16.3 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 19

R. Požėla: dingusi mergaitė prieš savo valią buvo laikoma garaže, pagrobėją sulaikė „Aras“

Ar jau skaitėte?

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla spaudos konferencijos metu patvirtino, kad devynmetė Agota rasta garaže, kuriame buvo laikoma prieš savo valią. Pasak jo, ten įvyko ir pagrobėjo sulaikymas, jį atliko „Aras“. Pareigūnai buvo informuoti, kad įtariamasis gali būti ginkluotas. Tačiau minėtasis ginklas rastas nebuvo.

- Reklama -

„Pats sulaikymas įvyko garažų masyve, 1,5 km nuo pagrobimo vietos. Sėkmę lėmė taikomų techninių priemonių suderinamumas. Įtariamasis asmuo ir mergaitė buvo rasti Technikos g. esančiame garaže, į kurį patekome panaudoję priverstinio patekimo priemones, sulaikymą atliko „Aro“ pareigūnai“, – spaudos konferencijoje sakė R. Požėla.

Pasak Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos, kol kas pagrobimo motyvai nėra aiškūs. Nuotraukos iš socialinių tinklų bei Josvydo Elinsko (ELTA).

„Prieš asmenį buvo panaudoti antrankiai, mergaitė buvo kartu. Tai nebuvo paprasta operacija, nes turėjome informaciją apie tai, kad asmuo gali būti ginkluotas. Mergaitė šiuo metu yra Kauno klinikose, ją apžiūri ekspertai. Devynmetė yra tėvų priežiūroje“, – pridūrė jis.

Kauno policijos vadovas Mindaugas Baršys teigė, kad garažas, kuriame buvo laikyta mergaitė buvo „šiek tiek pritaikytas“ įkaito laikymui.

Pasak R. Požėlos, kol kas pagrobimo motyvai nėra aiškūs. Anot jo, per trumpą laiką pareigūnams pavyko ištirti pakankamai kvalifikuotą nusikaltimą.

„Nusikaltimas buvo pakankamai kvalifikuotai įvykdytas. Aišku, visi asmenys nesitiki, kad jie bus sulaikyti, bet šioje vietoje kai kurie dalykai mus nustebino“, – nedetalizavo jis.

- Reklama -

Policijos vado teigimu, asmuo ne kartą yra baustas administracine tvarka.

„Neteistas asmuo, baustas ne vieną kartą administracine tvarka“, – konferencijos metu teigė R. Požėla.

Ar įvykio vietoje buvo rastas automobilis policija nekomentavo, tačiau teigė, kad mergaitė į automobilį buvo įsodinta Kauno Chemijos gatvės stotelėje.

„Nebuvo bandymų priešintis, bėgti ar žaloti mergaitės. Jis pakluso reikalavimams. (…) Mergaitė sveika gyva, šiek tiek sužalojimų galbūt yra. Šiuo metu ją apžiūri ekspertai. Ji guvi, kalba“, – patikino R. Požėla.

Taip pat skaitykite:  Mitą, kad kaimuose nėra vagių, griauna pastarojo meto įvykiai

Policijos generalinis komisaras pažymėjo, kad turimais duomenimis, įtariamasis su pagrobtos mergaitės šeimos aplinka nebuvo susijęs.

ELTA primena, kad nuo sekmadienio ieškota Kaune dingusi devynmetė Agota buvo rasta. Tai antradienio vakarą patvirtino Kauno policija.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla Eltai patvirtino, kad įtariamasis yra policijos komisariate, o mergaitė išvežta apžiūrai į Kauno klinikas.

2014 metais gimusi Agota iš namų, esančių Kaune, Trešnių take, išėjo sekmadienio vakarą. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir kitos institucijos nuo tos dienos vykdė jos paiešką.

Antradienį prie paieškų prisijungė ir daugiau kaip pusšimtis Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnų.

 

TOP naujienos

Gruodžio 17 dienos horoskopas

AVINASIš artimo draugo ar šeimos nario sužinosite įdomių naujienų. Tik savo namuose jausitės iš tiesų jaukiai ir saugiai, tad veikiausiai niekur nesinorės išvykti. Šįvakar...

Nepamirškime rūšiuoti ir per Vėlines

Lapkričio 1-oji kasmet yra svarbi diena ne tik dėl mirusiųjų pagerbimo, bet ir dėl klausimo, ką daryti su kapinių atliekomis. Svarbu prisiminti, kad ir...

Horoskopai gruodžio 4 dienai

AVINASKuo daugiau reikalų griūva jums ant galvos, tuo daugiau jėgų jaučiatės turįs. Kita vertus, nedarykite daugiau nei iš tiesų būtina jau dabar. Rytoj daug...

Estetinis protezavimas leidžia atkurti dantis išsaugant maksimalų jų audinių kiekį

Šypsena – vienas iš labiausiai į akis krintančių žmogaus bruožų, galintis sužavėti aplinkinius ir palikti neišdildomą įspūdį. Dėl šios priežasties, susiduriantys su estetinėmis dantų...

Mažeikiuose iš namo kiemo pavogtas automobilis

Pirmadienį Mažeikiuose pastebėta, kad pavogtas automobilis „Lexus“, nuostolis – apie 35 tūkst. eurų. Kaip praneša Policijos departamentas, vagystė pastebėta apie 8.15 val. Pirminiais duomenimis, 2017 metais pagamintas automobilis pavogtas iš Pavenčių g. esančio namo kiemo....

Horoskopai gruodžio 23 dienai

AVINASNors kartą pasilaikykite jus užvaldžiusias idėjas sau. Nepamirškite, kad spontaniškai besivystantiems įvykiams reikia laiko. Dabar dar neturite pakankamai argumentų, kad galėtumėt įtikinti aplinkinius savo teisumu. Geras SUDOKU, čempionatas čia » JAUTISJei galite, šiandien kuo daugiau laiko...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS