16 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 19

Astrologinė prognozė kovo 26-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Norite ar nenorite, šiandien teks derintis prie kitų žmonių planų, interesų. Kai kurie santykiai ar reikalai gali visiškai pakeisti pobūdį. Galbūt teks dalyvauti privalomame renginyje, atlikti tarpininkų vaidmenį ar kt.

- Reklama -

JAUTIS. Ši diena skirta aktyviam darbui ir bendravimui. Pasijusite reikalingi, vertinami. Galite keisti įvaizdį, pradėti laikytis griežtos dietos. Per staigus pokytis gali pakenkti, todėl viską darykite subtiliai ir nuosekliai.

DVYNIAI. Produktyvi diena, tačiau be darbo, įtemptų pastangų ir kūrybinių kančių nieko nepasieksite. Staigmenų galite tikėtis iš vaikų, gerbėjų. Galbūt teks dosniau paišlaidauti artimo žmogaus labui.

VĖŽYS. Namų padailinimui, buitinėms ar techninėms reikmėms galite išleisti nemažą sumelę pinigų. Patirsite prieštaringų emocijų. Regis, jūsų elgesys ir žodžiai kitus stebins, intriguos arba ves iš pusiausvyros.

LIŪTAS. Šiandien galite išgirsti įdomių naujienų iš artimos aplinkos žmonių, žiniasklaidos. Numatomos permainos, kurios privers jaudintis, nerimauti. Nepasiduokite provokacijoms.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti harmoninga ir produktyvi. Galėsite ramiai užsiimti įprastinėmis veiklomis. Tikriausiai kils idėjųz, susijusių su nekilnojamuoju turtu, remontu, statybomis, nuosavu verslu.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Tai gali būti įspūdžių ir galimybių kupina diena. Tik neskaičiuokite svetimų pinigų ir nesiekite to, kas jums nepriklauso. Saugokitės vagių, aferistų, atsargiai elkitės su dokumentais.

SKORPIONAS. Diena turėtų būti rami, jei neversite savęs užsiimti tuo, kam nepritaria širdis ir protas. Dar geriau, jeigu galėsite pabūti vienumoje, pailsėti. Į jūsų iniciatyvą aktualioje srityje tikriausiai bus atsakyta, tačiau ne visiškai taip, kaip tikitės.

ŠAULYS. Šiandien būsite aktyvūs, linkę siekti aplinkinių dėmesio, pripažinimo. Patirsite šaunių įspūdžių, jei susitiksite su gerais draugais, bendraminčiais. Tačiau išleisite nemažai pinigų.

OŽIARAGIS. Tikriausiai spręsis finansinės problemos, atsiras dalykinių pasiūlymų. Tačiau geri dalykai nenukris iš dangaus, o turės būti nusipelnyti. Galbūt teks reikalauti, kad būtų vykdomi susitarimai, apmokama už atliktus darbus ar pan.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai lapkričio 28 dienai

VANDENIS. Šiandien jus domins kelionės, šurmulys, susitikimai, studijų atsiskaitymai. Galimas įdomus pokalbis su nepažįstamu asmeniu. Galite gauti svarbių žinių iš oficialios institucijos ar užsienio.

ŽUVYS. Ši diena tikriausiai paskatins kurti naujus planus, pažers įspūdžių. Nerimą kels didelės išlaidos, nuo kurių neįmanoma išsisukti. Galbūt išgyvensite ir dėl artimą žmogų užklupusių problemų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Planuojate genėti ar kirsti medžius? Tai turite padaryti iki kovo vidurio

Artėjant pavasariui tiek individualių, tiek daugiabučių namų gyventojai ima planuoti aplinkos tvarkymo ir pasiruošimo šiltajam metų sezonui darbus. Daugiabučių administravimo ir priežiūros įmonės „Civinity...

Astrologinė prognozė kovo 24-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Susitvarkykite buitį, o tuomet laisvalaikį paskirkite fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Niekada nevėlu tai pakeisti, bet geriau nebedelsti.. JAUTIS....

Sotūs pietūs po žiemos pramogų lauke: žuvies ir bulvių kroketai nekainuos nė 5 eurų

Dažnai nusipirkę šaldytos žuvies ilgam pamirštame ją šaldiklyje, jos lieka ir po švenčių, tad pats metas prisiminti nebrangius ir sočius patiekalus, kurie patiks net...

Šviežio derliaus kopūstas tas pats, patiekalai – kasdien skirtingi: 3 naujos receptų idėjos, kurios patiks visai šeimai

Švieži kopūstai yra viena mėgstamiausių naujo pavasarinio derliaus daržovių. Gardžiai juos paruošti galima vos su keliais priedais, juose gausu maistingų medžiagų, o viso patiekalo...

Rytietiška užtepėlė, kurią rasime daugelio lietuvių šaldytuvuose – jos maistingumas neprilygstamas

Avinžirniai – jau tūkstančius metų nepamainomi žmonių mitybos racione. Nors iš šių ankštinių daržovių galima pasigaminti pačių įvairiausių patiekalų, tačiau turbūt daugelis lietuvių bent kartą yra ragavę jų humusą. Tai – vienas seniausių Artimųjų...

Startuoja sveikatos linija – vaistininkai gyventojus konsultuos visą parą

Nuo vasario 1 d. vaistinių tinklas „Gintarinė vaistinė“ siūlo naują paslaugą farmacijos rinkoje – visą parą nemokamai teikiamas konsultacijas telefonu sveikatos klausimais. Į Gintarinę sveikatos liniją vaistinių tinklas investavo 80 tūkst. eurų. „Šią idėją padiktavo...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS