15.3 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 21

Astrologinė prognozė sausio 25-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Rūpesčių kupina diena. Regis, nedžiugins net įprastai nuotaiką keliantys dalykai. Vaikų arba aplinkinių elgesys jums gali atrodyti visiškai netinkamas, o poreikiai – neadekvatūs.

- Reklama -

JAUTIS. Tam tikra prasme galite pasijusti lyg perlieti šaltu dušu. Tam tikros viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų artimieji būtų saugūs, pasidomėkite jų poreikiais.

DVYNIAI. Šiandien lengva susikirsti per egzaminą, pristatymą ar interviu. Neidealizuokite žmonių, kurių beveik nepažįstate, nes apgaulingos iliuzijos susikuria greitai, o dūžta skaudžiai.

VĖŽYS. Tai ne ta diena, kai lengva dalintis. Savininkiškumo jausmas sustiprės, visko norėsis tik sau. Įtampą kels konkurencija dėl įtakos, dominančio objekto ar kt.


Sausio 25-oji: vardadieniai


LIŪTAS. Netiksli arba tyčia iškreipta informacija, oponentų intrigos gali sukelti rūpesčių. Galite pasijusti labai neramiai dėl kažkokio incidento ar artimo žmogaus bėdų, neadekvačių poelgių.

MERGELĖ. Šiandien nestigs įtampos net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Bet bus dar blogiau, jeigu mėginsite kam nors daryti įtaką, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Verčiau būkite tik stebėtojai. Pasirūpinkite sveikata.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali atskleisti kai kurių santykių esmę. Gali būti aptartos jūsų profesinės, visuomeninės ar politinės perspektyvos. Venkite rizikos ir abejotinų avantiūrų.

SKORPIONAS. Šiandien kils nemažų ambicijų, tačiau neišvengsite kliūčių. Galite patirti emocinę įtampą, nes asmuo, su kuriuo svarbu gerai sutarti, kels griežtesnius reikalavimus, reikš pretenzijas.

ŠAULYS. Gali kilti trikdžių kelionėje arba jai ruošiantis. Mokslo įstaigoje, darbe šiandien nelabai seksis demonstruoti žinias bei kompetencijas. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Regis, jums teks prisiminti nesumokėtus mokesčius, nepratęstas sutartis ir pan. Nekaip gali baigtis finansinės avantiūros arba įstatymų nepaisymas. Išlaidų gali padaugėti dėl vaikų problemų.

VANDENIS. Šiandien itin neramins konkurencija arba tai, kad už dalį darbo gali nepavykti gauti užmokesčio ar padengti kažkokio nuostolio. Gali nuvilti ir artimas žmogus, iš kurio tikėjotės besąlygiško palaikymo.

ŽUVYS. Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kai ką teks taisyti arba imtis nepageidaujamo projekto. Visgi darbas – nedidelė problema. Bus žymiai nemaloniau, jei neramins sveikatos sutrikimas, nekokie tyrimų rezultatai ar pan.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Mažeikių rajone, gaisravietėje, rastas žmogaus kūnas

Pirmadienį Mažeikių rajone, gaisravietėje, rastas žmogaus kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 16.30 val. Palnosų kaime, užgesinus gaisrą name, gaisravietėje rastas nenustatytos tapatybės ir lyties...

CUP: ateitis priklauso tvarumu besirūpinantiems prekybininkams

Modernaus miesto prekybos verslui tvarumas – lygiai toks pat svarbus, kaip ir čia gyvenančiam žmogui. Visiems šiandien tampa aktualu ir sveika gyvensena, ir planetos...

Pirmadienį – nukentėjo pėstieji, keleiviai, vairuotojai

Lapkričio 16-ąją, pirmadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 58 eismo įvykius. 8-iuose iš įvykių nukentėjo žmonės. Tamsiuoju paros metu – 6 įvykiai, esant šlapiai...

Kaip apsaugoti augintinius nuo apsinuodijimo ir sužalojimų švenčių laikotarpiu

Gyvūnų augintojai žino – gausus vaišėmis nukrautas šventinis stalas vilioja keturkojus, o atsispirti skanėsto po stalu prašančiam šuniui ar katei gali ne visi. Tačiau...

Ministerija siūlo miestuose įrengti dviračių gatves, efektyviau organizuoti specialaus ir viešojo transporto eismą

Susisiekimo ministerija Vyriausybei trečiadienį teiks svarstyti ir tvirtinti atnaujintą Kelių eismo taisyklių (KET) projektą, kuriame siūloma įtvirtinti naują ženklą „Dviračių gatvė“, efektyviau organizuoti specialaus transporto eismą, numatyti atskirus šviesoforo signalus maršrutiniam transportui, atlaisvinti įvažiavimus...

Nuo rugsėjo 1 dienos keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas

Vasaros sezono pradžioje dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikas buvo prailgintas pirkėjų patogumui. Pasak „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės, rudenį, kai dienos trumpėja, sumažėja ir pirkėjų srautai vėlyvais vakarais. „Rudenį, vėstant orams bei...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS