16.3 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 19

Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Turėkite omenyje, kad ir jums, ir aplinkiniams reikia pabūti su savimi, savo pomėgiais. Reikia, kad atsigautų siela ir kūnas. Tiktų pamedituoti, paklausyti patinkančios muzikos arba pabendrauti su dvasiškai artimais žmonėmis.

- Reklama -

JAUTIS. Noriai bendrausite, dalinsitės idėjomis, išgyvenimais. Šio to malonaus galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Sulauksite pritarimo ir patarimų. Galbūt tai jums padės išspręsti aštrią santykių arba asmeninę psichologinę problemą.

DVYNIAI. Jeigu jums svarbu taikūs santykiai namuose, pasitelkite kantrybę ir nedidinkite įtampos savo kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir pan. Saugokite jums patikėtas paslaptis.

VĖŽYS. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba. Tikriausiai daug laiko skirsite mokymuisi, filosofavimui, naršymui internete, kelionių pasiūlos peržiūrai.

LIŪTAS. Regis, imsitės reikalų, susijusių su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais, pa(si)skolintais ar iš(si)nuomotais daiktais. Venkite seksualinių avantiūrų bei slaptų meilės ryšių. Pasisaugokite sukčių.

MERGELĖ. Tikėtinas intensyvus bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę ir interesus nei jūs. Nors ir nebus labai malonu, bet tai gali apsaugoti nuo tolesnės saviapgaulės vertinant kitus asmenis, jų patikimumą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie įvairias pareigas, tvarką. Visgi šiandien derėtų pailsėti, atgauti jėgas, pasirūpinti sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą ir pan.

SKORPIONAS. Šią dieną galite praleisti smagiai ir užsiprogramuoti ilgesniam optimizmui, jei tik nusiteiksite skleisti gerą energiją, pozityviai mąstyti. Regis, savo pasiūlymais nudžiuginsite vaikus, o galbūt pavyks laimėti net ir patinkančio asmens dėmesį.

ŠAULYS. Nuotaiką gali kiek gadinti nesklandumai santykiuose, piniginės ir ūkinės problemos. Labiau vertinkite artimus žmones, ryšius su jais. Būdami išsiblaškę galite prarasti reikalingą daiktą ar dokumentą, tad nepraraskite budrumo.

OŽIARAGIS. Tikriausiai susitiksite su senu pažįstamu, pasisemsite patarimų, prisiklausysite apkalbų apie kitus ir apie save. Bendraukite, draugaukite, tačiau neatviraukite. Skirkite daugiau dėmesio vaikams.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai birželio 28 dienai

VANDENIS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Džiaukitės ramybe, geru maistu, kurkite grožį, jaukumą savo aplinkoje. Tai labai svarbu, jeigu norite pozityvaus „užtaiso“ ilgesniam laikui.

ŽUVYS. Noriai bendrausite, domėsitės paskalomis ir patys jas skleisite. Pelnysite didesnį aplinkinių dėmesį. Kita vertus, gali tekti rimčiau pasirūpinti sveikata. Saugokitės infekcijų ir sukčių. Tinkamas laikas atsisveikinti su žalingais įpročiais.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Anticiklonas lems ramius ir sausus orus, šaltis pamažu trauksis

Anticiklonas lems ramius ir sausus orus, šaltis pamažu trauksis. Kovo 11 d. be kritulių. Vėjas vakarinių krypčių, 4–9 m/s. Temperatūra dieną 1–5 laipsniai šilumos. Kovo 12...

Nuo naujųjų metų dvigubai didėja mėgėjų žvejybos leidimų kainos

Sausio 1 d. įsigaliojus Seimo priimtoms Mėgėjų žvejybos įstatymo pataisoms, už mėgėjų žvejybos leidimą žvejoti valstybiniuose žuvininkystės vandens telkiniuose, kuriuose neorganizuota limituota žvejyba, bus...

Vos vienas nebrangus ingredientas – ir bulvių košė bus šilkinė bei dar skanesnė

Puri, kreminė, burnoje tirpstanti bulvių košė yra paprastas, pigus ir itin skanus patiekalas. Jį mėgsta tiek suaugusieji, tiek vaikai, o jeigu tradicinį receptą pagardinsite...

Šiuo metu mes perrašome visuomenę, priskirdami vyrams naujų vaidmenų

Šiuo metu mes perrašome visuomenę ir savo lūkesčius vyrams, ką ir kaip jie turėtų daryti, vis daugiau priskirdami vyrams įtraukios tėvystės vaidmenų, kurie turi...

Patikrinimai rodo, jog Lietuvoje pardavinėjamas medus kokybiškas ir saugus vartoti

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) užtikrina periodinę medaus pateikto į rinką kontrolę, kasmet atlieka planinius prekybos tinklų ir turgaviečių patikrinimus, siekdami užtikrinti, jog vartotojus pasiektų saugus ir kokybiškas medus. Patikrinimų metu, inspektoriai vertina,...

Vasario 18-osios eismo įvykiai

Vasario 18 d., ketvirtadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 45 eismo įvykius, 3-uose iš jų (miestuose) sužeisti žmonės. Viename įvykyje, susidūrus 2 automobiliams, nukentėjo 3 eismo dalyviai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 1 įvykis...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS