16.3 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 19

Astrologinė prognozė kovo 1-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Ši diena gali atpalaiduoti jūsų „taupumo varžtelius“. Regis, neatsisakysite ir pasmaguriauti, ir garderobą atnaujinti arba pasiduoti dominančio asmens siūlomai pagundai.

- Reklama -

JAUTIS. Jūsų nusiteikimas ginčytis, nekantrumas nekaip veiks aplinkinius. Stabilesnė bus pirma dienos pusė. Gaila, jei vėliau sau ir kitiems sugadinsite nuotaiką, nes tuomet įtampa išliks ir savaitgalį. Verčiau vietoj ginčų nueikite į teatrą, koncertą, parodą ar pan.

DVYNIAI. Šiandien rūpės neatlikti darbai, ūkinės ar techninės problemos. Rūpesčių gali sukelti sveikata arba augintinių bėdos. Nepamirškite, kad jums reikia poilsio ir dėmesio savo grožiui, sveikatai.

VĖŽYS. Regis, visus stebinsite kūrybingumu, pozityvumu. Domins kultūriniai renginiai, išvykos. Veikiausiai kiek suplonės piniginė. Galbūt kažkam padėsite daiktais ar pinigais, viešumu ar suteikta informacija.


Kovo 1-oji: vardadieniai, dienos INFO


LIŪTAS. Šiandien mintys suksis apie šeimos ir asmeninius poreikius, artimųjų būklę, santaupas ir išlaidas. Malonumams laiko liks nedaug, nes pareigoms teiksite pirmenybę ir be gailesčio eikvosite savo jėgas. Saugokitės traumų, elektros iškrovos.

MERGELĖ. Socialinių tinklų naujienos, įvairūs pasimokymai, apsipirkimai, ekskursijos – šios dienos aktualijos. Dar viena labai svarbi – tarpasmeniniai santykiai. Jie bus tuo geresni, kuo daugiau tolerancijos bus iš abiejų pusių nepaisant skirtingų požiūrių.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Sočiai, ramiai turėtumėte jaustis pirmoje dienos pusėje. Vėliau pradėsite nerimauti dėl materialinių, finansinių dalykų, lieti nepasitenkinimą. Tai nekaip veiks aplinkinius, ypač vaikus, mylimą žmogų.

SKORPIONAS. Šiandien stenkitės išsaugoti emocinį stabilumą, puikius santykius ir nepasiduoti provokacijoms vakare. Saugokitės neadekvačiai besielgiančių asmenų, traumų, elektros iškrovos.

ŠAULYS. Ši diena nėra palanki sveikatai, todėl turėtumėte vengti žmonių susibūrimo vietų, saugotis infekcijų, priepuolių, traumų, pervargimo. Verčiau atsisakykite svaigalų.

OŽIARAGIS. Draugai arba jūs juos galite kviesti aktyviai kartu praleisti laisvalaikį – su sportine, kultūrine ar kitokia programa. Susitikimai su bendraminčiais žada įspūdžių. Nuo pavojų labiau saugokite vaikus.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai kovo 28 dienai

VANDENIS. Rytas bus ramesnis už vakarą. Vakare emocijos kais ir skiedrų į jausmų ugnį gali įmesti viskuo nepatenkinti artimieji. Gali kilti kivirčų. Pasistenkite to išvengti.

ŽUVYS. Ši diena nepagailės fizinio ir protinio aktyvumo, gebėjimo greitai pagauti reikiamą informaciją ir ja pasinaudoti. Kita vertus, didesnė bus avarijų tikimybė kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Atkurti M. Oginskio rūmai Plungėje laukia lankytojų

Nuo gegužės 22 d., šeštadienio, visuomenei duris atveria rekonstruoti ir atnaujinti kultūros ir mokslo mecenato kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai Plungėje. Martyno Starkaus knyga „Tuk tuk...

Mediniai kiaušinių muliažai – zoologijos sode ne pokštauti, o gelbėti gyvybes

Žmonėms medinių kiaušinių muliažai per Velykas – smagus pokštas, kurio pagalba tikriausiai ne vienas jūsų esate laimėję margučių daužymo varžybas. Tačiau Lietuvos zoologijos sodo...

Gyventojams siūlomos elektros kainos ir toliau traukiasi

Nepriklausomi elektros tiekėjai toliau mažina kainas buitiniams vartotojams. „Latvenergo“ grupei priklausanti energetikos sprendimų bendrovė „Elektrum Lietuva“ nuo vasario gyventojams siūlo mokėti 25,567 ct/kWh, kainą...

Balandžio 6-os dieną Lietuvoje debesuota su pragiedruliais

Artimiausiomis dienomis ciklonas iš šiaurės plukdys vėsius, protarpiais su krituliais orus. Balandžio 6-os dieną Lietuvoje debesuota su pragiedruliais. Protarpiais krituliai, daugiausia šlapdriba. Rytą plikledis. Įdienojus...

Teismas panaikino Licencijavimo skyriaus sprendimą neišduoti prieš 20 m. teistam asmeniui leidimo laikyti ginklus

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) tenkino asmens prašymą panaikinti policijos Licencijavimo skyriaus sprendimą atsisakyti išduoti jam leidimą laikyti ginklus dėl prieš 20 metų įvykdytos nusikalstamos veikos. Kaip pranešė VAAT, pareiškėjas kreipėsi į teismą, prašydamas panaikinti...

Prezidento patarėjas pasakė, kiek reikia eurų, kad rajono keliai grįžtų į patenkinamą būseną

Prezidento patarėjas Jarekas Niewierowiczius teigia, kad tam, jog Lietuvos keliai būtų sugrąžinti į patenkinamą būseną, reikia skirti 1 mlrd. eurų per metus. Pasak jo, finansavimo problemą reikia spręsti kuo greičiau ir prezidentas Gitanas Nausėda...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS