16 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 19

Astrologinė prognozė sausio 13-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Dieną pradėsite su gera nuotaika, renginių ar susitikimų planavimu, tačiau netrukus ją gali sudrumsti pastebėtas nuostolis. Galbūt nuvils pažado neišpildęs pažįstamas.

- Reklama -

JAUTIS. Būsite nervingi ir neprognozuojami. Jeigu kažkuo nepasitikite, turite abejonių, pasistenkite taktiškai išsiaiškinti santykius ir nesinešioti pagiežos.

DVYNIAI. Būsite veiklūs, smalsūs, tačiau galite susidurti su nepritariančiomis nuostatomis ar reikalavimais. Nelįskite į abejotiną veiklą, jeigu tam nėra būtinybės. Nekokia diena tolimesnėms išvykoms.

VĖŽYS. Jums bus nesunku suvokti kitų žmonių jausmus ir elgtis taip, kaip jie norėtų. Visgi gali būti, kad jūsų norai viršys galimybes, o pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Gali kilti noras išlaidauti.

LIŪTAS. Šiandien labai svarbu atliepti artimų žmonių poreikius, neskatinti konfliktų, neerzinti kritiniais pastebėjimais. Emociškai pamėginkite atsidurti kito kailyje. Pasisaugokite elektros iškrovos.

MERGELĖ. Būsite linkę daug dėmesio skirti išvaizdai, keisti įvaizdį. Visgi kai kurie norai gali neatitikti galimybių. Galima netikėta ir jums svarbi žinia iš toli. Atsargiai kelyje.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Seksis kūrybinė veikla, kaip vijurkai suksitės pramogų sektoriuje, jeigu tai jūsų sritis. Kita vertus, finansiniai nuostoliai labiau tikėtini nei nauda. Tikėtini neįprasti įvykiai ar su vaikais susiję įspūdžiai.

SKORPIONAS. Netikėtas įvykis, susijęs su namiškių reikalais, gali išmušti iš vėžių. Venkite skubotų sprendimų. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, iš širdies pabendraukite. Saugokitės elektros iškrovos, atsargiai elkitės su technika, ugnimi.

ŠAULYS. Galima netolima kelionė. Turbūt kils ūpas kartu su šeimos nariais, draugais vykti apsipirkti, pasitariant dėl gautų dovanų kuponų panaudojimo ar kt. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau kuo daugiau komforto. Galbūt kažką originalaus įsigysite. Yra rizika, kad ta prekė bus nekokybiška arba nuvils siuntos pristatymas.

Taip pat skaitykite:  Astrologinė prognozė gruodžio 17-ajai, sekmadieniui

VANDENIS. Su gera nuotaika šį rytą pakilę, nebūtinai ją tokią išlaikysite visą dieną. Savo pretenzingumu iš pusiausvyros gali išvesti šeimos narys. Atsargiai su elektra, ugnimi.

ŽUVYS. Galimos problemos, susijusios su sava ar artimų žmonių sveikata, psichologine būkle. Intuityviai suvoksite, ką galite pakeisti, o ko ne. Naudos galite turėti iš slaptos informacijos. Atgaivą teiks menas, meditacijos. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Artimiausiomis dienomis trumpi lietūs su perkūnijomis ir besikeičiančiu vėju, temperatūra iki 26°C

Šiandien vietomis trumpas lietus, galima perkūnija. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 21–26 laipsniai šilumos. Sekmadienio naktį be žymesnio lietaus, dieną daug kur trumpas...

Apie finansinį raštingumą galima išmokti ir iš kino: 5 filmai išmokys elgtis su pinigais

Finansinis raštingumas – labai svarbi ir kiekvienam asmeniui aktuali tema, dažnai aptariama naujienų portaluose, žurnaluose, knygose bei kino industrijoje. Visgi, finansų planavimo ir valdymo...

7 dalykai, kuriuos reikia padaryti iki 30-mečio

Kiekvienas jubiliejus gyvenime žymi tam tikrą ribą. Galbūt paauglystėje galvojote, kad, būdami trisdešimties, su kuprine keliausite po pasaulį ar tapsite tūkstančius sekėjų turinčiu nuomonės...

Horoskopai birželio 7 dienai

AVINASPagaliau turėsite bent kokios naudos iš reikalų, kurie iki šiol tik slėgė ir vargino. Ateities perspektyvos staiga taps kur kas aiškesnės. Nepasiduokite pagundai visą...

Kada robotai pakeis nekvalifikuotą darbo jėgą: ekspertas sklaido dažniausius mitus

Krautuvai be vairuotojų yra nedideli kilnojamieji robotai, kurie transportuoja krovinius iš vienos vietos į kitą be operatoriaus pagalbos. Angliškai šie įrenginiai vadinami automatic guided vehicle, o mes juos vadiname krautuvais-robotais, arba sutrumpintai — AGV. N24.lt...

Ar merui apmokėti jo darbo viršvalandžius?

Nuo 2023 m. liepos 1 d. mero pareiginės algos bazinis dydis yra lygus Valstybinės duomenų agentūros paskelbtam 2022 metų vidutiniam mėnesiniam šalies (su individualiomis įmonėmis) darbo užmokesčiui. Jis siekia 1785,4 eurus, padaugintas iš nustatyto...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS