18.2 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 17

Astrologinė prognozė gegužės 6-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Pasistenkite įveikti vidinį inertiškumą, nesėdėkite sudėję rankas. Darbuokitės, plušėkite. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos ar replikos. Jeigu darote, ką galite ir privalote, jūsų sąžinė turėtų būti rami.        

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Turbūt stengsitės pasislėpti šešėlyje, pabūti vienumoje. Regis, suvoksite, ką iš tikrųjų turite daryti ir ko jums visiškai nereikia, tačiau yra primetama. Rūpinkitės sveikata.

DVYNIAI. Aplinkiniams galite atrodyti keisti, tačiau tai nesumažins jūsų įtaigos. Emocionali kalba darys įspūdį. Tik pasistenkite nepaviešinti to, ko nederėtų, neskleiskite gandų, apkalbų.

VĖŽYS. Šiandien ne viskas priklausys nuo jūsų valios bei norų, todėl kai kas gali nepavykti, nors ir atrodys, kad jūsų planai be priekaištų. Nepervertinkite savęs ir neįžeiskite kitų žmonių orumo.  

LIŪTAS. Teks vikriai suktis, ypač jei jūsų veikla susijusi su studijomis, teisėtvarka, žiniasklaida, užsieniu. Tikėtinas pokalbis, verčiantis daryti išvadas, apsispręsti. Galite sulaukti įvertinimo, jeigu laikėte egzaminą ar konkursinį testą.

MERGELĖ. Galite šiek tiek nusivilti, jeigu tikitės didelės paramos iš partnerių, rėmėjų, gerų nuolaidų. Apsišarvuokite kantrybe ir nuosekliai mažais žingsneliais judėkite link tikslo.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Galite pasijusti priklausomi nuo kitų žmonių nuotaikų bei valios. Derėtų pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar abejingumo. Svarbu, kad jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis. Nemanykite, kad nedaug investavę galite daug gauti.

SKORPIONAS. Šiandien daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Tikėtinas pokalbis dėl darbo. Galbūt teks pasirūpinti sava ar artimo žmogaus sveikata. Tokiu atveju nenumokite ranka, nes ligai įsisenėjus bus sunkiau išgyti.

ŠAULYS. Nuo pat ryto flirtuosite, šmaikštausite. Regis, tai patiks šalia esantiems. Netgi su nepaklusniais vaikais nesunkiai rasite bendrą kalbą. Tikėtina, kad išsivaduosite iš jus kausčiusių abejonių arba padėsite tai padaryti kitiems.

OŽIARAGIS. Nuo pat ryto teks daug kalbėti su artimaisiais, kažkuo įtikinėti, skatinti ar raminti. Ir vėliau mintys labiausiai suksis apie šeimą, buitį, vaikus. Turėkite omenyje, kad per griežtas požiūris į artimo žmogaus elgesį, jo poreikių varžymas nieko gero neduos.

VANDENIS. Kalbos daugiausiai suksis apie mokslą, žiniasklaidos naujienas, aplinkui vykstančius įvykius, politiką ar pan. Diskutuojant gali paaiškėti, kad savo akiratį ir kompetenciją jūs pervertinote.

ŽUVYS. Tikėtini rūpesčiai, susiję su šeimos pinigais, nuosavybe. Galbūt kažką svarbaus nutarsite komercinėje, verslo srityje. Kad ir ko siekiate, būtina vadovautis sveiku protu ir racionaliu apskaičiavimu.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Per savaitę keliuose – žuvo keturi žmonės

Per savaitę, rugpjūčio 4–10 d., penktadienį–ketvirtadienį, mūsų šalyje eismo įvykiuose, pirminiais duomenimis, žuvo 4 žmonės, dar 90 sužeista. Įregistruoti 79 įskaitiniai eismo įvykiai. Žuvo 3...

Per Lietuvą slinks šaltasis atmosferos frontas su mišriais krituliais

Šiandien bus debesuota su pragiedruliais. Daug kur krituliai, vyraus nedidelė šlapdriba, sniegas. Vietomis plikledis. Vėjas šiaurės vakarų, 7–12 m/s. Aukščiausia temperatūra 0–5 laipsniai šilumos. Kovo...

Horoskopai lapkričio 21 dienai

AVINASNe viskas gali ir turi būti išsiaiškinta ir paaiškinta. Kai kuo tenka tiesiog patikėti. Ar ne per daug jėgų ir pinigų eikvojate besivaikydamas chimeras?...

Į Lietuvą parskrendantys gandrai grįš į saugius lizdus

Pavasaris – tai ne tik šylanti oro temperatūra, atgimstanti gamta, bet ir sugrįžtantys paukščiai. Turbūt vieni labiausiai laukiamų – baltieji gandrai. O tam, kad...

Tvaresnės Kalėdos su „Iki“: pernai didelio pirkėjų dėmesio sulaukę Kalėdų maišeliai grįžta į „Iki“...

Prasidedant gražiausių metų švenčių laukimui, o kartu ir kalėdinei prekybai, prekybos tinklas „Iki“ pristato riboto leidimo šventinius popierinius pirkinių maišelius, kurie gali būti naudojami kaip žaismingas popierius dovanoms pakuoti. Taip siekiama ne tik kurti...

Lapkričio 4-oji. Vardadieniai, orai, horoskopas ir daug kitokių įdomybių

Lapkričio 4-oji, trečiadienis, 45 savaitė. Saulė teka 7.28 val., leidžiasi 16.35 val. Dienos ilgumas 9.07 val. Mėnulis (pilnatis) leidžiasi 11.26 val., teka 18.34 val. Vardadieniai: Eibartas, Karolis, Karolina, Modesta, Vaidmina, Vitalis, Vitalija Šios dienos oras: Vakarų vėjai į Lietuvą neš...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS