18.4 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 21

Astrologinė prognozė gruodžio 18-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Palankus metas demonstruoti meninius sugebėjimus, filosofinę išmintį. Gera diena meno bei labdaros, socialiniams projektams. O jei tuo neužsiimate, domins apkalbos, užkulisiniai įvykiai.

- Reklama -

JAUTIS. Puiki, darbinga diena. Regis, kolektyve pajusite geresnį mikroklimatą. Sėkmė turėtų lydėti ir mokslo fronte. Palankus metas susitikimų, renginių organizavimui.

DVYNIAI. Būsite dalykiški, racionalūs ir pasitikintys. Galite dalyvauti viešame renginyje, pasireikšti iš tribūnos, gauti dosnų pasiūlymą ar vertingą patarimą.

VĖŽYS. Tai gali būti šauni diena, leidžianti kažkuo pasižymėti. Regis, kalbos suksis apie užsienį, keliones, renginių organizavimą ar kvietimą į juos. Tikriausiai pasijusite labiau vertinami draugų, partnerių.

LIŪTAS. Regis, kils poreikis paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, pasiryžti permainai. Galbūt kažkas grąžins jums skolą arba suteiks paskolą.

MERGELĖ. Pajusite didesnį norą bendrauti su kitais bei dalintis tuo, ką turite, padėti. Protingi, išmintingi, kūrybingi žmonės šiandien sugebės tuo sublizgėti, atsiskleisti.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai lengvai įgyvendinsite savo šios dienos planą. Regis, tai suteiks malonų pasitenkinimo jausmą ar apčiuopiamos naudos. Gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą, pakeisti stilių.

SKORPIONAS. Atviriau reikšite jausmus, mintis. Galbūt kils ūpas sportuoti, rungtyniauti, dalyvauti atrakcijose, realizuoti save per kūrybą, vaikų ugdymą.

ŠAULYS. Šiandien jums ypač norėsis tvarkos, švaros, komforto savo asmeninėje erdvėje. Veikiausiai negailėsite laiko ir pinigų, kad atsirastų daugiau komforto ir šventiškos auros namuose.

OŽIARAGIS. Jums seksis vykdyti intelektinę, kūrybinę veiklą, imti ar teikti interviu, laikyti egzaminą, skaityti paskaitas, reklamuoti ir t.t. Regis, gebėsite rasti išeitį net iš kebliausių situacijų.

VANDENIS. Šiandien atrodys, kad viskas juda pirmyn be didelių pastangų, tarsi savaime, ypač jei turite pinigų ir galite sumokėti pagalbininkams. Labiausiai rūpės harmonija ir tvarka artimoje aplinkoje.

ŽUVYS. Šiandien darbuositės gana lengvai, sėkmingai taikysite naujoves. Jums padės intuicija ir žinios. Aplinkiniai jus noriai išklausys, o gal ir patys patikės slapčiausias mintis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Palangos apgyvendinimo paslaugų asociacijų vadovai įvertino vasarą: dauguma atostogaujų prisibijo leisti pinigus

2023 m. vasarą, dėl poilsiautojų ir verslininku vertinimu ne ypač gerų orų, susitraukė atostogaujančių Palangoje srautai, taip pat pastebimas ir polinkis atostogauti trumpiau, dažniausiai...

Horoskopai liepos 30 dienai

AVINASBūsite dosnus ir geraširdis. Įsitikinsite pats, kad duodantis gauna dešimteriopai. Šį vakarą bus malonu praleisti tarp jus mylinčių ir mylimų žmonių. J.R.R. Tolkien audioknyga „Žiedų...

Nesinori gaišti laiko vyniojant balandėlius? Išbandykite kopūstų „lazaniją“ – taip pat skanu, tik žymiai paprasčiau ir įspūdingiau

Į šviežių naujo derliaus kopūstų lapus susukti balandėliai – patys skaniausi. Tradicinis ir nebrangus skanumynas dievinamas daugelio, tačiau pats paruošimas dažnam gali atrodyti gana...

Horoskopai kovo 29 dienai

AVINASPagalvokite, ar iš tiesų bėgate teisinga linkme. Tik vienas mažas žingsnelis į šalį gali jus šiandien negrįžtamai išvesti iš kelio. Kyla pačių įvairiausių ir...

Kačiukai vazoje džiugins net ir kelis mėnesius – tik išvenkite klaidos, kurią namuose daro...

Skintos karklo šakelės su pumpurais – pavasario, Velykų simbolis ir labai populiari namų puošmena, mat kainuoja visai mažai. Ne visi žino, kad tereikia padaryti vieną dalyką, ir kačiukai savo grožiu džiugins ne kelias dienas,...

Trijų kaimo turizmo sodybų šeimininkas: dveji pastarieji metai buvo patys sėkmingiausi

Artėjančios metų šventės – tikras darbymetis kaimo turizmo sodybų šeimininkams. Ne išimtis ir Paulius Arasimavičius, kuris valdo net tris sodybas Veiverių seniūnijoje (Prienų r.). Nors dirbti tenka neskaičiuojant valandų, jaunas verslininkas pripažįsta, kad pastarieji...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS