16.8 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 21

Astrologinė prognozė sausio 9-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Galimi neblogi pasiekimai, tačiau bus ir rūpesčių. Į keblią situaciją galite pakliūti bendraudami su suktais veikėjais, teikdami interviu ir pan. Pasistenkite atsakingai dirbti bei kalbėti.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, teks apsispręsti dėl investavimo, paskolos arba kalbos suksis apie palūkanas, rankpinigius, rinkliavas, kitus finansinius įsipareigojimus, deklaracijas.

DVYNIAI. Galite stengtis užmaskuoti savo abejotiną poelgį ypatingu dėmesiu, gražbyliavimu. Galvokite, ką žadate, nes išpildyti duotų pažadų nebus galimybės arba per daug kainuos.

VĖŽYS. Aktualus bus pareigos jausmas ir sveikata. Daug dirbsite, o dar daugiau reikalausite iš kitų. Galimas kvietimas į darbo interviu, konkursą, konferenciją ar kt. Nevenkite naujovių.

LIŪTAS. Šiandien galite jaustis populiarūs, sąmojingi ir originalūs. Veikiausiai taip ir bus, tačiau kai kurios pagyros skambės veidmainiškai. Netgi vaikai gali mėginti jumis manipuliuoti, jei jiems tai naudinga.

MERGELĖ. Uoliai tvarkysite ūkinius, buitinius reikalus. Jus gali kritikuoti artimas žmogus. Nemalonios užuominos nuolat skambės ausyse. Filosofinis požiūris bei humoras padės nusiteikti optimistiškai ir darbingai.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Informacijos, rašymo, skaičiavimų, ryšių, logistikos diena. Deja, pasitaikys nesusikalbėjimų, nesklandumų. Stenkitės pasiekti aiškumo kiekvienu painiu klausimu.

SKORPIONAS. Šiandien jus labiausiai domins materialinė gyvenimo pusė. Galimas netikėtas sandoris, kuris apsimokės. Labiau stebėkite savo vaikų elgesį ir savijautą.

ŠAULYS. Šiandien tikriausiai neišsisuksite nuo keblaus pokalbio. Jeigu pasirodysite pernelyg demagogiški, manipuliuojantys ar smulkmeniški, patys to nenorėdami galite nuvilti jums svarbų asmenį.

OŽIARAGIS. Šiandien nemažai jėgų išeikvosite neproduktyviam darbui. Geriau nei kitos seksis kūrybinė ir tiriamoji veikla. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą ar seną klaidą. Turbūt nedžiugins fizinė savijauta. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Tikriausiai teks bendrauti su senu pažįstamu, prisiminti pažadą ar įsipareigojimą. Pasverkite savo žodžius. Jeigu dėl savo galių ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių.

ŽUVYS. Regis, esate kiek neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos, išvaizdos. Gali išaiškėti daug slaptų dalykų. Dėl to tik padaugės vidinės sumaišties. Stiprybės suteiks patikimi draugai.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Kiek galima sutaupyti turint gerą kredito istoriją

Noras gyventi ne pagal savo kišenę, vėlavimai sumokėti sąskaitas ir kiti finansiniai paklydimai gali grįžti bumerangu, kuris turės konkrečią piniginę išraišką nusprendus skolintis būstui...

Kenkėjiškų programų skaičiai išaugo dvigubai: kaip verslui išgyventi kibernetiniame chaose?

Kibernetinio saugumo produktų gamintojos ESET telemetrijos duomenimis, lyginant su 2021 m. per pirmąjį 2022 m. pusmetį Lietuvoje beveik dvigubai išaugo (12,1%) kenkėjiškų programų, siekiančių...

Nuspręsta nubausti du fizinius asmenis, platinusius televizijos programas

Nuspręsta nubausti du fizinius asmenis, platinusius televizijos programas viename iš populiariausių skelbimų portalų. 2021 m. rugsėjo 8 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau...

Birželio 15-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 15-oji – Alytaus miesto diena; Okupacijos ir genocido diena; Pasaulinė kovos prieš blogą elgesį su pagyvenusiais žmonėmis diena. Birželio penkioliktoji, ketvirtadienis – 166-oji metų...

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Tikriausiai mėginsite keisti išvaizdą, stilių ir jums pavyks. Kita vertus, tykos traumos, infekcijos, todėl pasisaugokite ir laikykitės higienos taisyklių, venkite nesveiko, nešviežio maisto. Neerzinkite gyvūnų. JAUTIS. Būsite nusiteikę pramogoms, avantiūroms, nuotykiams. Ką gi, kas...

Pilnas šaldytuvas po Kalėdų: patarė, ką daryti, kad maistas ilgiau išliktų šviežias

Kūčios ir Kalėdos – neatsiejamos nuo gausaus maisto stalo ir po švenčių dar ilgai valgomų likučių. Tam, kad neįveikti patiekalai bent kelias dienas išliktų kokybiški, svarbu juos tinkamai laikyti, todėl reikėtų iš anksto pasiruošti...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS