15 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 25

Horoskopai spalio 18 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien rasite nemažai priežasčių jaustis nepatenkinti. Gerai, jeigu nepasitenkinimą malšinsite darbu, sportu, knygų skaitymu, užuot pasirinkę destruktyvius atsipalaidavimo būdus, nesaugias išvykas.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, turėsite finansinių rūpesčių. Bus nelengva išsisukti nuo atsakomybės bei išlaidų. Šiandien apskritai nepalanku skolinti ir skolintis pinigų, vertingų daiktų.

DVYNIAI. Šiandien visur reikės derintis prie kitų, ieškoti kompromisų bei pasitelkti gražbylystę norint pagerinti savo pozicijas. Netaktiškai bendraujant, labai lengvai kils nemalonūs debatai, susipriešinimas.

VĖŽYS. Net jei jums atrodo, kad darbe ir kitur puikiai sekasi, nepervertinkite savo galimybių bei aplinkinių palankumo. Jeigu nevengiate oponuoti ir konkuruoti, galite iššaukti susipriešinimą.

LIŪTAS. Racionalūs reikalavimai šaldys meilės santykius, vėsins romantiką. O jeigu tos romantikos ir nebuvo, tuomet liūdesio gali sukelti kiti dalykai – sumažėjęs kūrybingumas, nuovargis dėl vaikų keliamo erzelio, jaukumo stygius ar kt.

MERGELĖ. Veikiausiai iškils šiokių tokių piniginių ar emocinių sunkumų. Nelengva bus suderinti savo planus su aplinkinių. Pastarieji pernelyg reikš ar pirš nuomonę, taip pat moralizuos.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Situacija skatins daug bendrauti, ieškoti informacijos, tikrinti faktus. Gali nuvilti kai kurie žmonės, iš kurių daugiau tikėjotės. Galbūt jų elgesys griaus iliuzijas, vers kažkuo abejoti.

SKORPIONAS. Gana rami, produktyvi diena. Mintys suksis apie nuosavą verslą arba paprasčiausią komfortą, ramybę, stabilumą. Deja, kai kurių šalia esančiųjų norai viršys jūsų galimybes. Tai neabejotinai mažins jūsų vidinį saugumo jausmą.

ŠAULYS. Šiandien nepasitikėsite žmonėmis, viską vertinsite kritiškai. Kažkokią informaciją, perspėjimą atmesite net nesusimąstę, ką prarandate. Jūsų abejingumas gali atstumti artimą žmogų.

OŽIARAGIS. Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Galbūt graušitės dėl jums svarbaus asmens ištartų šaltų žodžių. Santykiams gali kenkti didelis jūsų priekabumas ar uždarumas.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai kovo 15 dienai

VANDENIS. Šiandien bus lengva susirasti bendraminčių, naujų draugų, bet taip pat lengva su kažkuo iš jų susipykti, nusivilti. Į siūlomas avantiūras žvelkite atsargiai.

ŽUVYS. Šiandien bus daug darbo, o rezultatai ne tokie geri ir greiti, kokių jums norisi. Arba ne tokie, kokių iš jūsų reikalauja kiti žmonės. Regis, nelabai pasitikėsite savo jėgomis, patrauklumu.

TOP naujienos

Atskleidė gudrybių, kaip išmesti mažiau maisto: ir aplinką tausosite, ir piniginė padėkos

Maisto švaistymas viena didžiausių ir aktualiausių šio amžiaus problemų. Tai ne tik kenkia aplinkai, bet ir gerokai padidina gyventojų išlaidas. Visgi yra keletas dalykų,...

Horoskopai gruodžio 30 dienai

AVINASDiena bus ne pati puikioji, bet tiesiog gera. Jūsų pakili nuotaika šiandien bus užkrečiama. Svajokite aiškia ir garsiai - gal kas nors išgirs? Geras SUDOKU,...

Kovo 11-oji, ketvirtadienis, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-oji, ketvirtadienis, 11 savaitė. Saulė teka 6.44 val., leidžiasi 18.15 val. Dienos ilgumas 11.31 val. Mėnulis (delčia). Vardadieniai: Eulogijus, Gedimtas, Gedminas, Konstantinas (Kostas), Rosina, Vijolė. Datos: Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo...

Horoskopai balandžio 25 dienai

AVINASBūdamas su mylimais žmonėmis, stenkitės matyti tai, kas jus jungia, o ne tai, kas skiria. Ko gero, turite kur kas daugiau bendra, nei pats...

Patarimai, kaip pritaikyti planšetinį kompiuterį vaikams

Norime to ar ne, tačiau šiandien planšetiniai kompiuteriai vaikams tampa vienu labiausiai trokštamų daiktų. Planšetė gali tapti išties smagiu ir lavinančiu įrankiu, tačiau ne visos programos ir svetainės yra tinkamos mažamečiams. Kokio amžiaus vaikui...

Nustatyta naują UAB „Mažeikių vandenys“ bazinė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino naują UAB „Mažeikių vandenys“ bazinę geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą: gyventojai, kuriems vanduo apskaitomas bute, mokės 1,80 Eur už m3 (be PVM). Apskaitos kainą, kurią...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS