11.4 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 19

Astrologinė prognozė vasario 17-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Nestokosite energijos ir užmojų. Būsite labai nepatenkinti, jeigu kas nors trukdys imtis to, ką suplanavote. Nemaloniai gali nuteikti ir patirtas nuostolis, netgi mažytė žala.

- Reklama -

JAUTIS. Susirūpinimą kels didelės išlaidos, nepavykusi avantiūra ar nuvylę pirkiniai. Augs politinės arba kūrybinės ambicijos, taip pat – nerimas, abejonės. Nepraleiskite progos pasikalbėti apie svarbius jums reikalus su įtakingu pažįstamu.

DVYNIAI. Šiandien jums labai norėsis dėmesio, meilės, įvertinimo. Kai kas gali pasiūlyti kelionę, pramogą, nuotykį. Gana neatsakingai galite prikrėsti neapgalvotų dalykų.

VĖŽYS. Šiandien bus labai sunku jums įtikti. Beveik kiekvienas pašnekovas erzins, todėl geriausia būtų rinktis vienatvę ir nelieti blogų emocijų kitiems žmonėms. Atpalaiduojamai veiks meditacijos, joga. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais.


Vasario 17-oji: vardadieniai


LIŪTAS. Iš kitų šiandien reikalausite daugiau dėmesio arba jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galite pasireikšti draugų kompanijoje ar prieš publiką. Deja, nekokia bus nuotaika, jeigu tvyro įtampa namuose.

MERGELĖ. Aktyvi diena, ypač mėgstantiems diskutuoti, politikuoti. Galite atsidurti viešo dėmesio centre, tačiau nebūtinai dėl kokių nors nuopelnų ar populiarumo. Priežastis gali būti ir neigiamo pobūdžio.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Beveik visas jūsų dėmesys bus sutelktas į nuo rutinos nutolusius dalykus. Nauja pažintis gali tapti gyvenimiškai reikšminga, net jei ji kol kas yra tik virtuali. Pasisaugokite finansinių sukčių.

SKORPIONAS. Šiandien negailėsite savęs ir sukauptų santaupų, jeigu norite įgyvendinti užsibrėžtą tikslą, planą. Ar tai būtų sportas, ar ūkiniai darbai, vis tiek būsite linkę pervargti. Labiau saugokite sveikatą.

ŠAULYS. Regis, šiandien jūsų nenudžiugins senyvų artimųjų ar sutuoktinio nusiskundimai, priekaištai. Dėl jų ar savo pašlijusios savijautos jums bus sunku įgyvendinti susiplanuotą dienotvarkę.

OŽIARAGIS. Daug laiko skirsite ūkiniams darbams, pageidaujamų daiktų paieškai. Neraminti gali sveikata. Nebūkite pernelyg kritiški artimo žmogaus, vaikų atžvilgiu.

VANDENIS. Kai kurie šiandieniniai kontaktai jus turėtų džiuginti. Pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Galite tikėtis naudos per meną, parodas, pramogas. Nesistenkite perauklėti šeimos narių. Ypač dėmesingi ir subtilūs būkite su vaikais.

ŽUVYS. Ši diena turėtų būti rami, jeigu neketinate ieškoti šurmulio, nuotykių ar pan. Vidinei jūsų būsenai labai tiks įprasta aplinka, buitiški užsiėmimai, jaukus poilsis su knyga, mezginiu ir pan. 

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Prekybos tinklo „Iki“ užkulisiai: stipri komanda, patogios darbo sąlygos ir plačios karjeros galimybės

30-ąjį gimtadienį mininčio prekybos tinklo „Iki“ stiprybė – tvirta darbuotojų komanda, o nuolatinis dėmesys jų poreikiams, priemonės motyvacijai stiprinti ir kompetencijoms ugdyti padeda išlaikyti...

Nėštumas ir moters amžius – kaip ramiai mėgautis motinyste ir išvengti rizikų?

Moters amžius kūdikio planavimo, nėštumo ir gimdymo metu daro didelę įtaką fizinei bei emocinei savijautai, suteikia skirtingas patirtis. Nors kiekvienos moters kūnas yra unikalus,...

ORAI: Trečiadienio dieną vietomis, daugiausia rytinėje šalies pusėje, krituliai, vyraus nedidelis lietus

Trečiadienio naktį daugelyje rajonų protarpiais krituliai, daugiausia lietus. Kai kur rūkas. Vėjas pietvakarių, vakarų, 8–13 m/s. Žemiausia temperatūra 0–5 laipsniai šilumos. Dieną vietomis, daugiausia...

Horoskopai vasario 19 dieniai

AVINASNeapsimeskite, kad esate kuklus ir neambicingas! Tik veržlumas ir agresyvumas padės įgyvendinti savo planus. Kad ir ką darytumėte, stenkitės tai padaryti pirmas. Antroji vieta...

3 žingsniai, kaip iškepti tobulą Vienos šnicelį: bus sotu, nebrangu ir skanu

Jeigu reikia dingsties, kodėl šį šeštadienį verta namuose išsikepti Vienos šnicelį, tai žinokite, kad rugsėjo 9-oji yra tarptautinė šio patiekalo diena. Bet priežasčių jį pasigaminti yra ir daugiau: burnoje tirpstantis, tačiau išorėje traškus šnicelis...

Astrologinė prognozė birželio 8-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Jums stigs dvasinės pusiausvyros, pasitikėjimo savimi, o dar labiau – kitais. Galbūt prisiminsite kai kurias gyvenimo pamokas. Labai nenoriai taikysitės su apribojimais. Rūpesčių kels senyvas arba ligotas artimas žmogus. JAUTIS. Galite sulaukti skambučio ar...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS