22.7 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 18

Astrologinė prognozė vasario 11-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Kažkas gali sutrikdyti jūsų sumanytą planą ir reikalai judės gana lėtai. Galbūt ramybės neduos nemaloni paslaptis ar apkalbos. Neeikvokite jėgų abejotiniems užsiėmimams.

- Reklama -

JAUTIS. Neblogai seksis visuomeniniai reikalai, lengvai prisitaikysite įvairiose situacijose. Džiaugsmo suteiks flirtas, nuotykis arba susitikimas su išsiilgtu bičiuliu, drauge. Tik neturėkite per didelių lūkesčių.

DVYNIAI. Norėtumėte labiau atpalaiduojančio sekmadienio, tačiau prieš darbo savaitę teks pagalvoti apie rimtus dalykus, ruoštis rytojui. Gali būti, kad šiandien neišvengsite viešo dėmesio, nes teks dalyvauti renginyje, sakyti kalbą ar kt.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę filosofuoti, gvildenti globalines problemas, mokyti aplinkinius. Lengviau nei paprastai ištversite kitų moralus, noriai diskutuosite. Galite pakeisti pašnekovų nuomonę apie jus.


Vasario 11-oji: vardadieniai


LIŪTAS. Šiandien galite patirti tam tikrą pokytį – asmeninį vidinį arba kitų žmonių požiūrio į jus. Pasižymėsite puikia psichologine įžvalga. Būkite taupesni, be reikalo neišlaidaukite.

MERGELĖ. Nors konkurencija visose srityse gali atrodyti didžiulė, tačiau jūs būsite pakankamai patrauklūs publikai, bendraminčiams. Svarbu neįsivelti į avantiūras, dėl kurių vėliau tektų gailėtis, teisintis ar aiškintis. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Diena bus kupina paprastų žemiškų rūpesčių. Didesnį dėmesį skirkite sveikatos ir grožio profilaktikai. Turėtumėte intuityviai pajusti, ko reikia įvaizdžiui pagerinti.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti smagi diena. Širdyje padaugės meilės, polėkio. Gali gimti romantiškų svajų. Jūsų dėmesiu ypač džiaugsis vaikai. Galite lankytis šventiniame renginyje ir jame pasireikšti.

ŠAULYS. Tikriausiai jums niekur nesinorės eiti iš jaukių namų. Puiku, tik nedrumskite mikroklimato namuose, nes ir jums bus nelinksma, kai artimiesiems sugadinsite nuotaiką.

OŽIARAGIS. Tai gali būti aktyvaus bendravimo, flirtavimo diena. Jeigu susitiksite su įdomiais žmonėmis, paklauskite jų nuomonės jus dominančiu klausimu. Regis, su kitų pagalba rasite tinkamą atsakymą.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai gruodžio 13 dienai

VANDENIS. Tai turėtų būti rami, saugi, soti diena, nereikalaujanti jokių nepageidaujamų pastangų. Regis, leisite sau pasmaguriauti ir kitaip žemiškai pasilepinti, įsigyti norimą daiktą ar pan.

ŽUVYS. Būsite tokie emocionalūs ir nekantrūs, kad labiausiai norėsis komforto, malonaus pasilepinimo. Suteikite sau tai, nepamiršdami palepinti ir artimųjų. Tiktų užsiimti ramia buitine arba menine veikla.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Visiems gerai žinoma vienas perkamiausių visų laikų romanų „Vėjo nublokšti“

Visiems gerai žinoma Pulitzerio premija apdovanota literatūros klasika – vienas perkamiausių visų laikų romanų „Vėjo nublokšti“ (antroji dalis) – dabar prieinama ir audioformatu. Didžiuoju amerikietiškuoju...

Šiandien be lietaus. Temperatūra kils iki 26–31 laipsnio šilumos

Šiandien be lietaus. Vėjas pietryčių, rytų, 4–9 m/s. Temperatūra kils iki 26–31 laipsnio šilumos. Birželio 26 d. lietaus tikimybė maža. Vėjas rytų, pietryčių, naktį silpnas,...

Policija: švietimo, ugdymo įstaigos gavo 633 laiškus su grasinimais sprogdinimais

Lietuvos švietimo ir ugdymo įstaigos penktadienį nuo pat ryto masiškai gauna grasinimus sprogdinimais, patvirtino policija. „Mokyklos ir darželiai įvairiuose šalies miestuose gavo 633 laiškų su...

Pieno kaina išaugo – stambieji ūkiai gauna europinį vidurkį

Lietuvos pieno perdirbimo įmonės 2019 metų gruodį už natūralų pieną stambiesiems šalies pieno ūkiams mokėjo europinį vidurkį siekiančią supirkimo kainą – 338,5 eurus už...

Vasario 15-oji: vardadieniai

Vasario 15-oji – Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena. (Praskaidrinkime onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienybę). Vasario penkioliktoji, ketvirtadienis, (ketvirtoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 319 dienų. Savo vardadienius šiandien švenčia Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys,...

Horoskopas spalio 4 dienai

AVINASŠiandien jūsų laukia pripažinimas, net jei to ypatingai ir nesiekėte. Nesidrovėkite žengti priekin ir imtis vadovauti paradui. Bet kokia užduotis jums įveikiama, ir aplinkiniai tai jaučia. JAUTISNėra kitų ribų, tik jūsų paties nustatytos. Matydamas du...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS