16 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 19

Astrologinė prognozė gruodžio 29-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Diena bus labai prieštaringa. Džiugins romantiški nuotykiai, vaikų išdaigos, tačiau gali pasitaikyti nemalonių staigmenų. Regis, ramybės neduos techninės problemos, vaikų poreikiai ar pan.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien pakaks rūpesčių. Šeimoje ramybės ir darnos sumažės, o išlaidos išaugs. Regis, santaupos tirpte tirps. Jeigu artimuosius užliesite priekaištais bei kritika, nesitikėkite meilių žodžių. Atoveiksmis bus toks pats.

DVYNIAI. Jeigu turite priešų, jie veikiausiai nesnaus, nepaisant tarpušvenčio. Galite išgirsti nemalonių apkalbų. Nekiškite nosies į socialinius tinklus ir bus žymiai ramiau. Neverta teisintis už išgalvotus dalykus.

VĖŽYS. Jums neverta skubėti iškeisti dovanotų kuponų į prekes. Dar pagalvokite, ko iš tiesų norite. Apskritai jūsų sumanumas leis išvengti nuostolių ir užsitikrinti stabilesnę naudą.

LIŪTAS. Jums neblogai seksis darbuotis, mokytis, tačiau pasitenkinimui gali trukdyti per dideli norai. Pasaugokite vaikus nuo pavojingų pramogų, rizikingo sporto ir pan. Tai ne ta diena, kuri teikia vidinę ramybę ir lengvą naudą.

MERGELĖ. Regis, šiandien bus daugiau liūdesio nei džiaugsmo, stigs saugumo, ramybės. Jausitės pavargę, vargins įtampa namuose ir už jų sienų. Saugokitės traumų, ugnies, infekcijų ir vagių.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Seksis kai kurie darbai, bet tik kartu su darnia komanda, kolektyvu. Iš draugų galite sulaukti intriguojamų pasiūlymų. Deja, šeimos nariai dėl to neapsidžiaugs.

SKORPIONAS. Šiandieninės pareigos jus vargins, ypač jei pastebėjote, kad jūsų pastangos neduoda naudos nei jums, nei tiems, dėl kurių stengiatės. Pravartu kai kuriuos darbus pavesti kitiems asmenims.

ŠAULYS. Jeigu jums labai svarbus yra autoriteto klausimas, tai atsiras priežasčių nerimauti. Baiminsitės, kad neišaiškėtų kai kurie dalykai. Regis, norėsis ištrūkti iš namų ir rutinos. Galite išvykti prasiblaškyti, tačiau jūsų vidiniai demonai vyks kartu su jumis.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai sausio 10 dienai

OŽIARAGIS. Tikriausiai būsite nusiteikę kovoti dėl finansinių bei verslo interesų. Turbūt įvertinsite patirtas išlaidas ir pajusite nerimą. Regis, dar turite finansinių įsipareigojimų, o santaupos jau žymiai sumažėjo.

VANDENIS. Šiandien daug kas priklausys nuo santykių su draugais, partneriais ir konkurentais. Jeigu kažkuo negebate pasidalinti, susitarti, laukia nusivylimai ar nuostoliai.

ŽUVYS. Nekokia diena sveikatai. Nieko gero, jeigu jūsų aplinkoje stinga higienos, saugumo. Tai nekaip veiks nuotaiką ir savijautą bei gali pritraukti tam tikrų tarnybų dėmesį. Stenkitės apsitvarkyti į pagalbą pasitelkę gerus draugus.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Apie ką galvoja protingi dėdės ir tetos?

Timui (vardas pakeistas) dvidešimt. Bet tiek jam neduočiau. Pirmą kartą atėjęs, akių į mane nepakėlė. Antrą kartą atvykęs prisipažino, jog nenorėjo, kad jas matyčiau....

Nedarbo grimasos: trečdalis bedarbių prieš karantiną nebuvo dirbę Lietuvoje

Daugiau nei pusė šalyje šiemet registruotų bedarbių negavo „Sodros“ nedarbo išmokos, nes nėra dirbę nė 12 mėnesių per pastaruosius dvejus su puse metų. Be...

Tėvams – daugiau galimybių atsisiųsti savo vaikų Galimybių pasą

Artėjant gruodžio 28-ajai, kuomet Galimybių pasu pradės naudotis 12 metų sulaukę asmenys, Registrų centras lengvina galimybes tėvams atsisiųsti skaitmeninį savo vaikų Galimybių pasą. Įdiegus...

Internetiniu seksu susigundžiusių vyrų laukia nemalonios staigmenos

Vasario mėn. Šiaulių apskrities policijai vienas po kito pasipylė dviprasmiškoje situacijoje atsidūrusių vyrų pareiškimai. Teisėsaugos pagalbos prireikė keletui moterų vilionėms socialiniuose tinkluose neatsispyrusiems vyrams,...

Lietuviai graibsto slidinėjimo atostogas – norinčius pramogauti geriausiuose Austrijos kurortuose ragina paskubėti

Lietuvoje už lango pasirodžius pirmajam sniegui, slidinėjimo kurortai jau klojasi puria sniego danga ir ruošiasi pasitikti pirmuosius žiemos sezono slidinėjimo entuziastus. Į lietuvių jau pamėgtus geriausius Italijos bei Prancūzijos kurortus keliautojus kasmet kviečiantis kelionių...

„Iki“ mažina kainas kasdieniams produktams – ilgo galiojimo pienas ir grietinėlė kainuos iki 18...

Nuo šiol populiarūs ilgo galiojimo pieno produktai kainuos iki 18 proc. pigiau – prekybos tinklas „Iki“ mažina kainas UAT pienui ir grietinėlei. „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė sako, kad šis pokytis – nuolatinių pastangų...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS