15 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 25

Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Ši diena gali būti dosni tiesiogine arba perkeltine prasme. Galbūt kaip tik dabar užsitikrinsite daugiau gerovės savo ateičiai, o gal laimėsite prizą, malonų dėmesį, padėką.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien bus nesunku sukurti savyje ir išsaugoti emocinę harmoniją, vidinę šilumą. Tai traukte trauks prie jūsų kitus žmones, dovanos jų simpatijas. Staiga galite kažkuo sublizgėti, išpopuliarėti.

DVYNIAI. Regis, šiandien itin pasikliausite savo jutimais ir intuicija. Ilgėsitės stebuklų, gėrio. Galimas ypatingas potyris ar įkvėpimas. Turėtų sektis meninė, kūrybinė ir labdaringa veikla.

VĖŽYS. Galite tikėtis malonaus nuotykio, pakvietimo į bendraminčių susibūrimą ar pasimatymą. Galbūt turėsite progų pasireikšti visuomeninėje, klubinėje veikloje, užmegzti ypatingą pažintį.

LIŪTAS. Oficialūs susitikimai turėtų baigtis taip, kaip tikėjotės. Situaciją turėtų labai sušvelninti kažkieno reiškiamos simpatijos jūsų atžvilgiu, stiprus palaikymas.

MERGELĖ. Būsite intelektualiai aktyvūs, linkę mąstyti, analizuoti. Turėtų sėkmingai klostytis studijų reikalai. Galite gauti pranešimą iš užsienio ar teisėtvarkos institucijos. Noriai ruošitės šventėms. Galbūt ta proga leisitės į kelionę.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Nebloga diena. Regis, atgausite skolą, gausite premiją arba išspręsite finansinę problemą, susitarsite dėl investicijų, pelno ar projekto finansavimo.

SKORPIONAS. Labiau nei visa kita jums rūpės bendrystės, partnerystės klausimai. Vietoj ultimatumų ir priekaištų padovanokite malonių siurprizų dominančiam žmogui, suteikite džiaugsmo. Tuo galite daug laimėti visomis prasmėmis.

ŠAULYS. Darbe sulauksite dėmesio iš kolegų. Galima pramoga, pobūvis arba įdomus kultūrinis renginys. Tikėtina išsvajota dovana arba malonus paskatinimas, įvertinimas.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę bendrauti, pramogauti, vilioti, šmaikštauti. Tikriausiai susitiksite su jums mielais žmonėms. Savo išmone, siurprizais jus gali nudžiuginti vaikai.

VANDENIS. Seksis tvarkyti piniginius ir turtinius reikalus, rūpintis šeima, tačiau turėsite nuolat kontroliuoti savo emocijas. Gali pavykti kaip tik dabar užbaigti labai svarbų reikalą, projektą ir gauti puikų rezultatą.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai vasario 1 dieniai

ŽUVYS. Gali būti, kad šiandien gausite puikią žinią, pranešimą ar pasiūlymą. Regis, nudžiugins malonus susitikimas, įdomi išvyka arba reikšmingas sandoris.

Geros dienos!

Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, antradieniui

AVINAS. Tikriausiai būsite susirūpinę asmenine gerove, pajamų šaltiniais, pardavimų, skolų, nekilnojamojo turto klausimais. Tuo tikslu nusimato ir naudingi, ir nenaudingi susitikimai. Bet koks nesaikingumas...

Ekspertas pataria, kaip susitvarkyti kompiuterio darbalaukį – ir kam to reikia?

Kompiuterio darbalaukis vieniems – šventa vieta, kur laikomos tik pačios svarbiausios nuorodos ir dokumentai, o pas kitus ir velnias koją nusilaužtų. Technologijų ekspertai pastebi,...

Nepamirškite pigių perlinių kruopų – jų troškinys su kiauliena ir daržovėmis nekainuos nė 3 eurų

Kai nėra laiko ilgai suktis virtuvėje, norisi ko nors greitai paruošiamo ir gardaus. Tam puikiai tinka įvairios kruopos, kurias galima derinti su įvairiais troškiniais,...

Lietuvoje plinta pavojinga duomenų viliojimo ataka

Pastarosiomis savaitėmis tūkstančius žmonių pasiekė iki šiol dar nematyti kenkėjiški el. laiškai, imituojantys Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pranešimus. Nuo įprastų duomenų išviliojimui skirtų „fišingo“...

Savaitės pradžioje orai gerės, vėjas rims, sniegą nešantys debesys trauksis

Kovo 8-os dieną vietomis trumpai pasnigs. Daug kur plikledis. Vėjas šiaurės vakarų, rims iki apysmarkio. Aukščiausia temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Moterų sveikinti, deja, nėra su kuo » Kovo 9 d. kritulių...

ORAI: šeštadienio dieną daug kur numatomi krituliai, daugiausia sniegas, vietomis snigs smarkiai

Šeštadienio dieną daug kur numatomi krituliai, daugiausia sniegas, vietomis snigs smarkiai. Pietiniuose ir vakariniuose rajonuose kai kur pustys, galima pūga. Vėjas besikeičiančios krypties, 5–10 m/s, šalies pietvakariuose vietomis 11–14 m/s, kai kur gūsiai 15–17...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS