18.9 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 20

Astrologinė prognozė gegužės 29-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Darbe jums gali stigti kolektyvo palaikymo, darnaus bendradarbiavimo vykdant dalykinę, projektinę veiklą. Arba pasijusite nepakankamai kompetentingi iškilus netikėtai problemai, pristatant mokslinį darbą ar kt.

- Reklama -

JAUTIS. Gali būti pareikalauta, kad imtumėtės didesnės atsakomybės, pademonstruotumėte kompetenciją arba kad atliktumėte skubų darbą. Gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje srityje, asmeniniuose santykiuose ar kt.

DVYNIAI. Šiandien jums gali iškilti moralinė arba teisinė dilema. Bus nelengva susivokti, kas neteisus ar kas kaltas dėl netikėtai kilusios problemos ar incidento. Gali tekti liudyti, bylinėtis.

VĖŽYS. Gali padvelkti permainomis – galbūt darbo reikalų srityje, o gal neramins kintantys dominančio asmens planai. Mažiau gilinkitės į svetimus trūkumus. Verčiau pasirūpinkite savais psichologiniais kompleksais, netikusiais įpročiais.

LIŪTAS. Jausite emocinę įtampą, nerimą. Regis, taps aišku, kad kiekvienas kovoja už save ir kad reikia lankstumo norint įtikti ir pritapti. Bus apie ką pamąstyti.

MERGELĖ. Suplanuoti darbai gali strigti dėl nenumatytų priežasčių. Darbe nuotaiką drums ir intrigos, kolegų nenoras rimtai dirbti ar pavaduoti, o galbūt ir netikėtas higieninis patikrinimas.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Intensyviai darbuositės kūrybinėje srityje, nevengsite rizikos, eksperimentų, nuotykių. Tykos pavojai, todėl nepraraskite budrumo. Labiau prižiūrėkite vaikus.

SKORPIONAS. Stigs tvarkos jūsų aplinkoje ir bus sunku su tuo taikstytis, tačiau vargu ar užteks laiko ir jėgų nuosekliai imtis darbų. Norėsis keisti nepakeičiamus dalykus. Visas reikalingas korekcijas pradėkite nuo savo vidinių dalykų.

ŠAULYS. Diena nerami, daug kintančių emocijų, keistos įtampos. Gali kilti impulsas mesti įgrisusius darbus ir užsiimti tuo, kas iš tikrųjų domina. Būsite linkę elgtis ekscentriškai.

OŽIARAGIS. Šiandien labiausiai norėsis harmonijos, tačiau kaip tik jos gali stigti. Regis, aktualūs bus tiek savi, tiek kitų žmonių turtiniai, piniginiai reikalai. Tikėtina, kad darysite pajamų bei išlaidų apskaitą. Neapsigaukite.

VANDENIS. Neieškokite neįprastų nuotykių, neaštrinkite priešpriešos. Geriau bus, jei šią dieną praleisite kasdieniškai, nes nuotykiai, neapgalvoti susitarimai, ginčai, skolinimai, išlaidavimai gali pridaryti rūpesčių.

ŽUVYS. Šiandien veikiausiai jums nuotaiką gadins tikri ar menami priešai, atvirai reiškiamas nepalankumas arba už jūsų nugaros rezgamos intrigos. Kai kurie jūsų privalumai praras vertę arba bus sumenkinti kitų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

„Pienės 2023“ apdovanoti efektyviausi pieno gamintojai, jų tarpe ir mūsų rajono ūkininkai

Pažangiausiems pieno ūkių atstovams jau dešimtą kartą įteikti apdovanojimai „Pienės 2023“. Raudondvaryje (Kauno r.) vykusiame renginyje Žemės ūkio ministerija ir naujienų portalas Pienoukis.lt geriausiems...

Dabar grilių ir jų aksesuarų „Rimi“ įsigysite pigiau: ši mėsa iškeps skaniausiai su keliais patarimais

Saulei kiek dosniau dalijantis šiluma, namų terasose, kiemeliuose bei soduose vis dažniau galima išgirsti čirškančią lauko kepsninę. O kepamos kiaulienos kvapas, susimaišęs su barbekiu...

Vasaros saulėgrįžą. Joninės Šventojoje

Kviečiame kartu švęsti ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties metą. Birželio 24 d. pagal lietuvių liaudies kalendorių švenčiame Rasas, Kupoles, taip pat sveikiname Jonus ir...

Šiandien aukščiausia temperatūra 26–30 laipsnių

Šiandien bus mažai debesuota. Be lietaus. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 26–30 laipsnių. „Manis, arba pinigų abėcėlė“ – tai pasakojimas, kuriame rasite...

Prisipirkote per daug duonos? Specialistas patarė, kaip išlaikyti ją šviežią ilgiau

Baimindamiesi koronaviruso Lietuvos gyventojai tuština maisto lentynas, ne išimtis – ir duona. Tačiau, priešingai nei kruopų ar makaronų, duonos gaminių galiojimo laikas – itin trumpas, todėl atsargų ilgam neprikaupsite. Kepyklų atstovai skatina atsakingai vartoti...

Krizės akivaizdoje merai nesusitvarko ir su švietimo iššūkiais

Didžiausia šalyje Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS), kovo 24 d. kreipėsi į Premjerą Saulių Skvernelį, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrą Algirdą Monkevičių, visų savivaldybių merus, ragindama ne tik užtikrinti galiojančių teisės...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS