11.4 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 19

Astrologinė prognozė gruodžio 11-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Gali išryškėti mažiau pastebimos jūsų savybės, gilesnė įžvalga. Labai svarbu ekonomiškai elgtis su bendrais verslo, įmonės, rėmėjų pinigais ir nepiktnaudžiauti savo padėtimi kitų atžvilgiu. Geriau mažiau, bet kilniau ir sąžiningiau.

- Reklama -

JAUTIS. Tikėtinos prieštaringos situacijos, kai bus sudėtinga teisingai pasielgti. Pravartu prisitaikyti prie aplinkybių ir kitų žmonių reikalavimų ar poreikių. Solidarumas ir dosnumas jums padės.

DVYNIAI. Šiandien pavyks susidoroti su rimtomis užduotimis, tik reikia būti atidiems, pastebėti smulkmenas. Galima tikėtis puikių kontaktų ir produktyvaus bendradarbiavimo. Kai ką galite sėkmingai užbaigti. Vakare tikėtinas nemalonus incidentas.

VĖŽYS. Gera diena kūrybiniam darbui, tik nenukelkite jo į vakarą. Tikėtinos išlaidos norimiems daiktams, malonumams, dovanoms, vaikų poreikiams. Jeigu prarasite saiką valgydami, vakare gailėsitės.

LIŪTAS. Šiandien orientuositės į kasdieninius darbus, buitines problemas. Aplinkinius stebinsite savo taikliais argumentais, kūrybiniais sprendimais. Vakare norėsis tik malonaus, smagaus atsipalaidavimo.

MERGELĖ. Diena palanki trumpoms išvykoms, dalykiniams bei asmeniniams susitikimams. Galite gauti vertingą pasiūlymą ar informaciją. Vakarop taps sunkiau bendrauti. Pasisaugokite nemalonių situacijų gatvėje, namuose ir kitur.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Nebloga diena, jeigu laukiate kokios nors išmokos, siuntos ar paramos. Gali kilti neblogų idėjų, susijusių su šventinėmis atrakcijomis, nekilnojamuoju turtu, verslu ar pan.

SKORPIONAS. Nestokosite emocijų, sentimentų, noro rūpintis tais, kurie šalia jūsų, bei tais, kuriuos norėtumėte sudominti. Šio vakaro renginys ar pasimatymas gali jus paveikti dvejopai. Kilusį nesusipratimą stenkitės išsiaiškinti šiltuoju būdu, be nusistatymo.

ŠAULYS. Ši diena bus geresnė, jei labiau klausysite vidinio balso. Nieko neforsuokite ir neskleiskite įtampos, gandų. Iki pietų geriau plaukti pasroviui, be skubos atliekant įprastus darbus. Popiet rodysite daugiau iniciatyvos, emocijų ir tai ne visiems patiks.

OŽIARAGIS. Iš ryto nestigs energijos bei noro spręsti dalykines problemas, flirtuoti. Tačiau popiet jau prireiks atokvėpio arba nuo darbų atitrauks artimo žmogaus problema.

VANDENIS. Daugiausia dėmesio šiandien nukreipsite į profesinius, politinius, visuomeninius reikalus. Galite patirti spaudimą dėl nebaigtų darbų. Teks vikriau suktis, tad praverstų aktyvūs pagalbininkai. Be jų ir uždarbis bus mažesnis.

ŽUVYS. Gana produktyvi diena. Verta imtis nebaigtų darbų, suskubti su studijų atsiskaitymais. Aplinkinių palankumas teiks gerų vilčių. Tačiau vakarop entuziazmas sumažės. Nesubtilumas reiškiant nuomonę gali šiek tiek pakenkti jūsų įvaizdžiui.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Enter title here.

AVINASRytas gali prasidėti nekaip, tikriausiai prastai jausitės, bet neskubėkite daryti išvadų. Vienišieji šiandien gali pagaliau sutikti savo antrąją pusę, o įsimylėjėliai išgyvens jausmų renesansą....

10 antistresinių vietų Žemaitijoje: atsipalaiduoti vykstama prie Platelių ir į Telšių rajoną

Kuriuose Žemaitijos kampeliuose galima geriausiai pailsėti nuo kasdienių rūpesčių bei streso? Edukacinio projekto „BTA Be streso“ inicijuotoje internetinėje apklausoje tam labiausiai tinkančių vietų gausa...

Šios dienos, lapkričio 30 dienos horoskopas

AVINASKažkas turi panašių ambicijų kaip ir jūs, todėl bando visais įmanomais būdais jums pakenkti. Pasistenkite likti išdidus ir korektiškas. Jei apsimesite nepastebįs varžovo, jį...

Apklausa rodo: jaunesni šalies gyventojai noriai mokėtų už greitesnes medicinos paslaugas

Jaunesni nei 50 metų amžiaus šalies gyventojai teigia, kad jie sutiktų valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose mokėti papildomai už geresnės kokybės ir greičiau prieinamas sveikatos...

Horoskopai birželio 10 dienai

AVINASŠiandien patirsite, kokiais glaudžiais emociniais ryšiais esate susijęs su savo šeima. Laukia reikšmingas pokalbis su artimu žmogumi. Abu sužinosite įdomių ir svarbių dalykų vienas apie kitą. JAUTISTie, kam iš tiesų rūpi jūsų nuomonė, išgirs jus...

Šiandien lietus, šiaurės vakarų vėjo gūsiai daug kur sieks 15–20 m/s.

Artimiausią parą lietaus atneš visai šalia Lietuvos besisukantis itin vandeningas žemo slėgio sūkurys. Šiandien lietus, rytiniuose rajonuose vietomis smarkus. Šiaurės vakarų vėjo gūsiai daug kur sieks 15–20 m/s. Aukščiausia temperatūra 6–11, vakariniame šalies pakraštyje...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS