11.4 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 19

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Tikitės naudos, o galite patirti nuostolį. Verčiau nelįskite į abejotinas avantiūras, o darbines pareigas atlikite atsakingai. Neatsakingumas gali sukelti avarijas, gamybines traumas. Labiau saugokite vaikus.

- Reklama -

JAUTIS. Tikriausiai nersitės iš kailio dėl šeimos, namų, partnerio. Regis, jums atrodo, kad tik jūs stengiatės, o kiti abejingai tuo naudojasi ir tiek. Tokiu atveju jūs kiek sutirštinate spalvas. Tvarkingai eksploatuokite techniką, elektros įrangą.

DVYNIAI. Santykiai darbe ar asmeniniame gyvenime nėra visiškai geri. Šiandien ypač didelę galią turės žodžiai, tad vos viena užgauli replika gali sugriauti santykius bei pasitikėjimą. Saugokitės gamybinių ir kitokių traumų.

VĖŽYS. Įmanomas pasiekimas, kurio kaina gali būti tokia, kad džiaugsmą greitai pakeis susirūpinimas. Nesivelkite į aferas, nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, neerzinkite konkurentų, oponentų.


Astrologinė prognozė kitai savaitei (sausio 29–vasario 4 dienoms)


LIŪTAS. Gali sustiprėti kova dėl įtakos, statuso. Netgi partneriai gali tapti konkurentais. Tokiu atveju kas nors neabejotinai stengsis, kad pašlytų jūsų autoritetas. Atsakingai dirbkite ir saugokite reputaciją.

MERGELĖ. Pašnekovams atrodys, kad esate keistų pažiūrų arba ne viską pasakote, kalbate nerimtai. Jausitės labai nejaukiai, jei teks ištverti viešą dėmesį, aukoti privatumą. Daug nerimo gali sukelti vaikai.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad prisiimsite lyderio vaidmenį, pajusite savo įtaką. Tačiau tai ilgai netruks, jeigu neturite tvirtos pozicijos ir negalvojate apie pasekmes. Saugokitės nuostolio. Atsargiau su technika, elektra bei kelyje.

SKORPIONAS. Galite susigadinti įvaizdį, jei mėginsite išsisukti nuo įpareigojimo, atsakomybės, pažeminti oponentus ar pan. Dėl to viskas taptų dar sudėtingiau, nei yra dabar. Atsargiai kelyje bei su technika, elektra.

ŠAULYS. Tai gali būti neįprastų reikalų diena, ir tie reikalai gali sukelti neįprastų pasekmių sveikatai ar emocinei savijautai. Venkite streso, saugokitės priepuolių.

OŽIARAGIS. Šiandien labiau valdykite emocijas, agresiją. Neikite iš proto, jei patirsite žalą, kurią nesunku atstatyti. Nebūtina visiems aplinkui kelti stresą, jei kažkas nepavyko, bet gali pavykti vėliau. Saugokitės ugnies, avarijų, traumų. Labiau prižiūrėkite vaikus.

VANDENIS. Regis, teks bendrauti su žmonėmis, kurie visaip stengiasi pabrėžti savo pranašumą arba jums tiesiog sunku rasti bendrą kalbą. Svetima paslaptis jums gali būti svarbus koziris, norint kažką įrodyti ar suvaldyti. Atsargiai su elektra, ugnimi.

ŽUVYS. Nerimo gali kelti sveikata arba situacija darbe. Dėl ne iki galo sutvarkytų ūkinių, techninių reikalų arba darbų saugos, higienos pažeidimų galimos problemos. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

 

TOP naujienos

Sausio 7-oji, ketvirtadienis, orai, vardadieniai ir žaidimas

Sausio 7-oji, ketvirtadienis, 2 savaitė. Saulė teka 8.39 val., leidžiasi 16.11 val. Dienos ilgumas 7.32 val. Mėnulis (delčia). Vardadieniai: Liucijus, Raimundas, Valentinas, Rūtenis, Raudvilė. Orai šiandien: Šiandien daugelyje rajonų numatomi...

Iš „Iki“ atkeliauja beveik pusė „Maisto banką“ pasiekiančių produktų – tai 5,4 mln. porcijų maisto skurstantiems

Stipri partnerystė gali pakeisti tūkstančių žmonių kasdienybę. Prekybos tinklo „Iki“ pernai suteikta parama maistu sudarė net apie 40 proc. viso „Maisto banko“ išgelbėto maisto,...

Technologijų pamokos senjorams, dovana prieš Velykas

Artėjant Velykoms mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ pristato naują edukacinį projektą senjorams, kurio metu mokys naudotis išmaniosiomis technologijomis bei bendrauti su šeimos nariais nuotoliniu būdu. „Suprantame,...

Horoskopai balandžio 28 dieniai

AVINASŠiandien galite būti pastebimai lėtesnis nei įprasta, bet čia jau nieko nepadarysi. Gerkite daugiau vandens, stenkitės dažniau ilsėtis. Atminkite, kad ne visos problemos gali...

Horoskopai balandžio 25 dienai

AVINASBūdamas su mylimais žmonėmis, stenkitės matyti tai, kas jus jungia, o ne tai, kas skiria. Ko gero, turite kur kas daugiau bendra, nei pats lig šiol manėte. Stenkitės, kad kolektyvinėje veikloje ar žaidime visi...

Aukšto slėgio lauko šiauriniu pakraščiu plūsta šiltų orų banga iš vakarų

Vasario 22 d. debesuota su pragiedruliais. Kritulių nenumatoma. Vietomis rūkas, plikledis. Vėjas pietvakarių, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra dieną 2–7 laipsniai šilumos. Vasario 23-os naktį be žymesnių kritulių, dieną šiauriniuose, rytiniuose rajonuose nedideli krituliai. Vietomis rūkas,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS