11.4 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 19

Birželio 15-oji: vardadieniai, astrologija

Ar jau skaitėte?

Birželio 15-oji – Alytaus miesto diena; Okupacijos ir genocido diena; Pasaulinė kovos prieš blogą elgesį su pagyvenusiais žmonėmis diena.

- Reklama -

Birželio penkioliktoji, ketvirtadienis – 166-oji metų diena (ketvirtoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 199 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Bargailas, Bargailė, Barinta, Barintas, Barintė, Barys, Barkinta, Barkintas, Barkintė, Jolanta, Kirstautas, Kirstautė, Krescencija, Krescentas, Modesta, Modestas, Vidas, Vitas;

rytoj: Aurimas, Bena, Benadas, Benas, Benė, Julita, Jūra, Jūratė, Jūris, Jūrius, Tolmina, Tolminas, Tolminė;

poryt: Adolfa, Adolfas, Adolfina, Adolis, Dauganta, Daugantas, Daugantė, Laura, Rimvydas, Vilmantė.

Dangaus kūnai:

- Reklama -

Saulė šiandien teka 04.42 leidžiasi 21.57. Dienos ilgumas – 17.15.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

Protingos mintys:

„Neapykanta – bailio kerštas už patirtą baimę“ (Dž. B. Šo).

Astrologinė prognozė birželio 15-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Galimas finansinis jūsų veiklos rezultatų įvertinimas, arba jūs kitų darbą, išlaidas tikrinsite, vertinsite. Galite gauti verslo pasiūlymą. Svarstykite, skaičiuokite, tačiau nesitikėkite, kad ką nors gausite veltui.

JAUTIS. Būsite jautrūs, emociškai pažeidžiami. Kai kurie planai gali verstis aukštyn kojomis. Jeigu įmanoma, paskubomis nekeiskite įprastos darbų, santykių ir įvykių eigos – spontaniškumas, impulsyvumas gali pridaryti bėdos.

DVYNIAI. Būtų gerai, kad niekur toli nevyktumėte ir nieko sunkaus nedirbtumėte, jei tai šiandien įmanoma. Dėl paaštrėjusios nuojautos ir pasąmonės srautų turėtų sektis įžvalgos, meniškumo reikalaujančios veiklos. Mažiau atviraukite. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Šiandien nebus laiko nuobodžiauti. Jei tik parodysite susidomėjimą, iniciatyvą, tai gausite ir rimtų įpareigojimų, ir pasiūlymų. Galimas ir netikėtas susitikimas, nauja pažintis. Netingėkite atlikti protines užduotis.

LIŪTAS. Šiandien neskubėkite veikti iš pirmo impulso, nes pridarysite klaidų. Neprotingas eksperimentavimas, vėlavimas arba per didelis skubėjimas, konfliktų provokavimas gali turėti pasekmių.

MERGELĖ. Nieko gero, jeigu kažko naujo griebsitės palikę spragų, neįsigilinę į teoriją, sąlygas ir kt. Darbas, politika, tarptautiniai įvykiai, būtinybė kažkur išvykti gali būti nerimo šaltinis. Besimokantiems itin rūpės egzaminai, įskaitos.

SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad slėgs rūpesčiai, susiję su bendrais finansais, akcijomis, mokesčiais, skolomis, verslo įsipareigojimais ir pan. Verčiau nesinaudokite tarnybine padėtimi. Kur tik įmanoma, pasirinkite saugų racionalumą.

SKORPIONAS. Regis, kai kurių žmonių reikalavimai jums atrodo neadekvatūs. Galbūt pernelyg sureikšminate partnerių, oponentų įtaką, galimybes. Jeigu turite finansinių problemų, jas neišvengiamai teks spręsti. Atkreipkite dėmesį į vaikų rūpesčius.

ŠAULYS. Darbai tirpte tirps jūsų rankose, gal net pasijusite nepakeičiami. Visgi pastangos sublizgėti gali atsigręžti prieš jus. Pravartu daugiau dėmesio skirti sveikatai, mitybai, higienai bei stiliui.

OŽIARAGIS. Darbe, versle nepatartini eksperimentai, verčiau tęskite pradėtus darbus, koreguokite trūkumus. Venkite azartinių žaidimų, lengvabūdiškų meilės nuotykių. Daugiau laiko praleiskite su augančia karta, mylimais žmonėmis.

VANDENIS. Užplūs prisiminimai, abejonės. Pasistenkite neteikti per daug dėmesio smulkioms nesėkmėms. Labiau rūpinkitės artimaisiais, siekite darnos, galvokite apie dabartį, ateitį, o ne apie praeitį. Atsargiai su elektra, ugnimi.

ŽUVYS. Jums nestigs energijos ir optimizmo, tačiau kartu ir neramių minčių. Reikia būti atsargiems viešai reiškiant savo nuomonę, keliant pretenzijas ar reikalavimus. Kilus konfliktui, mokėkite nusileisti. Būkite atidūs gatvėje.

Geros dienos!

Karolina Konopackienė (ELTA)

 

TOP naujienos

Kraujo donorystės ABC: gydytoja hematologė atsako į dažniausiai užduodamus klausimus

2023-iesiems einant į pabaigą, dažnas susimąsto apie per metus įgyvendintus planus, atliktus prasmingus darbus ir kas dar laukia ateityje. Vienas gražiausių žmogiškų darbų, be...

Kaip gyvensime 2023 metais?

Viešojoje erdvėje ir visuomenėje netyla kalbos dėl esamos ekonominės situacijos Lietuvoje ir pasaulyje, nuogąstaujama dėl ateities ir su nerimu laukiama tiek šildymo sezono pradžios,...

Veido oda – ir amžiaus, ir gyvenimo būdo atspindys

Oda – didžiausias žmogaus kūno organas, pasižymintis itin dideliu jautrumu išoriniams ir vidiniams dirgikliams. Ji – atspindys kone visko, kas vyksta mūsų gyvenime, –...

Lapkričio 3-os dieną Mažeikiuose numatomas lietus. Aukščiausia temperatūra 6–11 laipsnių šilumos

Šiandien ciklonas lems debesuotus ir drėgnus orus. N24.lt - Naujas informacinis portalas! Lapkričio 3-os dieną numatomas lietus. Aukščiausia temperatūra 6–11 laipsnių šilumos. Lapkričio 4-os naktį vietomis, daugiausia...

Neprisidėkite į krepšį bet ko: kuo grybaujant gali praversti jūsų telefonas?

Rudens sezonu išmanusis įrenginys tampa nepamainomu ir grybautojams. Telefono ekrane nepatyrę grybų mylėtojai gali pasitikrinti grybų rūšis, pažinti kitus augalus, o bet kuriam grybautojui nepasiklysti praverčia žemėlapių programėlės. Tiesa, ekspertas pataria kai kuriais nustatymais...

Žiema – virusinių žarnyno infekcijų sezonas

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai pažymi, jog virusinių žarnyno infekcijų sezonas tik įpusėjo. Lietuvoje kasmet užregistruojama virš 10 tūkst. virusinių žarnyno infekcijų, dažniausiai rotovirusinis enteritas, norovirusinė infekcija. Sveikatos.info - Tai idomu! Virusinių žarnyno infekcijų...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS