21.2 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 14

Nespėjote atlikti gero darbo prieš šventes? Prireiks taros ir poros mygtukų paspaudimo

Ar jau skaitėte?

Šių metų gruodį sukako penkeri metai „Lidl Lietuva“ projektui „Už saugią aplinką mūsų vaikams“, kurio metu pirkėjai gali grąžindami tarą skirti pinigus už depozitą vaikų dienos centrams visoje šalyje, o prekybos tinklas šią paramą padvigubina. Centrus valdančios organizacijos džiaugiasi, kad per šventes Lietuvos gyventojai tampa dar dosnesni, o „Lidl“ ragina nepraleisti progos atiduodant per žiemos šventes susikaupusią tarą atlikti gerą darbą paaukojant lėšų vaikams.

- Reklama -

Taromatais besinaudojantys prekybos tinklo lankytojai gali už depozitą gautą sumą paaukoti vaikų dienos centrams, ją prekybos tinklas padvigubina ir išdalija vaikų dienos centrus prižiūrinčioms organizacijoms – „Gelbėkit vaikus“, „Caritas“ bei Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Taromatas.

„Per penkerius projekto gyvavimo metus vaikų dienos centrus pasiekė jau daugiau nei 382 tūkst. eurų siekianti „Lidl“ prekybos tinklo ir pirkėjų parama. Šios lėšos padeda užtikrinti vaikams saugesnę vaikystę, o kalėdiniu laikotarpiu – pajusti šventinę nuotaiką. Esame dėkingi pirkėjams už jų dosnumą ir skatiname išnaudoti galimybę – juk per šventes dažniausiai mūsų namuose susikaupia nemažai taros, o gal dar ir yra, kas nespėjo prieš Kalėdas pasidalinti geru darbu, tad dabar puikus metas susikaupusios taros depozitą paaukoti ir paversti jį dar viena dovana tiems, kurios jiems labiausiai reikia“, – sako „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Per šventes – didesnis gyventojų dosnumas

Aukoti ir dalintis tuo, kuo turi, su tais, kuriems to trūksta – tai gili krikščioniška tradicija, todėl kalėdiniu laikotarpiu žmonės yra linkę plačiau atverti savo širdis stokojantiems, sako „Caritas“ generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė. Ji pažymi, kad per šventes padaugėja žmonių, norinčių dalintis savo laiku, žiniomis ir finansiniais ištekliais, tačiau parama reikalinga nuolat.

„Dėl to esame dėkingi už „Lidl“ projekto nuolatinę paramą mūsų globojamiems vaikų dienos centrams ir už supratimą, kad nė vienas vaikas pats nesirenka sudėtingų gyvenimo sąlygų. Taromatuose surinktos paramos dėka vien šiais metais galėjome atnaujinti trijų vaikų dienos centrų patalpas, padėti įveikti išaugusias šildymo kainas, kelti vaikų dienos centruose dirbančių specialistų kvalifikaciją ir užtikrinti kitus poreikius“, – sako D. Bukeikaitė.

Investicija į vaikų ateitį

„Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė teigia, kad „Lidl“ pirkėjų ir prekybos tinklo dėka jau penkerius metus organizacija jaučiasi ramiau, kad galės užtikrinti „Gelbėkite vaikus“ dienos centrų šešiuose Lietuvos miestuose nenutrūkstamą veiklą ir turės lėšų jų išlaikymui. O per šventes suaktyvėjęs gyventojų dosnumas leidžia daugiau investuoti į vaikų ugdymą ir kokybišką laisvalaikį bei padeda pasirūpinti prie dienos centrų prisijungusiais ukrainiečių vaikais.

- Reklama -

„Šventiniu laikotarpiu daugelis nevyriausybinių organizacijų, tarp jų ir „Gelbėkit vaikus“, sulaukia daugiau dėmesio ir paramos. Esame labai už ją dėkingi. Piniginė parama šiuo laikotarpiu virsta, tiesiogine šio žodžio prasme, investicija į vaikų ateitį – ją paskirstome ir visus kitus metus naudojame ten ir tada, kai labiausiai reikia. Sulaukę daugiau paramos per šventes, kitais metais galime ją skirti vaikų edukacijai, laisvalaikiui, išvykoms – tam, ko vaikams iš su sunkumais susiduriančių Lietuvos šeimų trūksta labiausiai ir kas juos labiausiai džiugina“, – sako R. Dičpetrienė.

Pasikeitė vaikų kasdienybė

Maltos ordino pagalbos tarnybos organizacinės plėtros ir programų vaikams ir jaunimui vadovas Gražvydas Pavalkis pasakoja, kad per penkerius metus vykstančią programą vaikų dienos centrų kasdienybė pasikeitė labai stipriai.

„Lidl“ pirkėjų ir prekybos centro dėka galėjome gerinti paslaugų kokybę, pasiūlyti vaikams daugiau veiklų, skirti lėšų jų edukacijai, ekskursijoms, stovykloms, kelionėms prie jūros. Be to, galėjome stiprinti darbuotojų psichologines kompetencijas, kurios yra labai svarbios, nes vaikų dienos centruose yra susiduriama su itin sudėtingais atvejais ir vaikais iš įvairių aplinkų. Taip pat galėjome pradėti vystyti naujas paslaugas, atnaujinti mūsų turimas patalpas. Vien iš gaunamų valstybinių lėšų tikrai negalėtume turėti gražių ir jaukių vaikų dienos centrų“, – pasakoja G. Pavalkis.

Prisidėti prie pagalbą vaikams teikiančių organizacijų gali kiekvienas prekybos tinklo „Lidl“ taromatais besinaudojantis žmogus, paspaudęs mygtuką „Aukoti“. Surinktą sumą „Lidl Lietuva“ padvigubina ir perveda vaikų dienos centrus koordinuojančioms organizacijoms Maltos ordino pagalbos tarnybai, „Gelbėkit vaikus“ ir Lietuvos „Caritui“.

Paaukoti vaikų dienos centrams galima visose 65-iose „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Lietuvoje, kurios veikia 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva“

TOP naujienos

Mokinių atostogų trukmė lieka ta pati

Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams ir profesinio mokymo įstaigose skelbiama...

Susigundžiusios investavimu internete, dvi moterys bendrai prarado per 60 tūkst. eurų

Investavusios per internetinę platformą, dvi moterys bendrai prarado 60 479 eurų, praneša Policijos departamentas. Teisėsaugos duomenimis, antradienį Trakų rajono policijos komisariatas gavo pranešimą, kad 2023...

Troškinys – sotu ir pigu, tačiau pasitikrinkite: 5 klaidos, kurių nedaryti jį ruošiant

Troškinys – vienas skaniausių patiekalų šaltomis dienomis. Turint patikimą receptą ar žinant kelias taisykles, jį galima paruošti iš visai nebrangių ir paprastų ingredientų. Su...

Kovo 30-os dieną vietomis truputį palis, tvyros rūkas, temperatūra 8–13 laipsniai šilumos

Artimiausiomis dienomis vakarų, pietvakarių srautai atneš šiltesnę oro masę, tačiau šiluma ir saule mėgautis trukdys rūkas. Sapnų reikšmės » Kovo 30-os dieną vietomis truputį palis, tvyros...

Šiandien daug kur numatomi krituliai: sniegas, pajūryje – šlapdriba, kai kur galima silpna lijundra

Šventiniu laikotarpiu orai bus žiemiški – daug kur pasnigs, temperatūra beveik visoje šalyje išliks neigiama. Geras SUDOKU, čempionatas čia » Šiandien daug kur numatomi krituliai: sniegas, pajūryje – šlapdriba, kai kur galima silpna lijundra. Daug kur...

ORAI: Šiandien vietomis numatomi nedideli krituliai. Aukščiausia temperatūra 0–4 laipsniai šilumos

Šiandien vietomis numatomi nedideli krituliai. Vėjas pietų, pietvakarių, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 0–4 laipsniai šilumos. Vasario 17 d. daug kur krituliai, daugiausia šlapdriba ir lietus. Naktį vietomis plikledis, galima silpna lijundra. Vėjas naktį pietryčių, pietų,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS