15.4 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 17

Prieš šventes – dovanos visiems „Iki“ darbuotojams ir jų vaikams

Ar jau skaitėte?

Žiemos šventės yra puikus metas dar kartą įvertinti savo darbuotojų pastangas, parodyti jiems dėmesį ir taip dar labiau sustiprinti komandinę dvasią. Laikydamasis ilgametės tradicijos daugiau nei 5 tūkst. darbuotojų turintis prekybos tinklas „Iki“ šiais metais prieš Kalėdas ir vėl įteiks dovanėles kiekvienam komandos nariui. Dovanas gaus ne tik prekybos tinklo darbuotojai, bet ir jų vaikai, o tam iš viso bus skirta daugiau nei 100 tūks. eurų.

- Reklama -

Krepšeliuose – sveiki IKI privačios etiketės skanumynai

„Sveikinsime visus be išimties „Iki“ darbuotojus ir jų vaikus specialiai įmonės paruoštomis dovanomis. Norime savo darbuotojams ir jų atžaloms suteikti nuoširdų džiugesį laukiant gražiausių metų švenčių. Tai viena seniausių mūsų tradicijų, kuriančių ilgalaikį „Iki“ bendruomeniškumą. Puoselėdami įvairias šventines iniciatyvas ir skirdami dėmesį kiekvienam darbuotojui kuriame gerą atmosferą bei formuojame stiprią komandą“, – sako „IKI Lietuva“ generalinė direktorė Nijolė Kvietkauskaitė.

Anot vadovės, „Iki“ darbuotojai kalėdines dovanas gauna beveik nuo pat prekybos tinklo veiklos pradžios Lietuvoje. Šįmet visiems darbuotojams dovanas planuojama įteikti ne vėliau kaip likus savaitei iki Kalėdų.

„Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė Monika Milė atkreipia dėmesį, kad šiais metais darbuotojams bus dovanojami sveiki IKI Privačios etiketės produktai. Į dovanų komplektus įeis kalėdiniai arbatos ir medaus rinkiniai, o vaikai taip pat gaus lavinamuosius žaidimus ir prekybos tinkle siūlomo privataus prekės ženklo „Billa Bio“ sveikuoliškus saldumynus. Be to, vaikų dovanėlės bus skirtingos – kiekvienas „Iki“ darbuotojo vaikas gaus jo amžių atitinkančią dovaną.

„Kruopščiai dėliojame dovanų rinkinius, kad vaikams jos suteiktų malonias emocijas. Praktiškus daiktus savo atžaloms nuperka patys tėvai, o mūsų tikslas yra praskaidrinti jų dieną. Itin praverčia ekologiški saldumynai, kurie yra ne tik skanūs, bet ir sveiki“, – sako „Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė.

- Reklama -

Puoselėja šventines tradicijas

Pasak M. Milės, nors kalėdinis laikotarpis prekybos tinklui yra labai darbingas, išradingi „Iki“ darbuotojai kiekvienais metais sugalvoja, kaip jaukiai atšvęsti šventes. Ji pasakoja, kad kolegos pasidaro šventinius pietus, kartu aplanko renginius ir sugalvoja daug kitokių pramogų.

„Švenčių tikrai nepraleidžiame vien dirbdami! Turime daug kalėdinių iniciatyvų – eglutės įžiebimo šventę „Iki“ biure, kalėdinę loteriją su saldžiais prizais, paslaptingo angelo žaidimą ir įvairius visiems kolegoms skirtus kalėdinius konkursus. Administracijos darbuotojai taip pat kviečiami į Naujųjų metų atidarymo šventę, kurios metu apdovanojame įvairiose srityse geriausiai pasirodžiusius kolegas“, – komentuoja „Iki“ atstovė.

„Iki“ tinklas metų pradžioje buvo įvertintas prestižiniu „Top Employer 2023 Lietuva“ sertifikatu. Geriausio darbdavio įvertinimą „Iki“ pelnė už visokeriopą rūpinimąsi darbuotojais – nuolatinį darbo sąlygų gerinimą, siūlomas naudas, karjeros augimo galimybes ir nenutrūkstamai kuriamą palankią darbo aplinką.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. 242 parduotuves visoje Lietuvoje turintis „Iki“ mažmeninės prekybos tinklas – vienas didžiausių šalyje. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Atlyginimas be lubų: kodėl gerai, kai darbuotojai uždirba daugiau nei vadovai

Didesnis atlygis turi labai menką ryšį su pasitenkinimu savo darbu, rodo per pastaruosius 120 metų atliktų tyrimų apžvalga. Kaip pastebi „Bitės“ pardavimo vadovas Giedrius...

Žiemos šaltukas – nė motais: sėklų prekyba jau įsibėgėja

Prekybininkai pastebi, kad šiemet žmonės kaip niekad anksti suskubo pirkti sėklas. Daržovių, gėlių ir net vejos sėklų paklausa yra pastebimai didesnė nei pernai. „Nors pavasaris...

Svajonių puokštes kuriantis M. Petruškevičius: „Nemėgstu paklusti primestoms taisyklėms ir tendencijas kuriu pats“

Vienas žymiausių šalies dekoratorių Mantas Petruškevičius pakeitė daugelio požiūrį į floristiką. Anksčiau ši veikla, kaip meno rūšis, buvo nepelnytai nuvertinti, tačiau šiandien kone kas...

Darbovietėse pageidaujama atskirų WC patalpų moterims ir vyrams

Įmonių darbuotojai pasisako už tai, kad WC patalpos moterims ir vyrams būtų atskirtos. Tai rodo spalį visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atlikta...

Pasikeitė miško kirtimo taisyklės

Valstybinė miškų tarnyba informuoja, kad 2024 m. kovo 19 d. įsigaliojo Miško kirtimo taisyklių pakeitimai, pagal kuriuos nustatyti nauji miško kirtimų atlikimo, leidimų gavimo reikalavimai, kurie leis kompleksiškai spręsti sanitarinės miškų apsaugos bei aplinkosaugos...

Antradienis – nukentėjo Kelių eismo taisyklių nevykdę dviračių vairuotojai, pėsčiasis

Lapkričio 10 dieną, antradienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 50 eismo įvykių. Žmonės (10) nukentėjo 7-iuose įvykiuose. Viename įvykyje (Kaune), susidūrus 3 lengviesiems automobiliams, nukentėjo 3 žmonės, kitame – 2. Dviračių vairuotojai pateko į...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS