18.2 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 17

Astrologinė prognozė kovo 22-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Leiskite darbams tekėti kasdienybės vaga. Nerimo gali sukelti sveikata arba su vaikais, augintiniais susijusi situacija. Jeigu trokštate palepinti kūną ir sielą, pasistenkite neprarasti saiko.

- Reklama -

JAUTIS. Šis rytas bus nesaugus. Lengvai kils konfliktinės situacijos. Saugokitės ugnies, agresijos, avarijų. Visgi diena bus nebloga, nes draugystės, meilės šiluma glostys jūsų širdį ir skatins dirbti, kurti.

DVYNIAI. Regis, iš visų pusių liesis prieštaringa informacija, trikdys kai kurios naujienos, net jei jūsų tiesiogiai nepalies. Pravartu labiau rūpintis savo reputacija, sveikata, šeima.

VĖŽYS. Galite tvarkyti formalumus, susijusius su numatoma kelione, jai ruoštis, apsipirkinėti ir pan. Jeigu ruošiatės studijų atsiskaitymams, save galėsite pagirti už maksimalias pastangas.

LIŪTAS. Bet kokią informaciją šiandien kruopščiai tikrinkite ir analizuokite bei stebėkite konkurentus. Norėsis greitos naudos be ilgalaikių pastangų. Pagalvokite, ar tai nepakenks jūsų reputacijai, santykiams.

MERGELĖ. Šiandien išgirstą informaciją reikėtų tikrinti, nes bus iškraipymų. Artimiems žmonėms gali atrodyti, kad jūs kažko nedarote, pernelyg delsiate. Regis, sulauksite kritikos ir moralų.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Kils įtarimų, abejonių, o gal ir svarių priežasčių nerimui. Galbūt susvyruos kai kurios iliuzijos, susijusios su darbu, finansais ar nauju įvaizdžiu. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai, neatsargiai.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę bendrauti su pažįstamais, draugais. Galbūt susitiksite su vaikystės ar jaunystės bičiuliu. Galite atnaujinti sportinį ar kitokį hobį. Labiau saugokite nuo pavojų vaikus, informuokite juos apie tai.

ŠAULYS. Šiandien tikriausiai niekur nepabėgsite nuo rimtų darbų ar nelengvų dalykinių pokalbių. Teks sugebėti išgirsti „tarp eilučių“, kad teisingai suprastumėte nevienareikšmius argumentus. Atsargiai su ugnimi, technika.

OŽIARAGIS. Galite tartis dėl kelionės, viešnagės pas gimines arba svečių priėmimo pas save, romantiško pasimatymo, šou renginio ar pan. Galite turėti reikalų su užsieniečiais.

VANDENIS. Finansinio nuostolio pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų ir nesileiskite į pavojingas avantiūras.

ŽUVYS. Gali būti, kad šiandien sulauksite priekaištų iš sutuoktinio ar kitų asmenų dėl perdėto vaikų lepinimo, o iš dalykinių partnerių – dėl neatliktų darbų, broko ar kt. Deja, jie gali būti teisūs. Neprovokuokite konfliktų, agresijos.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

„Iki“ skelbia Smaližių fiestą: nuolaidos iki 40 proc. ir neįtikėtinai lengvai pagaminamo nekepto pyrago receptas 

Saldu, gardu ir nebrangu – „Iki“ parduotuvėse visoje šalyje jau prasidėjo Smaližių fiesta.  Pasisaldinti gyvenimą nuo pirmadieni galima gerokai – net iki 40 proc....

ORAI: Šiandien bus nepastoviai debesuota. Aukščiausia temperatūra 20–25 laipsniai šilumos

Šiandien Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Vietomis, daugiausia šiauriniuose rajonuose, trumpas lietus. Kai kur perkūnija. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 6–11 m/s, per perkūniją vietomis gūsiai...

Astrologinė prognozė gegužės 13-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Nors jums norėsis ramybės, artimieji reikalaus daugiau dėmesio. Pasistenkite juos išklausyti. Tai gali suteikti lengvą susitaikymą, jeigu kilo problemų asmeniniuose santykiuose. JAUTIS. Šiandien jums...

Astrologinė prognozė sausio 13-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Dieną pradėsite su gera nuotaika, renginių ar susitikimų planavimu, tačiau netrukus ją gali sudrumsti pastebėtas nuostolis. Galbūt nuvils pažado neišpildęs pažįstamas. JAUTIS. Būsite nervingi...

Ir puode, ir ant grilio: patarimai, kaip gaminti midijas

Jei iki šiol midijos jums asocijavosi su prabangiais restoranais ir patyrusiais virtuvės šefais, turime gerą žinią – iš tiesų tai lengviausiai paruošiami moliuskai. Šios jūros gėrybės ne tik skanios, maistingos, bet ir greitai pagaminamos....

Sekmadienio naktį dirvos paviršiuje numatomos šalnos

Šiandien ir artimiausią parą Lietuvos orus lems anticiklono gūbrys. Sekmadienio naktį bent trečdalyje Lietuvos teritorijos dirvos paviršiuje numatomos šalnos. Rugsėjo 3-os dieną lietaus tikimybė maža. Vėjas šiaurinių krypčių, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra 15–19 laipsnių šilumos. Rugsėjo...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS