20.5 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 17

Tarsi vienas kumštis: šventiniu laikotarpiu „Iki“ administracija jungiasi prie kolegų parduotuvėse

Ar jau skaitėte?

Prasidėjus paskutinei savaitei iki Kalėdų – parduotuvėse jaučiamas kur kas didesnis šurmulys. Todėl ir darbuotojų krūvis, siekiant pirkėjams užtikrinti greitesnio, patogesnio apsipirkimo patirtį, šiuo metu smarkiai išauga. Norint palengvinti jų darbą – šventiniu laikotarpiu kolegos iš „Iki“ administracijos skuba į pagalbą dirbantiems „Iki“ parduotuvėse.   

- Reklama -

Ne vienerius metus „Iki“ puoselėjama tradicija

„Tai mūsų labai gyva ir visos komandos puoselėjama tradicija – likus paskutinėms dienoms iki švenčių, kartu su visa „Iki“ administracija vykstame į pagalbą parduotuvių darbuotojams. Tokiu būdu bandome ne tik sumažinti parduotuvių darbuotojų krūvį, bet ir siekiame parodyti, kaip vertiname jų darbą, dėkojame už jų visus metus dėtas pastangas“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, „IKI Lietuva“ generalinė direktorė.

Jai antrina ir Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė: „Mūsų pagalba kolegoms – tai gyvas pavyzdys, kaip bendrovės vertybės veikia kasdienoje, ne tik užrašytos popieriuje. Jei garsiai deklaruojame, kad esame vienas kumštis ir tik kartu galime apversti pasaulį aukštyn kojomis, nėra geresnio laiko tai įrodyti nei šiuo intensyviu periodu – kalėdinės prekybos metu.“

Suteikia vieningumo jausmą tarp visų „Iki“ komandos narių

Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad tokia patirtis padeda dar geriau pažinti „Iki“ pirkėją.

„Darbas parduotuvėse padeda iš arčiau pažinti savo lankytojų kelionę joje – pastebėti, kas jiems svarbu, kurie sprendimai pasiteisina, o ką reikėtų tobulinti. Tai ir puiki proga prieš šventes pabendrauti su mūsų pirkėjais tiesiogiai, pasidalinti patarimais ir rekomendacijomis jų šventiniam stalui“, – teigia V. Budrienė.

„Iki“ administracijos darbuotojai parduotuvėse tradiciškai prisideda prie kasdienių užduočių atlikimo parduotuvių salėse ir sandėliuose. Kaip ir bet kuris kitas parduotuvės darbuotojas jie krauna prekes į lentynas, palaiko tvarką prekybos salėse, atlieka kitus kasdienius darbus.

- Reklama -

Monika Milė, prekybos tinklo „Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė, tikina, kad šis sprendimas  ne tik padeda užtikrinti kuo geresnę pirkėjų patirtį, bet ir suteikia vieningumo jausmą tarp visų „Iki“ komandos narių, stiprina jų ryšius. Taip pat tai yra proga geriau susipažinti su kolegomis ir įsigilinti į parduotuvių darbo specifiką bei procesus.

„Ši praktika naudinga tiek dirbantiems „Iki“ parduotuvėse, tiek „Iki“ administracijos darbuotojams, kurie ne tik padeda kolegoms, bet ir patys gali geriau pažinti prekybos tinklo procesus, pirkėjus bei jų poreikius. Prie šios iniciatyvos darbuotojai mielai prisideda, per kelerius metus tai tapo natūraliu dalyku“, – sako ji.

Šventinėmis dienomis – keisis „Iki“ parduotuvių darbo laikas

Nors šventinis laikotarpis mažmeninės prekybos srityje yra itin intensyvus, tačiau laimingi ir pailsėję darbuotojai – „Iki“ prekybos tinklo prioritetas. Todėl šventinėmis dienomis keisis parduotuvių darbo laikas.

Kūčių dieną „Iki“ parduotuvės dirbs nuo numatytos darbo pradžios iki 20 val. Pirmąją Kalėdų dieną „Iki“ parduotuvės nedirbs, o gruodžio 26-ąją dirbs nuo 9 iki 20 val. Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „Iki“ parduotuvės dirbs nuo numatytos darbo pradžios iki 20 val., o pirmąją Naujųjų metų dieną – nuo 10 iki 18 val.

Visgi, „Iki“ primena, kad pirkėjai taip pat patogiai gali apsipirkti visą parą Vilniaus senamiestyje veikiančioje autonominėje parduotuvėje „IKI Express 24/7“. Ji per didžiąsias metų šventes veiks ištisą parą, suteikdama galimybę įsigyti paskutinės minutės pirkinius. Norint apsipirkti autonominėje parduotuvėje, reikia turėti mobiliąją programėlę arba banko mokėjimo kortelę. Nuo 23 val. iki 7 val. ryto į autonominę parduotuvę galima patekti naudojantis programėle.

Prieš šventes „Iki“ taip pat ragina pirkėjus kalėdinį apsipirkimą planuoti ne piko metu – apsipirkti rytinėmis arba vakarinėmis valandomis. Tai turėtų padėti apsipirkti greičiau ir patogiau, nešvaistant laiko spūstyse. Taip pat, siekiant išvengti spūsčių parduotuvėse ir sutaupyti laiko, pirkėjai skatinami apsipirkti internetu. Tai patogiai galima padaryti naudojantis „LastMile“ programėle.

 

TOP naujienos

Horoskopai rugsėjo 29 dienia

AVINASGalia, kurią dabar laikote rankose - lyg dviašmenis kalavijas. Viena vertus, tai jūsų sėkmės laidas, kita vertus, gali būti žlugimo pradžia. Viskas priklausys nuo...

Praktiškas ir taupus namų apšvietimas – į ką reikia atkreipti dėmesį?

Įsirengiant būstą, tenka sukti galvą ne tik renkantis tarp milžiniškos moderniausių įrenginių, baldų ar interjero detalių pasiūlos, bet ir suplanuoti tinkamą apšvietimą, kuris būtų...

Jungėnuose duris atvėrė nauja parduotuvė „Jungėnų Gulbelė“: daugiau erdvės pirkėjams ir didelis dėmesys tvarumui

Jungėnuose, Kalvarijos savivaldybėje, veiklą pradėjo nauja „Gulbelė“. Prekybos tinklo atstovai dalinasi, kad projekto įgyvendinimas neužtruko nei metų, tačiau pokyčiai kardinalūs –  naujos patalpos stebina...

Kuo taps naujai išrinkti merai – žmonių patikėtiniais ar politikų manipuliacijos įrankiais?

Balandžio 21 dieną Seimas vienbalsiai pritarė Konstitucijos pataisoms ir įteisino tiesioginius merų rinkimus. Pritarus Konstitucijos pataisoms prasidėjo „žaidimai“ dėl naujo Vietos savivaldos įstatymo projekto,...

Energetikos ministras Dainius Kreivys: nuo balandžio dujų kainos galėtų mažėti bent 20 proc.

Nuo balandžio mėnesio dujų kainos galėtų mažėti bent 20 procentų, antradienį pranešė energetikos ministras Dainius Kreivys. „Kaina galėtų mažėti bent 20 procentų nuo dabartinės. Tai pavyks įgyvendinti jau nuo balandžio mėnesio“, – antradienį feisbuke paskelbė...

Šviežios bulvės keičia pernykštes: nepadarykite klaidos – ir virti, ir kepti jų blynus reikia...

Kaip ir daugumą šakniavaisių daržovių, bulves dažnai įsivaizduojame kaip neturinčias sezono – juk jų yra visada, kai tik norime. Visgi, šviežias naujo derliaus bulvytes galima apibūdinti kaip visiškai kitą valgymo patirt, lyginant su pernykštėmis....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS