20.8 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 14

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Rytas gana produktyvus. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida. Popiet saugokitės apgaulių.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos, materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, paskolą, pirksite techninę prekę ar ką nors pateiksite taisyti, parduoti.

DVYNIAI. Jeigu šiandien visiems gadinsite nuotaiką, vadinasi, jus slegia nesusipratimai bendraujant, per tuščia piniginė ar nerealizuoti materialiniai norai. Saugokitės sukčių bei patys nesukčiaukite.

VĖŽYS. Regis, jums bus svarbu susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansinių reikalų. Visgi vargu ar pavyks būti suprastiems, įvertintiems. Galimas slaptos provokacijos, klaidinimai.

LIŪTAS. Iš ryto nemažai nuveiksite, jeigu pasitelksite kolektyvą, bendraminčius. Popiet labiau tykos nesusipratima,. Problemų gali sukelti finansinės operacijos, viešai išsakytos mintys, atskleisti slapti duomenys ar kt.

MERGELĖ. Diena bus darbinga ir pralėks beveik nepastebimai. Visgi nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus, apgauti.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Rytas palankus mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt kontaktuosite su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Visgi nepervertinkite galimybių, ypač popiet.

SKORPIONAS. Šiandieną gali kiek nustebinti šeimos narių, vaikų pareiškimai apie rankpinigių padidinimo būtinybę, nepatenkintus poreikius. Jei turite meilės ryšį už namų sienų, tai ir tas asmuo gali pateikti naujų reikalavimų.

ŠAULYS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Pažįstami asmenys gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti kaip tarpininkai. Būkite apdairūs, viską tikrinkite, nieko aklai nepasirašinėkite.

OŽIARAGIS. Turėkite omenyje, kad melo kojos yra trumpos ir be sąžiningo požiūrio bei atvirumo toli nenukeliausite. Atvirumas taip pat turėtų būti taktiškas. Nesišaipykite iš kitų žmonių trūkumų. Pagalvokite, ką jų vietoje jaustumėte jūs.

VANDENIS. Šiandien aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers rinktis. Sunku bus atsisakyti rizikingos avantiūros, nors ir baugins galimi nuostoliai.

ŽUVYS. Šiandien teks mėginti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės stengtis. Nuotaiką gali sugadinti kas nors iš aplinkinių. Nesielkite aplaidžiai ir nerizikuokite gatvėje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

FNTT patikrinimai savaitgalį: daugiau nei šimtas karantino ir prekybos tvarkos pažeidimų, nelegalus darbas

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai savaitgalį visoje Lietuvoje tikrino, kaip verslininkai laikosi Vyriausybės nustatytų karantino režimo sąlygų bei jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų....

„Novaturas“ pristatė keliautojams tvaresnių viešbučių pasirinkimo galimybę

„Novaturas“ pirmasis iš didžiųjų kelionių organizatorių Baltijos šalyse savo klientams pristatė naujovę. Planuodami savo keliones, viešbučius jie jau gali rinktis ne tik pagal lokaciją,...

Šiandien per Lietuvą slinks šaltasis atmosferos frontas su lietumi

Šiandien per Lietuvą slinks šaltasis atmosferos frontas su lietumi. Iki jam atekliaujant bus galima pasimėgauti šiluma. Liepos 26-os dieną daug kur trumpi lietūs, vietomis su...

Kovo 18-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO

Kovo 18-oji – Raudonos nosies diena. Kovo aštuonioliktoji, pirmadienis, (pirmoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 287 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia Anzelmas, Eimutė,...

Ypatingas desertas Vilniaus 700-ojo jubiliejaus proga – lyg nuo Radvilų karališko puotos stalo

Šakių rajone esančioje Zyplių dvaro virtuvėje gimsta išskirtiniai patiekalai, kurių receptūros ištakos siekia šimtmečius. Įkvėpimo semiantis iš Vilniui svarbios didikų giminės, kuchmistras Artūras Rakauskas sukūrė ypatingą desertą, skirtą paminėti 700-ąjį Vilniaus gimtadienį. Karališkas sluoksniuotas desertas...

Įdomiausios „Iki“ pietų pertraukos – su išskirtiniais svečiais ir netikėtais pokalbiais

Prekybos tinklas „Iki“ ne tik auginasi talentus nuo pirmųjų dienų ir rūpinasi savo komandos nariais užtikrindamas jiems geriausiai poreikius atitinkančias karjeros galimybes, bet ir suteikia išskirtines asmeninio augimo galimybes. Nuotoliniai susitikimai su žinomais įvairių...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS