16.8 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 21

Astrologinė prognozė vasario 9-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Nervins nestabilumas, greita situacijos kaita. Norėsis išsipasakoti, pasitarti su pažįstamais žmonėmis. Deja, šiandien ne itin seksis rasti geranoriškų pašnekovų.

- Reklama -

JAUTIS. Diena bus įtempta. Stiprus noras rizikuoti nepasiteisins, aktyvios pastangos demonstruoti savo įtaką bei valią atneš nemalonumų. Aiškiai jausis oponentų noras susilpninti jūsų pozicijas.

DVYNIAI. Šiandien lengva susikompromituoti, pakenkti savo reputacijai, pvz., dėl aplaidaus darbo, prastos apskaitos ar visuomenėje netoleruojamų ryšių, nelegalių reikalų.

VĖŽYS. Nekokia diena deryboms, kontraktams. Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš žalos. Labai lengva įsivelti į rizikingus nuotykius, nuostolingas avantiūras.


Vasario 9-oji: vardadieniai


LIŪTAS. Daug jausmų, emocijų, gali būti ir neįtikėtinų kraštutinumų. Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo.

MERGELĖ. Jūsų darbą gali apsunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt teks kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis. Verčiau venkite rizikos, saugokitės gamybinių ir kitokių traumų, intrigų.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Galite būti viliojami arba patys kitus trauksite į riziką, abejotinas avantiūras. Kaprizų, pretenzijų gali kelti ir meilės objektas, ir vaikai. Meilės ir finansų sritys gana pažeidžiamos. Labiau saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Tikriausiai nesiseks susikalbėti su artimiausiais žmonėmis arba per juos susidursite su problemomis. Gali būti ir taip, kad jūsų nesėkmės darbe ar kitur nekaip paveiks šeimą, jos gerovę, planus. Saugokitės traumų.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs, jeigu jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, mokslu, reklama, ryšiais, kelionėmis. Galima nerimą kelianti žinia. Derėtų nepasitikėti abejotina informacija, gandais. Atsargiai kelyje.


Vasario 9-oji – Picos diena


OŽIARAGIS. Patinka ar nepatinka, šiandien rūpesčių kels nuosavybės, finansų, draudimo, mokesčių reikalai. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimi. Labiau rūpinkitės vaikais.

VANDENIS. Gana nerami diena. Dėl didelės įtampo galima pasielgti visiškai netinkamai. Tiek patiklumas, tiek įžūlumas gali daug kainuoti. Šeimoje irgi trūks ramybės.

ŽUVYS. Gana prieštaringa diena. Būkite atlaidesni, pakantesni ir atsargūs, nes galimi nelaimingi atsitikimai kelyje, ūmūs sveikatos sutrikimai. Gali nuliūdinti nekokia žinia, gandai. Saugokitės klastos, šmeižto.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Nuo lapkričio 1 d. – nauji šviesoforų signalų deriniai, žiemos sezono metu mažėja leistinas greitis

Nuo lapkričio 1-osios vairuotojai Lietuvoje turėtų atsižvelgti į eismo pasikeitimus: įsigalioja nauji šviesoforų signalų deriniai, mažėja maksimalus keliuose leistinas greitis, iki lapkričio 10 d....

Horoskopai lapkričio 24 dienai

AVINASŠitaip pasitikėdamas savo jėgomis, tikrai galite padėti draugui išspręsti jam kilusias problemas. Kad jis bus dėkingas už tai, neverta abejoti. Tiesiog imkitės iniciatyvos ir...

Imamasi iniciatyvų tobulinant odontologijos rinką

Atlikta Lietuvos odontologijos rinkos analizė rodo galimai pavojingas tendencijas, kurios atsirado 30 metų nesprendžiant šios rinkos skaidrumo klausimo: odontologijos sritis išlieka viena iš labiausiai...

Pirmosios meilės iššūkiai paaugliams ir jų tėvams

Tėvų meilė, rūpestis, apkabinimai, buvimas šalia neapsakomai svarbūs vaikui, jo raidai, tačiau ateina metas, kai vien tėvų meilės vaikams nebeužtenka. Valstybės vaiko teisių apsaugos...

Gintautas Kniukštas sieks prezidento posto artėjančiuose rinkimuose

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienio popietę gavo dar vieną prašymą registruotis prezidento rinkimų kampanijai. „Ketvirtadienio popietę Vyriausioji rinkimų komisija registravo Gintautą Kniukštą savarankišku politinės kampanijos dalyviu artėjančiuose prezidento rinkimuose“, – nurodė VRK. Pasak VRK, G. Kniukšta...

Rekordiškai mažos kainos – jau nuo šiandien: „Iki“ skelbia globalinį išpardavimą ir nuolaidas net...

Liepą prekybos tinklas „Iki“ išlydi trenksmingai – pirmadienį pradėjo ribotą laiką truksiantį ir didelėmis nuolaidomis pažymėtą globalinį išpardavimą. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, pirkėjams vertėtų suskubti – išskirtinės prekės jau pardavinėjamos...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS