15.3 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 21

To dar nebuvo: išrinkta pirmoji „Iki“ klientų valdyba

Ar jau skaitėte?

Originaliomis priemonėmis nuolat pirkėjų patirtį gerinantis prekybos tinklas „Iki“ įgyvendina dar vieną naujovę – subūrė pirmąją Lietuvoje „Iki“ klientų valdybą. Dar nematytas projektas sulaukė kandidatų antplūdžio – per mažiau nei du mėnesius gauta beveik 1200 anketų. Iš jų atrinkti 10 pirkėjų, kurie pakviesti tapti „Iki“ klientų valdybos nariais. Pasak Nijolės Kvietkauskaitės, „IKI Lietuva“ generalinės direktorės, toks netradicinis sprendimas dar labiau įtvirtins tinklo stiprybę – buvimą arčiau savo pirkėjų.

- Reklama -

 „Visada buvome inovacijų ambasadoriai mažmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mūsų atvestos naujienos jau tapusios rinkos standartu – nuo parduotuvėse kepamų kruasanų iki savitarnos kasų. Pirmieji ir vis dar vieninteliai pirkėjų patogumui įrengėme visą parą veikiančias autonomines parduotuves, stebinome pirmą kartą Europoje centrinėse miesto gatvėse eisme dalyvaujančiais autonominiais automobiliais. Ir toliau intensyviai sieksime gerinti apsipirkimo patirtį, todėl norime aktyviai tartis su savo pirkėjais ir būti arčiau jų. Neabejoju, kad „Iki“ klientų valdyba su savo įžvalgomis bus naudinga ir mums, ir – svarbiausia – visiems pirkėjams“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Kartu su klientais „Iki“ nuveiks daugiau

„Iki“ klientų valdyba – tai 10 atrinktų „Iki“ klientų grupė, kuri bus kviečiama teikti atsiliepimus, įžvalgas ir rekomendacijas apie „Iki“ produktus bei paslaugas. Pirmą kartą Lietuvoje išrinktos „Iki“ klientų valdybos tikslas – tobulėjimas. Jos narių nuomonės bus naudingos siekiant dar labiau gerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ klientams, suteikti naudingų pasiūlymų ir platų asortimentą.

„Iki“ klientų valdyba turės galimybę iš arčiau susipažinti su prekybos tinklo veikla ir pasidalinti savo grįžtamuoju ryšiu. Jos nariai rinksis į gyvus susitikimus, kurie vyks ne dažniau nei kas antrą mėnesį. Jų metu bus pristatyti svarbiausi einamieji darbai ir kampanijos, nariai teiks atsiliepimus apie „Iki“ ateities planus ir aptars artimiausius pokyčius ar projektus.

„Iki“ taip pat kreipsis į „Iki“ klientų valdybos narius tam, kad jie pateiktų naujų idėjų ar atsiliepimų apie konkrečius produktus ir paslaugas bei užtikrintų, jog jos yra geriausias sprendimas visiems klientams.

„Iki“ klientų valdybos nariai – iš įvairių pirkėjų grupių

Susipažinkite – balandį darbą naujojoje „Iki“ klientų valdyboje pradės dešimt jos narių. Dauguma jų parduotuvėje maistą perka ne tik sau, antrai pusei, bet ir vaikams, taip pat keturkojams šeimos nariams. Be to, didžiuojasi mokantys apsipirkti sumaniai – planuoja, seka naudingas akcijas, vertina šviežumą.

- Reklama -

„Turime vieną plačiausių parduotuvių tinklų šalyje, kuriame lankosi patys įvairiausi klientai. Tad rinkdami „Iki“ klientų valdybos narius siekėme, kad ir jie atspindėtų įvairius mūsų pirkėjų portretus – būtų iš įvairių amžiaus grupių, miestų, su skirtingais mitybos įpročiais. Siekiame, kad „Iki“ parduotuvės būtų patogiausias pasirinkimas visiems, tad norime, kad ir „Iki“ klientų valdyba atstovautų įvairioms pirkėjų grupėms“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Užtarnautu poilsiu Kaune besimėgaujantis 82-ejų Viktoras pasirengęs atkreipti daugiau dėmesio į senjorų ir silpniau matančių pirkėjų interesus. Vyras sako turintis tvirtą nuomonę apie tai, kaip palengvinti apsipirkimo galimybes tiek jiems, tiek visiems pirkėjams.

Tuo tarpu 30-metė Malvina iš Žemaitijos – vegetarė, besigilinanti į augalinės mitybos įtaką žmogaus sveikatai, studijuojanti maisto mokslą ir konsultuojanti žmones apie sveikatingumą. Ji įsitikinusi, kad jeigu esi sveikas ir kupinas energijos – esi ir laimingas. O tam daug įtakos turi būtent augalinis maistas, tad jis turi būti prieinamas kuo lengviau, arčiau, kokybiškiau, paprasčiau.

Gausia šeima besirūpinančią Laurą (41) iš Kalvarijos prie „Iki“ klientų valdybos prisijungti paskatino noras išbandyti dar vieną neatrastą nišą. Ji sako pasirengusi pasidalinti savo įžvalgomis, kaip dar labiau pagerinti apsipirkimo patirtį mažesniuose miestuose, o ypač tiems, kurie turi didelę šeimą ir mylimų augintinių.

Dar viena „Iki“ klientų valdybos narė – vilnietė Onutė (48) – arčiausiai širdies esančioje „Iki“ parduotuvėje Pagiriuose spėja pasirūpinti visais. Ir mažiausiais, ir vyriausiais, mat ne tik pati yra mama, bet ir savanoriaudama globoja kelis senjorus. Moteris – finansininkė, taip pat turi maisto technologės išsilavinimą, tad sumanus apsipirkimas jos kasdienybė – tą moka padaryti ir net iškart su trimis skirtingais pirkinių sąrašais.

40-metis Vilniuje gyvenantis Mantas pripažįsta, kad jam tiesiog patinka „pazylioti“ po parduotuves. Jis apžiūri asortimentą, atkreipia dėmesį, kaip atrodo kainų etiketės, ar viskas aišku ir įskaitoma, ar patogiai ir logiškai išdėstyti produktai ir pan. Neabejotinai toks dėmesys detalėms pravers ir atstovaujant pirkėjams „Iki“ klientų valdyboje.

Sostinėje anūkus auginti padedanti Dijana (52) pasakoja, kad jai patinka parduotuvėse atrasti vis naujų dalykų, semtis idėjų, apžiūrėti šviežias gėles, o atrastomis geromis akcijomis pasidalinti ir su kaimynais. Ją pačią dažnai būtent geri pasiūlymai ar atrasti nauji produktai įkvepia ir konkretiems kepiniams, receptams.

32-ejų vilnietis Mantvydas turi savo nuomonę tiek apie savitarnos kasas, tiek „Iki“ programėlės funkcionalumus ar el. kainų etiketes, kurias giria už draugiškumą aplinkai. Jaunam tėčiui patinka suktis virtuvėje, kur didžiausią dėmesį skiria produktų kokybei ir mėgavimuisi procesu bei pačiu rezultatu.

Šilutėje gyvenanti 31-erių Eglė sako atstovaujanti vieną pagrindinių pirkėjų grupių parduotuvėse – yra mama. Kaip ir visos, ji šeimą nori pamaitinti skaniai, sveikai bei, žinoma, nebrangiai. Tad Eglė neišeina į parduotuvę nepatikrinusi gerų akcijų, nuolaidų ir netgi pamena daugumos perkamų prekių kainas. Be to, yra kupina minčių, kaip „Iki“ paversti ne tik parduotuvių tinklu, bet gyvenimo būdu.

2 metukų atžalą auginančiai ir šeimos versle besisukančiai 31-erių Kornelijai iš Vilniaus dalintis savo nuomone nėra nauja – socialiniuose tinkluose ji su kitomis mamomis dalijosi patarimais apie maistą. Be to, turi gyvenimiškos ir profesinės patirties, parsivežtos iš darbo svetingumo sektoriuje užsienyje ir sukauptos kartu su vyru, profesionaliu šefu, įkurtame versle. O parduotuvėje ji ieško ne tik kaip sutaupyti, bet ir parūpinti visaverčio bei kuo šviežesnio maisto šeimai.

23-ejų Ugnė sako „Iki“ pirmiausia vertinantį už platų šviežių vaisių, daržovių pasirinkimą ir besižavinti „Iki“ tinklo inovacijomis bei drąsiais žingsniais tobulėjimo link. Mergina gyvena ir dirba Šiauliuose, tačiau mėgsta keliauti po pasaulį, o skirtingų virtuvių atradimais dalintis ir su artimaisiais.

Į pirmąjį „Iki“ klientų valdybos susitikimą visi jos nariai susirinks balandžio 15 dieną.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Balandžio 26-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO (Černobylio avarijos aukų atminimo diena)

Balandžio 26-oji – Tarptautinė kovos su triukšmu diena; Pasaulinė intelektinės nuosavybės diena; Tarptautinė Černobylio avarijos aukų atminimo diena. Balandžio dvidešimt šeštoji, penktadienis – 116-oji metų...

Nealkoholinio alaus ir maisto derinimo paslaptys: someljė J.Lingys pristato pagrindines taisykles

Šiandien minima Tarptautinė aludarių diena. Alus – vienas seniausių gėrimų su giliomis tradicijomis. Jis gaminamas rauginant mieles, miežius, kviečius, kartais netgi ryžius. Skirtingų rūšių...

Trijų parų eismo įvykiai

Vasario pirmąjį savaitgalį (4–6 d.) policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 127 eismo įvykius: penktadienį – 51, šeštadienį – 45, sekmadienį – 31. Dėl neblaivių...

Nebrangi ir nekaprizinga egzotika namuose: patarimai, kad populiarioji juka džiugintų vešliais žaliais lapais

Jau daug metų juka yra vienas populiariausių augalų, kurio sodrūs žali lapai ir išskirtinė išvaizda bet kuriai patalpai suteikia žavesio. Ne be reikalo, mat...

Apdovanoti sėkmingiausiai dirbantys tradiciniai amatininkai

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas Plateliuose (Plungės r.) vykusioje konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“ apdovanojo sėkmingiausiai šiais metais dirbančius tradicinius amatininkus ir tradicinių amatų centrą. 2 tūkstančius eurų siekianti premija skirta...

Po procedūrų odontologijos klinikoje mirė moteris

Vilniuje trečiadienį VUL Santaros klinikose mirė dėl odontologinių komplikacijų iš privačios klinikos atgabenta pacientė, sklebia portalas tv3.lt. Portalo duomenimis, Vilniaus policijos atstovai patvirtino, kad vakar apie 17.27 val. sulaukė pranešimo dėl neteisingai ar ne laiku...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS