22.7 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 18

Horoskopai gegužės 4 dieniai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Jūs pasiryžęs viskam. Jūsų rankose visi koziriai, ar bent jau jums taip rodosi. Nepraraskite realybės jausmo šitaip lošdamas. Jokiu būdu šiandien nepainiokite privataus gyvenimo ir darbo reikalų.

- Reklama -

JAUTIS
Gali keistai susiklostyti širdies reikalai: didelė tikimybė sutikti tinkamą žmogų netinkamoje vietoje. Bet kuriuo atveju nesileiskite emocijų apakinamas, nepaminkite svarbiausių savo principų.

DVYNIAI
Raskite laiko pabendrauti su vaikais. Jų problemos nėra tokios menkos ir juokingos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

VĖŽYS
Galimas daiktas, kad jūs einate klaidinga kryptimi. Dar kartą peržiūrėkite savo planus ir pakoreguokite tai, kas iš tiesų svarbu. Pernelyg didelis stabilumas šeimoje gresia virsti į nuobodulį.

LIŪTAS
Padrikai dirbami darbai retai būna sėkmingi. Jei nespėjate, dalies verčiau atsisakykite iš viso. Ir neliekite savo apmaudo ant niekuo dėtų šeimos narių! Stenkitės nepersivalgyti – skrandis šiandien nėra jūsų stiprioji vieta.

MERGELĖ
Nekaip prasidėjusi diena tolyn eis geryn. Puikus metas pasivaikščiojimams (po parduotuves – taip pat). Veikiausiai į jūsų rankas pateks būtent tai, ko jau seniai ieškojote. Kils didelė pagunda išleisti dalį taip sunkiai užsidirbtų pinigų.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Būkite tarp žmonių. Malonus susitikimas ir įdomus pokalbis yra būtent tai, ko jums šiandien labiausiai reikia. Vakare verčiau priimkite pasiūlymą, kurį šiaip jau atmestumėte.

SKORPIONAS
Eilinė pažintis virsta nauja daug žadančia sąjunga. Šįvakar Skorpionams atsiveria neribotos galimybės. Pasistenkite griežtai atriboti savo asmeninį ir viešąjį gyvenimus. Mokykitės iš svetimų klaidų, kad nereikėtų daryti savų.

ŠAULYS
Norėtumėte šaukti apie savo jausmus visam pasauliui, bet protingiau būtų dar susilaikyti. Emocinė jūsų reakcija yra labai nuoširdi, bet tam tikroje situacijoje gali būti visiškai netinkama.

OŽIARAGIS
Būti svetingu šeimininku – puiku, bet šiuo metu jums labiau reikėtų pabūti vienam ar su mylimu žmogumi. Reikalus taip pat verčiau atidėkite iki pirmadienio. Venkite ekstravagantiškai besielgiančių žmonių.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai rugpjūčio 22 dienai

VANDENIS
Būsite geresnis stebėtojas nei žaidėjas. Sekite kitų veiksmus ir laukite savo eilės. Jei jaučiatės esąs teisus, ignoruokite priešingą aplinkinių nuomonę. Apetitas gali būti geresnis nei paprastai.

ŽUVYS
Pasaulis iš pat ryto atrodys keistas ir svetimas. Seniai žinomi daiktai įgaus naujų spalvų ir mes keistus šešėlius. Kita vertus, ne visi pasikeitimai yra į bloga. Vakarop turėtumėte pasijusti tvirčiau.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Šiandien kils žvarbus šiaurės rytų vėjas

Aukšto ir žemo atmosferos slėgio laukų sandūroje kils žvarbus šiaurės rytų vėjas. Šiandien antroje dienos pusėje Pietų Lietuvoje vietomis pasnigs, kils silpna pūga. Daug kur...

Horoskopai vasario 24 dienai

AVINASNetikėtas įvykis privers į daug ką pažvelgti visai kitomis akimis, tad staiga tapsite žymiai supratingesnis ir pakantesnis kitiems žmonėms. Nesibaiminkite ir nesigėdykite staiga pratrūkusių...

Mažėja visuomeninės elektros energijos kainos viršutinės ribos buitiniams vartotojams

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), reaguodama į pokyčius didmeninėje energijos rinkoje, prognozuojamą mažesnę elektros energijos rinkos kainą, 2023 m. II pusmečiui nustatė mažesnes visuomeninės...

„Gulbelės“ 30-tas gimtadienis – su dovanomis ir staigmenomis pirkėjams

Vienas didžiausių Lietuvos regioninių prekybos tinklų UAB „Gulbelė“ šiemet švenčia savo 30-tąjį gimtadienį. Anot bendrovės atstovų, šia ypatinga proga prekybos tinklo pirkėjai bus lepinami...

Metereologai prognozuoja, kad ši vasara Palangoje bus šilta ir sausa

Įsibėgėjant 2024 metų vasaros atostogų rezervacijai, Palanga kviečia poilsiautojus mėgautis ne tik šilta Baltijos jūra, bet ir turiningu laisvalaikio praleidimu. Metereologai prognozuoja, kad ši vasara Palangoje bus šilta ir sausa, todėl idealios sąlygos paplūdimio...

Horoskopai birželio 20 dienai

AVINASŠiandien viskas arba balta, arba juoda. Jokių pustonių. Kivirčysitės su visais beveik dėl visko. Kompromisai nepatenkins nė vienos pusės. JAUTISŠiandien galite turėti pakankamai savų problemų, kad negalvotumėte apie svetimas. Šįvakar gerai nusiteikę žmonės gali jus...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS