18.2 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 17

Horoskopai spalio 16-ajai

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Tinkama diena tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti ar tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems.

- Reklama -

JAUTIS. Vienaip ar kitaip pagaliau turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, tai gali pasitaikyti dominantis variantas. Visgi derybose ar diskusijose su oponentais jums gali būti prikištas demagogijos „menas“.

DVYNIAI. Gera diena darbo pokalbiams, medicininėms apžiūroms. Tačiau ji nėra tinkama eksperimentams, susijusiems su dietomis, vaistais bei papildais, kvaišalais. Visur laikykitės saiko, nuoseklumo, antraip vakare nekaip pasijusite.

VĖŽYS. Šiandien fortūna gali nusišypsoti jums arba jūsų vaikams, mylimam žmogui, jeigu dabar siekiate kūrybinių, profesinių ar kitokių pasiekimų, publikos aplodismentų ir pan.

LIŪTAS. Šiandien pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Gali užplūsti sentimentalios nuotaikos, dosnumo priepuolis.

MERGELĖ. Gerų įspūdžių sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu arba dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Šiandien nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu, savireklamos.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Nebloga diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, sutartims. Imkitės reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditais.

SKORPIONAS. Šiandien jausitės savo vėžėse. Tai, ko imsitės, neblogai pavyks. Turėtų ūgtelėti jūsų savivertė. Vis dėlto šį pojūtį bus lengva prarasti dėl viršytų ar neįvertintų finansinių arba kitokių galimybių.

ŠAULYS. Gera diena, tačiau rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara. Regis, galite suabejoti kai kurių savo planų realumu.

OŽIARAGIS. Labai drauginga, įkvepianti diena. Bendraminčių, užtarėjų toli ieškoti nereikės, mokėkite tik pasinaudoti palankiomis progomis. Ir patys negailėsite kitiems dėmesio, ir jo dosniai sulauksite iš aplinkinių.

VANDENIS. Dalykine prasme turėtų būti rezultatyvi diena. Regis, pradės ryškėti perspektyvos. Jei dėl kažko preliminariai buvote susitarę, tai pagaliau sėkmingai pradėsite tą procesą.

ŽUVYS. Šiandien be didelių pastangų seksis daryti kompetentingų specialistų įspūdį bei spręsti problemas. Regis, parūps renginiai, seminarai, kursai, konferencijos arba kelionių maršrutai. Ieškosite informacijos ir daug jos rasite.

TOP naujienos

Ant sostinės Kalėdų eglės uždegta 700 žvakučių

Lapkričio 26-osios vakarą sostinės Katedros aikštėje įžiebta Kalėdų eglė – įspūdingo dydžio jubiliejinio torto formos meninė kompozicija „Su Gimtadieniu, Vilniau!” kviečia visus metus švęsti...

Po savaitgalio: įvedus karantiną, griežtėja atsakomybė už pažeidimus

Įspėjimų periodas baigėsi. Nuo pirmadienio įsigaliojęs karantinas atnešė daugiau apribojimų ir griežtesnes sankcijas jų nepaisantiems. Šalies miestų pareiga – užtikrinti, kad būtų laikomasi įsigaliojusio...

Aplinkosaugininkai vienoje sodyboje rado ne tik tinklą, bet ir, kaip įtariama, rusiško RPG ginklo šaudmenį

Šiandien, sekmadienį, Vilniaus apskrityje atlikdami eilinį reidą po priskirtą teritoriją, Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai vienoje iš sodybų ant ūkinio pastato sienos pastebėjo tinklą. Patikrinus...

Vasario 11-oji, ketvirtadienis, Kumeliuko krikštynos, Mėnulio nauji metai

Vasario 11-oji, ketvirtadienis, 7 savaitė. Saulė teka 7.49 val., leidžiasi 17.18 val. Dienos ilgumas 9.29 val. Mėnulis (jaunatis). Sapnų reikšmės Vardadieniai: Adolfas, Algirdas, Algirdė, Dovilė, Liucijus, Teodora. Datos: Pasaulinė ligonių diena Europos...

„Iki“ kviečia gyvūnų prieglaudas teikti paraiškas dėl finansinės paramos

Reaguodamas į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie žiauriomis sąlygomis nelegaliose veisyklose laikomus gyvūnus, prekybos tinklas „Iki“ nusprendė skirti finansinę paramą šalyje veikiančioms gyvūnų prieglaudoms. Gyvūnų gerove besirūpinančios organizacijos yra kviečiamos siųsti paraiškas dėl paramos gavimo. Kaip...

Prekiaujantiems maisto produktais internete – raginimai pasirūpinti veiklos įteisinimu

Šešėlinės ekonomikos apraiškų maisto grandinėje mažinimas, ypač kovojant su nelegaliu maisto produktų tvarkymu bei realizavimu, – vienas svarbiausių Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) prioritetų, kuriam ne mažesnis dėmesys skiriamas...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS