15.4 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 17

Horoskopai lapkričio 3 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Tikriausiai aplinkybės ar kiti žmonės privers pasirūpinti painiais klausimais. Venkite lengvabūdiškų nuotykių. Keistos pagundos gali sukelti problemų. Nemanykite, kad geri dalykai gaunami be pastangų ar už dyką.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien galite labai aiškiai pamatyti, kurie žmonės jus palaiko, myli, gerbia, o su kuriais jūsų požiūriai yra nesuderinami ir santykiai gana toksiški, keliantys stresą. Netrukus nusivilsite, jeigu per daug tikitės iš kitų žmonių.

DVYNIAI. Noras mėgautis maloniais dalykais gali pasukti į nesaikingumo pusę. Pasistenkite nepiktnaudžiauti svaigalais, venkite abejotinų eksperimentų su savo kūnu, sveikata, psichika. Per didelis patiklumas, labdaringumas gali kirsti per kišenę.

VĖŽYS. Diena bus nebloga, jei sugebėsite į daug dalykų pažvelgti šviesesniu žvilgsniu. Galbūt kils originalių kūrybinių idėjų, pajusite įkvėpimą. Jums gali pasisekti ten, kur nesitikėjote ką nors pasiekti dėl asmeninių trūkumų ar nepatyrimo. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Jūsų mąstymui šiek tiek stigs logikos, racionalumo, tačiau itin pasitarnauti gali intuicija. Pasisaugokite nuostolių dėl apsukrių sukčių. Būkite budrūs ir kelyje.

MERGELĖ. Tikėtini pasikeitimai asmeninių santykių srityje. Būtina gerai pagalvoti prieš pažadant, įsipareigojant. Gali tekti aiškintis dėl anksčiau duotų pažadų, kurių dar neišpildėte.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien mintys suksis apie darbą, pareigas, finansines problemas. Veikiausiai tinginiauti sau neleisite, tačiau sunkiai atsispirsite pagundai nesaikingai išlaidauti. Galite nusipirkti nekokybišką daiktą arba susidurti su internetiniais sukčiais.

SKORPIONAS. Draugiški kontaktai ir palankumo apraiškos suaktyvės, bet tik tuo atveju, jei aplinkiniai pastaruoju metu jumis nenusivylė. Jeigu ieškosite naujų saviraiškos galimybių, jų rasite. Kažkuo gali labai nustebinti vaikai.

ŠAULYS. Diena žada netikėtumų, veidmainysčių. Sunku bus suprasti, kur slypi tiesa – ar rimtose kalbose, ar abejotinose apkalbose. Labiau galvokite, ką kalbate, žadate, platinate.

OŽIARAGIS. Regis, jums seksis atlikti veiksmus, reikalaujančius atsakingo požiūrio ir išmanymo. Savo dėmesiu jus gali nudžiuginti senas draugas ar partneris. Galbūt rasite ir naujų sąjungininkų, tik neskubėkite jais aklai pasikliauti.

VANDENIS. Regis, jums daugiau gerų emocijų teiks augintiniai ir kiti gyvūnai negu artimi žmonės. Pastarieji atrodys įnoringi, kupini keistų kaprizų ir nemalonių priekaištų.

ŽUVYS. Regis, nesiskųsite gerbėjų ir kitų žmonių dėmesio stoka. Visgi gali būti, kad tie, kurie šiandien jums entuziastingai pritaria, žavisi, rytoj ims kalbėti kitaip, išsisukinėti. Prioritetiniai šiandien turėtų būti vaikų poreikiai.

Geros dienos!

TOP naujienos

Sarp Demiray. Mokėjimų ateitis: ką turi žinoti įmonės?

Šiuo metu vyksta mokėjimų sektoriaus skaitmeninė pertvarka, kurią dar labiau paspartino COVID-19 pandemija, lėmusi naują skaitmeninių sandorių erą. „McKinsey“ atstovų teigimu, šis pokytis tapo...

Kuo taps naujai išrinkti merai – žmonių patikėtiniais ar politikų manipuliacijos įrankiais?

Balandžio 21 dieną Seimas vienbalsiai pritarė Konstitucijos pataisoms ir įteisino tiesioginius merų rinkimus. Pritarus Konstitucijos pataisoms prasidėjo „žaidimai“ dėl naujo Vietos savivaldos įstatymo projekto,...

Darius Kriukas: įkvėpti investicijai gali ir straipsnis žiniasklaidoje, bet kaip pasirinkti teisingai?

Aktyviai investuoju jau du dešimtmečius, maždaug tiek pat metų vadovauju ir kitų žmonių sukurtiems verslams. Įdomu stebėti, kaip abi šios patirtys, iš pažiūros nemenkai...

Apklausa: beveik kas antras mažo ir vidutinio verslo atstovas norėtų turėti asmeninį vadybininką ar bankininką

Lietuvos verslai norėtų, kad tvarkant banko reikalus su jais bendrautų jiems dedikuoti asmenys: asmeninis vadybininkas arba bankininkas. To pageidautų beveik kas antras šalies mažo...

Naujoji realybė parodė išmaniosios virtuvės privalumus: kaip praturtinti kasdienybę ir palengvinti buitį?

Sutikime, karantino metai virtuvėje privertė suktis kur kas daugiau nei anksčiau – juk maisto ruoša tapo ne tik prievole, bet ir malonia pramoga. Tiesa, daugelis spėjo įvertinti ir virtuvės trūkumus, pasvajodami ateityje turėti funkcionaliai...

5 patarimai, patobulinsiantys kūno linijas

Kiekvienas mūsų nori atrodyti gerai, tačiau kartais pristingame motyvacijos pradėti sportuoti. Kūno linijų tobulinimas tikrai netaps ypatingai dideliu iššūkiu, jei laikysitės kelių paprastų taisyklių. Tegul kelias į tikslą būna lengvas ir sklandus! Išsikelkite tikslą Jei neturėsite...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS