18 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 20

Senjorams – išskirtinės nuolaidos kasdien: „Iki“ primena, kokiais specialiais pasiūlymais galima pasinaudoti visiškai paprastai

Ar jau skaitėte?

Sulaukus garbaus amžiaus sutaupyti pirkiniams neturi būti sunku – užsukus į bet kurią „Iki“ parduotuvę visoje šalyje galima vos per kelias minutes tapti „Iki“ Senjoru ir pradėti naudotis išskirtiniais pasiūlymais. „Iki“ Senjorai gerokai sutaupo ne tik kasdienių prekių krepšeliui, bet sulaukia ir specialių nuolaidų iš „Iki“ partnerių – vaistinių, knygynų, odontologijos klinikų.

- Reklama -

„Mūsų šūkis „Arčiau tavęs“ nusako visą esmę, kaip žiūrime į savo pirkėjus. Kalbame ne tik apie fizinį artumą, kurį padeda sukurti vienas plačiausių parduotuvių tinklų Lietuvoje. Kasdien siekiame kuo geriau suprasti savo pirkėjus, kad jiems galėtume pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Turime kuo įvairiausių klientų, tad rūpinamės, kad kiekvienam jų apsipirkti ir sutaupyti būtų kuo paprasčiau ir lengviau. Pavyzdžiui, pensinio amžiaus sulaukusiems taikome specialias nuolaidas, kuriomis pasinaudoti jiems nereikia jokios mobiliosios programėlės ar išmaniojo telefono – pakanka tik būti „Iki“ Senjoru“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Visiems pirkėjams „Iki“ parduotuvėse galioja aibė nuolaidų – prekybos tinklas kas savaitę jų siūlo apie 5 tūkstančiams prekių. Be jų, senjorai sulaukia ir papildomų naudų:

  • kasdien iki 11 val. jų pirkinių krepšeliui* suteikiama 10 proc. nuolaida;
  • 20 proc. nuolaida gyvūnų prekėms galioja bet kuriuo metu.

„Šalia šių, jiems galioja ir bendrosios „Iki“ Lojalumo kortelės naudos, tokios kaip papildomos nuolaidos įvairioms prekėms, 10 proc. nuolaida gimimo dienos proga visam pirkinių krepšeliui, 10 proc. nuolaida pirmiems 5-iems apsipirkimams prisijungus prie lojalumo programos „Iki“ programėlėje arba www.iki.lt. „Iki“ tinklas visada stengiasi pasiūlyti naujienų, tad nuolat stengiamės ieškoti galimybių suteikti kuo patrauklesnius pasiūlymus bei nuolaidas. Pavyzdžiui, „Iki“ Senjoro statusas leidžia sutaupyti ne tik visose fizinėse „Iki“ parduotuvėse, bet ir pas partnerius“, – atkreipia dėmesį V. Budrienė.

Vaistinėse. Su „IKI lojalumo kortele“ Senjorų programos dalyviams „Gintarinėje vaistinėje“ kasdien suteikiama 20 proc. nuolaida maisto papildams. Be to, taikomos vaistinėje vykstančios momentinės akcijos ir nuolaidos.

Odontologijos paslaugoms. Ypatinga nuolaida „Iki“ Senjorams galioja odontologijos klinikose „Clinic DPC“. Visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos – 15 proc. pigiau, o gydytojo-odontologo konsultacija ir gydymo planas – nemokamai (kai gydymas atliekamas bet kurioje iš „Clinic DPC“ klinikų).

- Reklama -

Knygynuose. „Iki“ Senjorai ir skaito pigiau – knygynų tinkle „Vaga“ jiems suteikiama 10 proc. nuolaida grožinės literatūros knygoms.

Tapti „Iki“ Senjoru visai lengva – nereikės net išmaniojo telefono

Nesvarbu, ar dirbantis, ar ne, jau turintis „Iki“ Lojalumo kortelę ar ne, pensinio amžiaus sulaukęs asmuo gali visai paprastai tapti „Iki“ Senjoru. Pirmas žingsnis – užsukti į artimiausią „Iki“ parduotuvę (ne autonominę).

Jeigu turi „Iki“ kortelę: tereikia paduoti ją kasininkui kartu su pensininko pažymėjimo ir pasakyti, kad nori tapti „Iki“ Senjoru. Kasininkas užregistruos kortelę kaip „Iki“ Senjoro lojalumo kortelę.

Jeigu neturi „Iki“ kortelės: su savimi turint pensininko pažymėjimą užtenka paprašyti kasininko „Iki“ Senjoro kortelės anketos. Užpildžius ją pirkėjas taps „Iki“ Senjoru ir gaus kortelę.

Kilus bet kokiems klausimams, senjorai gali su tinklo darbuotojais susisiekti nemokamu telefonu – gali drąsiai skambinti visą parą 8 800 11 454.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje.

*Nuolaida netaikoma tabako gaminiams, su tabako gaminiais susijusiems gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, mobiliųjų telefonų sąskaitų papildymams, dovanų kortelėms, spaudai, tarai, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniai mokesčiai ir kita), akcijų, išpardavimo, CLEVER, HEBĖ prekių ženklais pažymėtoms prekėms, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Tūkstančių jau atrasta kalėdinė gudrybė su pirkinių maišeliais – padės sutaupyti ir supakuoti net neįprastų formų dovanas

Vieniems dovanų pakavimas yra maloni tradicija prieš laukiamiausias metų šventes, kitiems – užduotis, kurią norisi padaryti kuo greičiau. Tiek vieniems, tiek kitiems pravers originali...

Horoskopai balandžio 6 dienai

AVINASGali užgriūti daugybė reikalų, reikalaujančių skubaus sprendimo. Teks skaičiuoti likusius išteklius, jėgas ir laiką. Seni įpročiai ir įgūdžiai gali pasirodyti vis dar naudingi. JAUTISVėl tvirtai...

Šiais mokslo metais nemokamai plaukti mokysis daugiau antrokų

Kartu su naujais mokslo metais startuoja ir naujas projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ sezonas. Šįmet nemokamas plaukimo pamokas galės lankyti apie 10...

Originalus užkandžių pateikimas drebina socialinius tinklus: išbandykite sviesto lentą

Sūriai, dešros, kumpiai, daržovės ar vaisiai – ingredientai, be kurių neįsivaizduojama užkandžių lenta. Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo neįprasta tendencija – užkandžiai ant sviesto...

Tarptautinę miego dieną minint – 5 produktai, pagerinsiantys miego kokybę

Tarptautinė miego diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į miego svarbą. Nuo seno žinoma, kad kokybiškam miegui įtakos turi ne tik patogus čiužinys ar pagalvė, bet ir maistas, kuriuo mėgaujamės vakare. Egzistuoja tokių produktų,...

Gruodžio 7-oji – į įvykius pateko ir nukentėjo pėstieji

Gruodžio 7 dieną, pirmadienį, pirminiais duomenimis, žmonės, visi pėstieji, nukentėjo 4-iuose eismo įvykiuose, iš jų 3 – tamsiuoju paros metu. Jie įvyko Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Radviliškyje. Pėsčiųjų perėjose – 2 įvykiai: 70 metų...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS