18 C
Mažeikiai
2024 / 06 / 20

Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Tikriausiai būsite susirūpinę asmenine gerove, pajamų šaltiniais, pardavimų, skolų, nekilnojamojo turto klausimais. Tuo tikslu nusimato ir naudingi, ir nenaudingi susitikimai. Bet koks nesaikingumas atneš pasekmių.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, ne itin palankiomis sąlygomis teks rūpintis turtiniais, piniginiais reikalais, tiekimu, verslo sutartimis. Nenuleiskite rankų. Pamažu įveiksite kilusius sunkumus, nes jie laikini.

DVYNIAI. Šiandien bus nelengva. Gali suerzinti nemalonus įvykis arba gandai, intrigos. Popiet pasijusite be naudos nusiplūkę. Vakare šiek tiek intriguos menas, muzika, o galbūt – atskleistos svetimos paslaptys.

VĖŽYS. Nuo pat ryto teks griebtis rimtų darbų. Popiet būsite nusiteikę bendrauti. Tikėtini susitikimai su bendraminčiais, draugais. Jeigu tikitės, kad jie su jumis kažkuo pasidalins, bus naudingi, galite kiek nusivilti.

LIŪTAS. Rezultatyvūs turėtų būti susitikimai su įtakingais veikėjais, valdininkais, užsieniečiais. Galbūt dalyvausite konferencijoje arba tvarkysite reikalus susijusius su tarptautinias projektais, kultūra, mokslu. Nerimą kels konkurentai ir didelės išlaidos.

MERGELĖ. Ši diena jus panardins į nekasdieniškus reikalus. Jusite nemažą įtampą dėl įgūdžių stokos, aršios konkurencijos ir pan. Kita vertus, galimi dėmesio verti pasiūlymai, susitarimai.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien neišvengsite susitikimų, rimtų dalykinių ir nelabai rimtų tarpasmeninių pokalbių. Jeigu dalyvausite darbo pokalbyje, konkurse ar pan, susidursite su griežtu vertinimu, dideliais reikalavimais.

SKORPIONAS. Ši diena bus ne itin maloni dėl įtampos bendraujant, tariantis, derantis. Kita vertus, ši patirtis padės kitaip pažvelgti į kai kurias problemas bei įvertinti asmeninius prioritetus.  

ŠAULYS. Iš ryto visus reikalus gali užgožti vaikų poreikiai. Jeigu tai nėra aktualu, tai padidėjęs aplinkinių dėmesys sužadins paskatą labiau rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Galbūt apsilankysite sporto komplekse, grožio salone.

OŽIARAGIS. Kur bebūtumėte, darbe ar namuose, nesėdėsite rankų sudėję. Atsargiai elkitės su ugnimi, technika. Vakare galima tikėtis pramogos, tačiau ji nemažai kainuos.

VANDENIS. Iš pat ryto imkitės reikalų, kuriems reikalingas didesnis komunikabilumas, mobilumas, gebėjimas greitai reaguoti į informaciją. Popiet sulėtėsite ir jūsų galvoje suksis tik asmeniniai reikalai, artimųjų poreikiai.

ŽUVYS. Užplūs informacijos lavina, kurią svarbu greitai apdoroti. Jausite vidinį arba išorinį spaudimą iš peties pasidarbuoti. Artimam žmogui gali prireikti jūsų paramos. Neatsukite nugaros.

Geros dienos!

TOP naujienos

Kodėl ne visi žuvų taukai įsisavinami vienodai?

Žuvų taukai dėl juose esančių omega-3 riebalų rūgščių poveikio žmogaus organizmui yra vieni populiariausių maisto papildų pasaulyje. Pakankamą kiekį omega-3 rekomenduojama vartoti nepriklausomai nuo...

Neįprasti karštos arbatos su citrina deriniai: nuo česnako iki ananasų

Kiekvieną rudenį, sužvarbus orams, svarbu daugiau dėmesio skirti organizmo stiprinimui. Vienas iš būdų tai padaryti – į mitybos racioną įtraukti kuo daugiau vitaminų kupinų...

„Sodra“ paaiškina 10 dalykų apie ligos išmokas

Paskelbus karantiną ugdymo įstaigose daugiau nei 40 tūkst. tėvų kreipėsi į gydytojus ir gavo nedarbingumo pažymėjimus, kad galėtų prižiūrėti namuose savo mažamečius vaikus. „Sodra“ pateikia...

Gaiviai ir taupiai: neišmeskite arbūzo žievės – pasigaminkite skanėstų

Iki vasaros dar liko mėnuo, bet jos skoniu jau galima mėgautis vis godžiau – parduotuvėse pasirodė naujo derliaus arbūzai iš Ispanijos. Vaida Budrienė, prekybos...

Pajūryje atidaryti visą parą veikiantys „Rimi“ maistomatai: tvariau nei užsisakyti į namus

Vasaros sezono metu pajūryje ženkliai padidėjus poilsiautojų skaičiui ir išaugus poreikiui įsigyti maisto produktus greitai bei patogiai, prekybos tinklas „Rimi“ siūlo patrauklią galimybę užsisakyti prekes internetu ir jas bet kuriuo paros metu atsiimti iš...

Horoskopai rugpjūčio 8 dienai

AVINASNeatsiribokite nuo žmonių, neužsidarykite tarp keturių sienų. Jūsų energija, gyvybingumas ir nuoširdumas šiandien bus kur kas svarbiau už tikslumą ir punktualumą. Jei pavėluosite į pasimatymą, bet ateisite labai gerai nusiteikęs, jums tikrai bus atleista. JAUTISJei...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS