18.4 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 21

Horoskopai gruodžio 15 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Nesitikėkite, kad pasiseks laikytis kruopščiai sudarytos griežtos dienotvarkės. Didžiuosius planus griaus smulkios ir netikėtos kliūtys. Galvoti teks lanksčiai, spręsti greitai. Jei pirksite kokią prekę ar paslaugą, neišmeskite čekio.

- Reklama -

JAUTIS
Nežiopsokite ir būkite pasirengęs – fortūnos šypsena šiandien bus labai skaisti, bet trumpa. Jūsų užduotis – būti reikiamu laiku reikiamoje vietoje. Turėsite gerą progą pagaliau sutvarkyti reikalą, jau seniai neduodantį jums ramybės.

DVYNIAI
Būkite pasiruošęs netikėtai būtinybei (ar galimybei) rinktis. Jei taip atsitiktų, apsispręsti veikiausiai teks greitai, tad iš anksto apsvarstykite visus variantus. Aplinkinių nuomonė gali būti įdomi, bet neprivaloma.

VĖŽYS
Kad diena bus ypatinga, turėtumėt pajusti iš pat ryto. Turėsite blaivią galvą ir lengvą ranką, tad griebkitės pirmiausia tų darbų, kurių iki šiol vis nesiryžote pradėti. Vienišiems tikriausiai pasitaikys proga užmegzti romantišką pažintį.

LIŪTAS
Panašu, kad po truputį prarandate kontaktą su žmonėmis, kuriuos mylite. Jei bent trumpam reikia išsiskirti dėl objektyvių priežasčių, pasistenkite, kad tai netruktų ilgiau nei iš tiesų būtina. Kuo dažniau skambinkite ar rašykite laiškus artimiems žmonėms.

MERGELĖ
Bendravimas su giminingos sielos žmonėmis padės jums pasijusti kur kas geriau. Rodos, pagaliau patenkinsite savo dvasinius poreikius. Turite ką duoti žmonėms, ir daugeliui jūsų dovanų iš tiesų reikia.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Ir vėl norėtumėt būti kažkas kitas. Šia prasme diena bus sėkminga. Ne kartą turėsite progą į daug ką pažvelgti visai kitomis akimis, aplankyti dar nematytas vietas, bendrauti su naujais žmonėmis. Neprisidarykite skolų, pasistenkite kuo greičiau apmokėti visas sąskaitas.

SKORPIONAS
Tiek darbe, tiek namuose jūsų autoritetas bus neginčytinas, o sprendimai – gerbiami ir nesvarstomi. Tik turėkite galvoje, kad subtilus vadovavimas paprastai duoda geresnių vaisių nei šiurkšti komanda.

ŠAULYS
Veikiausiai bus sunku ties vienu dalyku susikaupti ilgesniam laikui. Sunkios mintys gimdys netikėtus sprendimus ir išvadas. Tik vargu ar norėsite su kuo nors dalytis savo atradimais. Šiąnakt sapnai gali būti labai įdomūs, gal net pranašingi.

OŽIARAGIS
Šiandien turėsite žvaigždžių dovaną blogus dalykus paversti pakenčiamais, o gerus padaryti dar geresniais. Tai liečia tiek žmonių santykius, tiek techninius įrenginius. Tiesa, padėkos ar įvertinimo vargu ar sulauksite.

VANDENIS
Šiandien tikriausiai ne kartą būsite išmuštas iš pusiausvyros. Viskas, ką galite padaryti – tai stengtis kuo rečiau prarasti kantrybę ir tramdyti emocijų protrūkius. Jūsų argumentai vargu ar ką nors įtikins.

ŽUVYS
Panašu, kad balansuojate ant kažkokios ribos. Menkutis postūmis gali išjudinti iš vietos didžiulį kalną. Aplinkiniams tikrai pasirodytų, kad reaguojate visiškai neadekvačiai. Pasistenkite daugiau laiko praleisti vienas. Gal ištrūksite pasivaikščioti po rudeninį mišką?

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Mitai apie saldiklius: padeda numesti svorio ir gerina smegenų veiklą

Prasidėjus šiltajam metų sezonui daugelio dėmesį patraukia maisto produktai ar gaivieji gėrimai su užrašais „dietinis“ arba „sumažintas cukraus kiekis“. Tikėdamiesi greitai padailinti kūno formas...

Nauji metai – nauji įpročiai: 4 „technologiniai“ naujametiniai pažadai, kurių turėtumėte laikytis

Nauji metai ne tik simbolizuoja naują pradžią, bet ir suteikia puikią galimybę laikytis sveikų įpročių. Šiais laikais, kai skaitmeninės technologijos vis labiau užvaldo mūsų...

Eglės Straleckaitės-Domarkienės įspūdžiai Tenerifėje: esame ištikimi šios salos gerbėjai

Tenerifė – viena gražiausių salų visame pasaulyje. Tam pritaria ir žinoma šokėja Eglė Straleckaitė-Domarkienė, kuri į Tenerifę skrenda ilsėtis bent du kartus per metus....

Antrasis karantinas keičia pirkėjų įpročius: dažniau apsiperka internetu, ieško kitokių prekių

Šį karantiną gyventojai natūraliai lygina su buvusiu pavasarį, o verslas teigia išmokęs naujas pamokas. Mažmeninės prekybos tinklo UAB „Gulbelė“ vadovas Arūnas Tarnauskas pasakoja, kad...

Ūkininkai jau pradėjo bulvių sėją: kokio derliaus šiemet laukti?

Bulvių sėja Lietuvoje – jau prasidėjo. Nors šiemet pirmosios bulvės pasodintos anksčiau nei pernai, pirmojo šviežių lietuviškų bulvių derliaus ūkininkai tikisi sulaukti kaip ir kasmet – liepos pradžioje, maždaug per Mindaugines. Visgi, ar derlius...

„Iki“ pataria: kaip atskirti, ar apelsinai yra saldūs ir be sėklų? Išduos vienas išskirtinumas

Žiema ir nebrangieji citrusiniai vaisiai – tobulas derinys. Ryškios spalvos ir gaivus apelsinų, mandarinų saldumas praskaidrina tamsesnes dienas, taip pat parūpina organizmui taip reikalingų naudingų medžiagų. Kad apelsinus noriai valgytų net ir vaikai, šie...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS