16.8 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 20

Nepriklausomi tyrimai atskleidė: „Rimi“ pigiausia ne tik mėsa, bet ir žinomų prekių ženklų krepšelis

Ar jau skaitėte?

Prekybos tinklas „Rimi“ – ne tik ketvirtus metus iš eilės geriausiai aptarnaujantis pirkėjus, bet ir pirkėjams siūlantis mažiausias populiariausių prekių bei mėsos kainas Lietuvoje. Šiuos nenuginčijamus faktus atskleidė birželio ir liepos mėnesiais atlikti skirtingi rinkos bei slaptų pirkėjų tyrimai*.  

- Reklama -

Konkurencinga kaina ir nenuginčijama vertė 

Kainų palyginimų portalo „Pricer.lt“ birželio mėn. paskelbtas žinomų prekių ženklų krepšelio kainų reitingas rodo, kad e. parduotuvė „Rimi.lt“ savo krepšelio kainą sumažino net 6,67 Eur ir užėmė pirmąją vietą tarp visų prekybos tinklų. Nuo jos nedaug atsilieka fizinės „Rimi“ parduotuvės, kuriose krepšelio kaina sumažėjo 5,97 Eur ir užėmė antrą vietą. O slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų bendrovės „SeeNext“ atliktame tyrime išsiskiria mėsos produkcijos kainos, kurios žemiausios taip pat  „Rimi“: šios kategorijos prekių krepšelio kaina prekybos tinkle siekia 4,04 Eur. 

„Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

„Džiaugiamės galėdami savo pirkėjams užtikrinti žemiausias žinomų prekių ženklų krepšelio kainas. „Rimi“ parduotuvių lentynose kasdien galima rasti platų bei šviežią produktų asortimentą, atitinkantį įvairius pirkėjų poreikius. Mūsų įsipareigojimas – užtikrinti mažą kainą – nesumažina siūlomų produktų kokybės. Priešingai, stengiamės pateikti geriausius produktus už tokias kainas, kurios atitiktų visų pirkėjų poreikius. Be to, daug dėmesio skirdami efektyvumui, visuomet stengiamės užtikrinti, kad mūsų asortimentas būtų ir kokybiškas, ir šviežias, ir nebrangus“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius. 

Ketvirtus metus iš eilės išlieka lyderiais 

Šių metų gegužę UAB „Slapto pirkėjo tyrimai“, bendradarbiaudama su „Dive Lietuva“, atliko tyrimą, kurio metu buvo vertinama didžiųjų maisto prekybos tinklų Lietuvoje aptarnavimo kokybė. Tyrimas atliktas didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, imituojant realius klientų elgesio scenarijus. Jo metu buvo tikrinami uždaro svėrimo skyriaus, parduotuvės salės ir kasos darbuotojai per 50 apsilankymų.  

Jau ketvirtus metus iš eilės prekybos tinklas „Rimi“ aukščiausios aptarnavimo kokybės kategorijoje buvo įvertintas geriausiai ir užėmė pirmąją vietą. Aukštus balus lėmė puikūs uždarų skyrių, prekybos salės darbuotojų ir kasininkų aptarnavimo rezultatai, palyginti su kitais prekybos tinklais.

„Esame labai dėkingi savo darbuotojams – jie yra sektinas pavyzdys, kaip dirbti ir bendrauti su pirkėjais, išlaikyti motyvaciją bei puikiai atlikti savo darbą nepaisant išorės veiksnių. Ekonominis sulėtėjimas pakeitė pirkėjų elgseną – dabar jie atidžiau skaičiuoja išlaidas, daugiau dėmesio skiria produktų kainoms, ieško nuolaidų ir pigesnių prekių. Suprantame, kad šiuo metu pirkėjai yra itin jautrūs kainoms, todėl siekiame jiems suteikti geriausius pasiūlymus. Be to, stengiamės taupyti ne tik pirkėjų pinigus, bet ir laiką, kad jiems nereikėtų vaikščioti po skirtingus prekybos tinklus, ieškant pigesnių prekių, – viską gali rasti pas mus“, – teigia V. Lukoševčius. 

- Reklama -

Pirmauja pagal Verslo reputacijos indeksą 

Slapto pirkėjo apklausos rezultatai sutampa ir su Verslo reputacijos indekso, kurį kasmet vertina tyrimų bendrovė „Civitta“ bei jos partneriai, rezultatais. Remiantis šiuo indeksu, prekybos tinklas „Rimi“ patenka tarp geriausią reputaciją turinčių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių. 

„Mūsų taikomi aukšti aptarnavimo standartai užtikrina, kad kiekvienas apsipirkimas būtų sklandus, efektyvus ir malonus. Nesvarbu, ar tai būtų kruopštus šviežių produktų tvarkymas, ar greitas lentynų papildymas, ar draugiškas bendravimas su pirkėjais – siekiame, kad kiekvienas apsilankymas „Rimi“ būtų teigiama ir maloni patirtis. Skirdami didelį dėmesį šioms detalėms, siekiame sukurti aplinką, kurioje apsipirkimas būtų maloni mūsų klientų dienos dalis“, – pažymi prekybos tinklo Lietuvoje vadovas. 

*Slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų bendrovės „SeeNext“ atliktas tyrimas atskleidė, kad liepos mėn. pigiausių mėsos produktų galima įsigyti būtent prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvėse. Be to, birželio mėn. atliktas „Pricer.lt“ tyrimas atskleidė, kad „Rimi“ krepšelis yra pigiausias tarp populiariausių prekių. O gegužės mėn. atlikto UAB „Slapto pirkėjo tyrimai“ ir  „Dive Lietuva“ atliktas tyrimas patvirtino, kad „Rimi“ aukščiausios aptarnavimo kokybės kategorijoje išlaiko lyderiaujančią poziciją ketvirtus metus iš eilės. 

 

TOP naujienos

Liveta ir Petras Kazlauskai nuo virusų saugosi natūraliomis priemonėmis

Šiomis dienomis ypač daug kalbama apie imuninę sistemą, tikintis, kad kiekvieno mūsų organizmas atlaikys ne tik pasaulį užpuolusį virusą, bet ir vieną grėsmingiausių ligų...

Baltoji mišrainė bus gerokai skanesnė ir sveikesnė – štai ryškiomis spalvomis nustebinsiantis receptas

Nebrangu ir lengva paruošti – o rezultatas bus ne tik gardus, bet ir įspūdingas. Net ir patį kasdieniškiausią patiekalą galima pakylėti į naują lygį...

Atlikėjos Monikos Marijos dainos žodžiai tapo aplinkosaugos olimpiados motyvu

Vartojimo įpročiai turi įtakos aplinkai bei ekosistemoms. Tad kiekvienas mūsų, būdami vartotojais, esame atsakingi už savo poveikį gamtai, planetai, klimato kaitai. Apie tai kalba...

Tėvų laukiantis iššūkis – pirmakursio išlaidos

Kol abiturientai stengiasi kuo geriau išlaikyti egzaminus, kad galėtų pakliūti į norimas aukštąsias mokyklas, jų tėvai jau planuoja, kiek reikės atseikėti pinigų, kad būsimieji...

Giedrius Poska. Ką bendro turi Hamletas ir būsimas pensininkas

„Būti ar nebūti“ – vienas iš tų klausimų, kurį neretai užduoda žmogus, panašiai kaip Viljamo Šekspyro sukurtas personažas Hamletas, siekdamas išspręsti jį kamuojančią dilemą. Pastarasiais metais Lietuvoje didžioji dalis dirbančiųjų dažnai kelia hamletišką klausimą –...

Ką valgyti vasarį? Nauji receptai su 5 daržovėmis ir vaisiais, kurių dabar valgyti verta...

Vasaris – mėnuo, kai ilgesys šviežiems vaisiams ir daržovėms bene stipriausias. Laimei, laukti šviežutėlio derliaus liko nedaug, atskleidžia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. O ir pats laukimas gali būti skanus, sveikas bei...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS