20.5 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 17

Tūkstančių jau atrasta kalėdinė gudrybė su pirkinių maišeliais – padės sutaupyti ir supakuoti net neįprastų formų dovanas

Ar jau skaitėte?

Vieniems dovanų pakavimas yra maloni tradicija prieš laukiamiausias metų šventes, kitiems – užduotis, kurią norisi padaryti kuo greičiau. Tiek vieniems, tiek kitiems pravers originali idėja, kaip dovanas patraukliai supakuoti tvariau, paprasčiau ir pigiau. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, tereikės popierinio pirkinių krepšelio.

- Reklama -

„Įdomi statistika – visų laikų pati populiariausia prekė bet kurioje parduotuvėje yra paprasčiausias pirkinių maišelis. Jų pasirinkimas labai gerai atskleidžia, kiek pirkėjams rūpi tvarumas. Jau ne vienerius metus iš eilės matome, kad pirkėjams svarbu, jog pirkinių maišelis būtų pagamintas atsakingai, kiek įmanoma draugiškiau aplinkai, todėl vis dažniau jie renkasi popierinius alternatyvas. O ypač didelio susidomėjimo sulaukia riboto leidimo kalėdiniai maišeliai, kurie visai lengvai gali virsti dovanų pakavimo popieriumi. Tai naudinga ir aplinkai, ir piniginei, be to, padeda sutaupyti ir laiko“, – sako V. Budrienė.

Bulvė ir Kalėdos.

Specialaus dizaino kalėdinius popierinius maišelius „Iki“ pristatė prieš kelerius metus, o džiugi pirkėjų reakcija ir aktyvumas juos perkant bei prikeliant naujam gyvenimui paskatino tai paversti kasmete šventine tradicija.

Šie kalėdiniai pirkinių maišeliai yra pagaminti iš 50 proc. perdirbto popieriaus, jų raštai išspausdinti aplinkai draugiškais vandens pagrindo dažais. Be to, šis popierius yra tvirtesnis nei dovanų pakavimui skirtas įprastasis, tad lengviau atlaiko net ir šventines keliones.

5 būdai, kaip panaudoti popierinį maišelį dovanų pakavimui

Nemažas popierinių maišelių pliusas ir tai, kad jie yra natūralių, žemiškų spalvų – rudos ir žalios. Dėl to prie jų derės įvairūs jaukumo suteikiantys papuošimai, ypač – aplinkai draugiški: virvelės, kankorėžiai, eglės, šermukšnio ar bugienio šakelės, džiovinti augalai ar apelsino griežinėliai, kvapnios cinamono lazdelės, rankų darbo papuošimai.

Ilgas dovanų popieriaus lapas. Nukirpkite maišelio rankenas pagal pažymėtą liniją, taip pat nukirpkite jo apačią ir perkirpkite šone. Turėsite didelį šventiškai marginto popieriaus lapą, į kurį bus patogu supakuoti stačiakampes ar ritinio formos dovanas.

- Reklama -

Maišelis net ir neįprastų formų dovanoms. Vien tik nukirpę maišelio rankenas ir logotipą iškart turėsite mielą ir stilingai puoštą šventinį maišelį. Jį lengva naudoti nestandartinių formų dovanoms, taip pat net ir didesnėms – pirkiniams skirto maišelio apačia yra ypač didelė. Viršų galite paprasčiausiai suklijuoti arba kaspinu, virvele perrišti viršuje padarytas skylutes.

Originalus vokas dovanų kortelei. Patiems iškirpti ir sulankstyti voką yra visai lengva, o rudas ir subtiliai šventiškai žaliais piešiniais dekoruotas maišelio popierius suteiks jūsų atviruko ar dovanų kortelės įpakavimui išskirtinumo. Pasitelkite ir fantaziją – pavyzdžiui, iškirpkite dvi vienodas kojinės formas ir jas suklijuokite, palikdami tik atvirą viršų, pro kurį įdėkite kortelę į vidų.

Dovanų etiketės. Išlaidos net ir tokioms smulkmenoms kaip etiketės dovanoms prieš šventes lengvai kaupiasi. Pasidarykite namines etiketes išsikirpę jas iš tvirto maišelio popieriaus. Teliks pradurti skylutę ir su virvele pritvirtinti prie dovanos.

Pakuotės medžiaga. Pakuojate dovaną į dėžutę, kurioje lieka nemažai tuščios erdvės? Pasirūpinkite dovanos saugumu ir užpildykite erdvę paglamžytu ar į ritinėlius susuktu šventiškai papuošto maišelio popieriumi.

Pirkėjų patogumui ant kalėdinių „Iki“ pirkinių maišelių taip pat yra ir QR kodas. Jį nuskaičius telefonu, galima rasti patarimus, kurie padės lengvai ir paprastai supakuoti kalėdines dovanas.

Maišeliais jau prekiaujama visose tinklo parduotuvėse. Kaip ir įprasti popieriniai maišeliai, kalėdiniai maišeliai kainuoja 30 centų. Be to, būtent šiuose šventiškuose maišeliuose savo pirkinius gaus visi, užsisakę prekes internetinėje „Iki“ arba „LastMile“ parduotuvėje.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Sostinėje karantino priežiūrai į dangų pakelti dronai

Vilniaus miesto savivaldybė pasitelkė dronus karantino tvarkos mieste palaikymui ir gyventojų informavimui. Kiekvieną dieną, nuo 9 iki 18 val., danguje patruliuoja 7 savanorių dronai,...

Atliktas antikorupcinis vertinimas dėl COVID-19 skiepijimo proceso

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atsižvelgdama į temos valstybinę reikšmę bei aktualumą ekstremaliosios situacijos metu, taip pat reaguodama į visuomenės informavimo priemonėse pasirodžiusią informaciją apie...

Sergančius vaikus artimieji galės prižiūrėti ilgiau, didėja ir minimalios išmokos už vaikus

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, apie Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimus. Bus didinamos paskatos dirbti auginant vaikus, palankiau apskaičiuojamos pašalpos, plečiamas...

Astrologinė prognozė liepos 4-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien gali būti daug tuščio energijos eikvojimo. Galbūt dėl to, kad nesusidarėte konkrečios dienotvarkės, o gal dėl įvairių keistų trikdžių, įsivaizduojamų problemų. JAUTIS. Šiandien...

Naujojoje Akmenėje ir Mažeikių rajone rasti žmonių kūnai irimo stadijoje

Praėjusią parą Naujojoje Akmenėje ir Mažeikių rajone rasti žmonių kūnai irimo stadijoje, pranešė policija. Anot Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, 15 val. 50 min. Mažeikių rajone, Kapėnų kaime, namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1959 m.)...

Milijonas gyventojų jau deklaravo pajamas

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad šiandien daugiau nei milijonas gyventojų jau deklaravo pernai gautas pajamas: 748 tūkst. gyventojų pateikė pajamų mokesčio deklaracijas, kuriose deklaravo grąžintiną 261 mln. eurų gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumą,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS