, cukraus, aliejaus, įvairių konservų.

- Reklama -

Aukojame ir saviems, ir nuo karo nukentėjusiems

Prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius džiaugiasi, kad žmonės nepavargo aukoti ir nėra abejingi ne tik nuo karo siaubo pabėgusiems ukrainiečiams, bet ir vargingiau gyvenantiems lietuviams.

Iš viso „Rimi“ parduotuvė … 22 531 maisto produktas.

„Galiu tik padėkoti savanoriams ir mūsų pirkėjams, kurie laiko savo pareiga pasidalinti maisto prekėmis su tais, kurie jų kartais neišgali nusipirkti. Be to, atliepdami taupančių pirkėjų lūkesčius, pristatėme naują vardą žemomis kainomis „Rimi Smart“, tad prekybos centrų asortimente galima rasti apie pusantro šimto pigių, bet kokybiškų produktų, kurie pravers kiekvienai šeimai“, – sako V. Lukoševičius.

Taip pat „Rimi“ investuoja savo išteklius tam, kad būtų išplėtota paramos maistu sistema ir padėtume sunkiai gyvenančioms šeimoms, vienišiems seneliams bei kitiems su sunkumais susiduriantiems žmonėms, kurie stokoja būtiniausių maisto produktų. Todėl, aktyviai bendradarbiaudami su „Maisto banku“, jam paaukotą maisto kiekį pernai padidinome iki 745 tonų (2021 m. šis kiekis siekė 666 tonas)“. Be to, svarbu paminėti, kad „Rimi“ prekybos tinklas „Maisto bankui“ atiduoda visas produkutų kategorijas – suprasdami to prasmę, kad sunkiau gyvenantiems reikia įvairaus maisto ir kitų prekių.

Dosniausi – didžiųjų miestų gyventojai

„Maisto banko“ akcija.

Per dvi jau 35 kartą organizuotos akcijos dienas „Rimi“ parduotuvėse suaukota 22 531 produktas, o jų vertė siekia 33 292 eurus. Iš viso buvo paaukota 6 237 kartus.

Taip pat skaitykite:  Prodiuseris Mantvidas Žalėnas atskleidė, kiek kainuoja sukurti kino filmą

Kaip ir kiekvienais metais, daugiausia suaukojo vilniečiai: vienuolikoje akcijoje dalyvavusių „Rimi“ parduotuvių suaukota maisto beveik 15 tūkst. eurų. Po vilniečių dosniausiai aukojo klaipėdiečiai – aštuoniose „Rimi“ parduotuvėse surinkta produktų už kiek daugiau nei 4 tūkst. eurų. Panašūs skaičiai ir iš akcijos Kaune: ten penkiose parduotuvėse surinkto maisto vertė – apie 3,5 tūkst. eurų. Produktų aukojo ir kitų miestų: Alytaus, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Mažeikių, Palangos, Utenos, Biržų, Kretingos gyventojai. Iš viso 37 parduotuvėse budėjo 696 savanoriai.

- Reklama -

Aukoja ilgo galiojimo produktus

Vaidas Lukoševičius.

Ankstesniais metais per „Maisto banko“ akcijas žmonės daugiausia aukodavo kruopų, miltų, makaronų, mėsos konservų. Dabar dažniausiai aukojamų produktų dešimtuke atsidūrė makaronai, kruopos, aliejus, arbata, cukrus, daržovių konservai, gaivieji gėrimai, vanduo, kava.

Prekybos tinklas „Rimi“ ir „Maisto bankas“ sėkmingai bendradarbiauja jau ne vienerius metus. „Toliau stipriname bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis paramos organizacijomis, teikiame ir finansinę paramą bei skatiname tai daryti savo pirkėjus, suteikdami jiems galimybę aukoti tiek fizinėse parduotuvėse, tiek elektroninėje www.rimi.lt“, – primena „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.

Nespėjusius sudalyvauti akcijoje, „Maisto bankas“ kviečia aukoti skambinant trumpaisiais numeriais 1343 (auka 5 eurai) ir 1413 (auka 10 eurų) arba internetu www.maistobankas.lt/paremk.

TOP naujienos

Horoskopai lapkričio 16 dienai

AVINASAr nebijote susikompromituoti? Dabar jau pakankamai aišku, kad vienas žinomas asmuo ketina pasitraukti iš bendrai dirbamo darbo ir palikti jus vieną painioje situacijoje. JAUTISPrieš kurį...

Nevyriausybinės organizacijos vienija jėgas rinkdami paramą ir savanorių būrius pagalbai ukrainiečiams

Penkios nevyriausybinės organizacijos: Lietuvos Raudonasis Kryžius, „Maisto bankas“, Lietuvos Caritas, Maltiečiai ir Gelbėkit vaikus, vienijasi su iniciatyva „Stiprūs kartu“ teikiant pagalbą ukrainiečiams, bėgantiems į...

Horoskopai lapkričio 7 dienai

AVINASNuotaikų barometras rodo blogą orą. Aplinkiniams su jumis dėl to bus labai sunku. Net ir prašomi padėti ar patarti vargu ar rodys entuziazmo. Kaltinkite...

NT Latvijos pajūryje: įmanoma, bet yra papildomų sąlygų

Pandemija gana netikėtai Lietuvos gyventojams tapo postūmiu įsigyti nekilnojamąjį turtą (NT). Paklausa tokia didelė, kad kainos sparčiai auga, o pasiūla nespėja malšinti pirkimo įkarščio,...

Nusprendę atliekomis atsikratyti bet kur, galite netekti ir automobilio

Dar 2021 m. rudenį buvo priimtos Administracinių nusižengimų kodekso pataisos, numatančios, kad už aplinkos teršimą asmenims gresia ne tik baudos, bet ir transporto priemonių, kuriomis buvo gabenamos atliekos, konfiskavimas. „Teršimas atliekomis – vis dar labai...

Aktorius Darius Petkevičius gyvena kitaip

„Pokyčių mano gyvenime iš tiesų daug, kai kurie seniau matyti bičiuliai gerokai nustemba“, – pokalbį pradeda aktorius Darius Petkevičius, pavasarį atšokęs vestuves su informacinių technologijų specialiste Aiste. Televizijos serialo „Turtuolis vargšas“ aktorius juokauja, kad...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS