13.7 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 25

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 18–24 dienoms

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžia palanki meno ir labdaros, socialiniams projektams. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti naudos ir dvasinio pasitenkinimo. Gali būti, kad kils keistų sumanymų. Tačiau tai, kas atrodys labai patrauklu, gali pasirodyti gana nuostolinga. Galimi nelabai vykę prekių pasirinkimai, paklydusi siunta, neapmokėta paslauga ar kt. Saugokitės traumų, materialinės žalos. Savaitės pabaiga jau gali būti dosni tiesiogine ar perkeltine prasme. Regis, būsite kviečiami pasisvečiuoti pas gimines.

JAUTIS

Savaitės pradžia puiki, darbinga, palanki organizuoti susitikimus ar renginius. Regis, kolektyve pajusite geresnį mikroklimatą. Sėkmė turėtų lydėti ir mokslo fronte. Nuo trečiadienio jau būtų naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją nei impulsyviai reaguoti, kelti ultimatumus. Stenkitės atskirti melą nuo tiesos. Saugokite sveikatą. Savaitės pabaigoje galite kažkuo sublizgėti. Tikėtinas šventiškas nusiteikimas, šiltas bendravimas. Problemų išvengsite, jeigu nesate įsivėlę į abejotiną meilės avantiūrą.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje turėsite daug darbo. Aktyviai bendrausite su senais ir naujais pažįstamais, kolegomis, bendraminčiais. Regis, pasijusite populiarūs, taip pat išsklaidysite kai kuriuos gandus apie save. Venkite svaigalų, saugokitės infekcijų, vagių. Mažiau išlaidaukite vienadieniams niekniekiams. Nekoks metas rizikingoms grožio procedūroms. Savaitgalį itin trokšite gėrio, dvasingumo. Seksis meninė ir labdaringa veikla. Mielai prisidėsite prie jaukios šventinės aplinkos kūrimo, šv. Kūčių stalo ruošimo.

- Reklama -

VĖŽYS

Šią savaitę turbūt pasijusite labiau vertinami draugų, partnerių. Regis, kalbos suksis apie mokslą, užsienį, keliones, renginių organizavimą ar kvietimą į juos. Galite tikėtis neįprasto nuotykio, pakvietimo į bendraminčių susibūrimą ar pasimatymą. Jeigu esate kelionėje, lengvai megsite pažintis. Visgi atsargiai vertinkite kai kurias siūlomas avantiūras. Per šv. Kūčias būsite nusiteikę filosofiškai, dvasingai, tačiau gali stigti energijos ir geros fizinės savijautos. Bus sunku ištverti šurmulį, ilgą vakarojimą.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai kovo 19 dienai

LIŪTAS

Savaitės pradžioje bus nelengva suderinti darbo ir asmeninius reikalus. Dar sudėtingiau bus numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jeigu priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Veikiausiai kils poreikis pasiryžti permainai. Regis, sulauksite įtakingų asmenų ar užsieniečių dėmesio, pasveikinimų. Kiti arba jūs galite surengti pristatymą, renginį, pasakoti apie savo patirtis svetur. Savaitgalį norėsis daug aprėpti ir apglėbti. Regis, bursite aplink save svarbius jums žmones ir net šv. Kūčių vakarą bus šurmulinga.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje pajusite norą bendrauti su kitais, tarpininkauti bei dalintis tuo, ką turite, padėti. Galbūt net sugebėsite tuo sublizgėti, atsiskleisti. Tačiau kartu neramins finansinės aktualijos. Poreikių daug, o galimybės ribotos. Derėtų laiku mokėti mokesčius, įmokas. Venkite rizikingų avantiūrų. Turėtų sėkmingai klostytis studijų reikalai. Noriai ruošitės šventėms. Galbūt ta proga leisitės į kelionę. Savaitgalį nepavyks atsipalaiduoti. Teks daug nuveikti iki šv. Kūčių vakaro, o ir jo metu rūpintis daugybe dalykų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą, pakeisti stilių. Lengva panirti į nerealius planus, išlaidavimą, numoti ranka į svarbias pareigas bei rizikas sveikatai. Pravartu atsižvelgti ne tik į savo finansinę situaciją. Atsargiau elkitės su ugnimi, elektra, šventine pirotechnika. Galbūt atgausite skolą, gausite premiją, susitarsite dėl investicijų, pelno. Savaitgalį turbūt stengsitės, kad šventės būtų įsimintinos. Džiaugsitės, jei išvykstate į kelionę. Visgi ir namie su atvykusiais svečiais būtų smagu.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje kils ūpas sportuoti, dalyvauti atrakcijose, realizuoti save per kūrybą. Domins šou renginiai, vaikų prieššventiniai pasirodymai. Kita vertus, emocijas audrins iš partnerių girdimi ultimatumai, neadekvatūs pareiškimai ar pan. Itin saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitės pabaigoje jums itin parūps bendrystės, partnerystės klausimai. Vietoj priekaištų dovanokite malonių siurprizų. Susitarti įmanoma su bet kuo, tik svarbu skleisti širdies šilumą, supratingumą. Tuomet šv. Kūčių vakaras tikrai nenuvils.

Taip pat skaitykite:  Lapkričio 8-oji, Europos sveikos mitybos diena

ŠAULYS

Savaitės pradžioje negailėsite laiko ir pinigų, kad atsirastų daugiau komforto ir šventiškos auros namuose. Energija ir puiki vaizduotė leis kūrybingai padirbėti. Turbūt neatsisakysite pramoginio renginio. Darbe sulauksite dėmesio iš kolegų. Tikėtina miela dovana, paskatinimas, įvertinimas. Regis, savaitgaliui prisiplanavote daug veiklų, tarsi turėtumėte ilgam visko pripirkti ir priruošti. Įvertinkite senyvų artimųjų pastangas prisidėti prie šventinių pasiruošimų. Raskite jiems vietos širdyje ir prie šv. Kūčių stalo.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums seksis vykdyti intelektinę, kūrybinę veiklą, imti ar teikti interviu, laikyti egzaminą, skaityti paskaitas, reklamuoti ir t. t. Tikėtina netolima kelionė. Visgi galimi ir keisti nesusipratimai. Moderni pirotechnika, rizikingi žaidimai gali pasirodyti itin nesaugūs jūsų vaikams. Savaitės pabaigoje būsite žaismingai, šventiškai nusiteikę. Regis, noriai prisigalvosite žaidimų, siurprizų, originalių patiekalų ir pan. Nepersistenkite, kad liktų energijos šv. Kūčių vakarui, į kurį gali atvykti svečių.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jums labiausiai rūpės harmonija ir tvarka artimoje aplinkoje. Tikėtini reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, pinigais, kreditais. Gali pavykti kaip tik dabar užbaigti labai svarbų reikalą, projektą. Saugokitės sukčių. Jei norite padėti kitiems, darykite tai ne aklai. Galite gauti intriguojamos informacijos arba užsisakytą siuntą, kuri kažkuo nuvils. Būkite itin atsargūs kelyje bei su elektra, ugnimi, fejerverkais. Šv. Kūčių vakaras žada malonią draugiją, burtus, atrakcijas. Galite atkurti ryšį su svarbiu žmogumi.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje sėkmingai taikysite naujoves. Jums padės intuicija ir žinios. Regis, nepraleisite progos užsidirbti pinigų. Kita vertus, jausitės primygtinai kurstomi aplinkos, reklamos daryti daug nereikalingų veiksmų, vaikytis pirkinių, akcijų ir pan. Savo nuomonę reikškite apdairiau, kad netektų gailėtis. Neskleiskite apkalbų ir sąmokslo teorijų. Savaitės pabaigoje galite gauti puikią žinią, pranešimą ar pasiūlymą. Šv. Kūčias geriausia švęsti namuose su artimiausiais žmonėmis. Negailėkite meilės ir šilto dėmesio.

Taip pat skaitykite:  Astrologinė prognozė sausio 16-ajai, antradieniui

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.
ELTA (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Šiandien daugelyje rajonų lietus. Aukščiausia temperatūra 3–8 laipsniai šilumos

Šiandien daugelyje rajonų lietus. Vakarų, pietvakarių vėjo gūsiai vietomis sieks 15–18 m/s. Aukščiausia temperatūra 3–8 laipsniai šilumos. Pirmadienį daugelyje rajonų palis, dieną vyraus trumpi nedideli...

Vilniaus Katedros aikštėje įžiebta siurreali Kalėdų eglė

Vilniaus Katedros aikštėje ką tik įžiebta pagrindinė šalies Kalėdų eglė. Šiemet ji – lyg siurrealistinis paveikslas, kurio transformacijos įtraukia ir pasakoja savitą kalėdinę istoriją,...

Trečiadienį eismo įvykyje žuvo dviračiu važiavęs vyras

Sausio 19 dieną, trečiadienį, užregistruoti, pirminiais duomenimis, 34 eismo įvykiai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 2 (Mažeikiuose ir Vilniuje). Atvejų, kai transporto priemonės susidūrė...

Šiandien numatomas lietus, daugelyje rajonų smarkus

Šiandien numatomas lietus, daugelyje rajonų smarkus. Vietomis galima perkūnija. Šiaurės vakarų, šiaurės vėjo gūsiai daug kur sieks 15–20 m/s, pajūryje iki 23 m/s. Aukščiausia...

Nevartokite jokių preparatų profilaktiškai prieš COVID-19, nesistenkite gydytis patys

Paskutiniuoju metu viešoje erdvėje, ypač socialiniuose tinkluose, dalijamasi informacija apie COVID-19 sukeltai infekcijai gydyti naudojamus vaistus (hidroksichlorokviną, azitromiciną, lopinavirą/ritonavirą ir kt.). VVKT atkreipia dėmesį, kad kai kuriose šalyse šiuo metu yra atliekami klinikiniai tyrimai...

A. Bilotaitė: „Per 9 dienas apgręžta daugiau nei 21 tūkstantis automobilių“

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla šiandien bendravo su policijos pareigūnais kontroliuojančiais eismo ribojimus šventinį savaitgalį. „Užsikrėtimų Covid -19 skaičiai yra dideli, susirgusių nemažėja, mirčių skaičius taip pat didžiulis,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS