18.2 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 17

Astrologinė prognozė vasario 16-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien galite lengvai gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją. Kita vertus, nelabai racionaliai elgsitės su nuosavybe, pinigais, santaupomis. Derėtų pagalvoti apie tai, ką gausite arba prarasite, jei vilkinsite su ateities gerove susijusius sprendimus.

- Reklama -

JAUTIS. Gana emocionali diena. Nesistenkite įtikti tiems, kurie jūsų nė nepastebi. Galite rasti svarbesnių užsiėmimų. Gali kilti puikių idėjų, kaip pagerinti materialinę ir socialinę savo padėtį. Svarbu elgtis garbingai, nekenkti reputacijai. Galvokite, ką kalbate.


Vasario 16-oji: Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną bei vardadienius švenčia


 

DVYNIAI. Jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą, neskubėkite skaldyti iš degtuko vežimo. Gali būti, kad šiandien geriau seksis dirbti vienumoje, be skubos. Regis, intuicija šiandien jums bus puiki pagalbininkė.

VĖŽYS. Nenuobodi diena. Daug įvykių, bendravimo, o gal ir flirto. Įgysite didesnį aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite gauti dosnų pasiūlymą. Su bendraminčiais galite rasti įdomių užsiėmimų. Tik nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs.

LIŪTAS. Regis, jūsų dalykinė iniciatyva ir patirtis bus įvertinta. Turėtų spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos, santykiai su svarbiais jums žmonėmis. Galite prisitraukti pasekėjų, partnerių bei išsiaiškinti jums kenkiančius asmenis.

- Reklama -

MERGELĖ. Veikiausiai jums norėsis bent trumpam pakeisti aplinką arba pasiryžti rimtesniam pokyčiui. Verta pamąstyti apie tai, ar nereikėtų kelti kvalifikacijos, mokytis užsienio kalbų bei kitų reikalingų dalykų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Regis, aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais.

SKORPIONAS. Šiandien galite patirti ypatingą įvykį ar suvokimą, susijusį su partneryste, konkurencija ar pan. Aplinkinių dėmesio jums nestigs, bet ne vien pozityvaus. Paisykite ne vien savo interesų.

ŠAULYS. Tai gali būti reikšminga diena, jeigu dalyvausite darbo interviu arba bus vertinami gydymosi, reabilitacijos rezultatai. Jeigu šiandien rinksitės naminį gyvūną, jis bus ypatingas.

OŽIARAGIS. Santykiuose su gerbėjais atsiras daugiau romantikos ir mažiau ramybės. Seksis kūrybinė veikla. Tikėtina, kad patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, o ypatingos prasmės – iš darbo ir bendravimo su vaikais.

VANDENIS. Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų bei problemų rate. Neplanuota linkme gali pakrypti šeimos nario situacija arba aktualus nuosavybės klausimas. Regis, gausite lauktą atsakymą.

ŽUVYS. Ši diena bus permaininga, kaip ir naujienos, kurias išgirsite. Gali atsirasti priežasčių nerimauti dėl artimos aplinkos žmogaus. Kai ką išspręsti galbūt padės kaimynas arba giminaitis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Sėdimas darbas gali iššaukti nemalonią ligą – gydytojai pataria, kaip to išvengti

Nuolatinis sėdimas darbas, mažas fizinis aktyvumas ir netinkama mityba gali iššaukti nemalonią ir itin varginančią ligą – hemorojų. Apie šį negalavimą daugelis vengia kalbėti,...

Prieš sutuoktinę smurtavusiam buvusiam prokurorui skirta 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmė

Klaipėdos apygardos teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl smurto prieš sutuoktinę ir mažametį jos vaiką buvo pareikšti buvusiam prokurorui. Teismas pripažino vyrą...

Astrologinė prognozė gruodžio 12-ajai, antradieniui

AVINAS. Gali paaiškėti, kokia nauda ar nuostolis nusimato iš ilgalaikio įdirbio bei dėl vykstančių pokyčių. Tolima kelionė gali būti pavojinga. Apskritai kelyje būkite itin...

Minint pandemijos metines vaistininkai kviečia plačiai atverti langus

Vasaro 26-ąją bus metai, kai šalyje kovojame su pandemija. Net jeigu karantino suvaržymai nebus pakeisti, šalies vaistininkai kviečia simboliniam šios dienos įprasminimui – plačiai...

Balandžio 24-os dieną debesuota su pragiedruliais

Šiauriau apsistojęs ciklonas iš šiaurės plukdys vėsius, vėjuotus, protarpiais su krituliais orus. Balandžio 24-os dieną debesuota su pragiedruliais. Daug kur protarpiais krituliai. Vietomis galima perkūnija. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 8–13 m/s, kai kur gūsiai 15–18...

ORAI: Šiandien bus sausa, pajūryje net 18–21 laipsnis šilumos

Šiandien Lietuvoje bus sausa. Vėjas pietinių krypčių, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 22–27, pajūryje 18–21 laipsnis šilumos. Trečiadienio dieną kai kur numatomas trumpas, nedidelis lietus. Vėjas pietryčių, pietų, pereinantis į pietvakarių, vakarų, naktį 3–8 m/s, dieną...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS