13.7 C
Mažeikiai
2024 / 05 / 25

Astrologinė prognozė balandžio 5-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Daryti įtaką besiklostančioms aplinkybėms bus nelengva. Pajusite jėgų trūkumą. Galbūt prireiks pagalbos. Meilės santykiuose nuoširdžius jausmus šiek tiek slopins abejonės, tačiau aistra dėl to nesusilpnės, veikiau – atvirkščiai.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, jums seksis tvarkyti tuos reikalus, kur tenka bendrauti, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, pasisakyti, organizuoti. Galbūt iš jūsų kiti žmonės tikisi kažkokio slapto sėkmės recepto.

DVYNIAI. Regis, jums nepavyks išsivaduoti nuo skubos ir darbų, tačiau lydės geresnė nuotaika, didesnis optimizmas dėl ateities, profesinis solidarumas. Gali nudžiuginti darbo rezultatai arba netikėtas flirtas.

VĖŽYS. Diena bus gana nekasdieniška. Jums gali pasisekti, jeigu puoselėjate viltis susijusias su išsilavinimu, profesine karjera, kūrybiniais projektais ar investicijomis. Pravartu pasidomėti įstatymais, finansiniu draudimu, jei tai jums aktualu.

LIŪTAS. Diena bus labai veikli. Ne viskas seksis sklandžiai, tačiau jūsų pastangos bus pastebėtos ir įvertintos. Kiek sunkiau bus suderinti darbo ir asmeninius reikalus. Visgi, įmanoma, kad meilės reikalai kryps į gera. Nusimato pasimatymas, šou renginys.

MERGELĖ. Galite mėginti sudaryti aktualias sutartis, megzti bendradarbiavimą. Galbūt atnaujinsite svarbų partnerystės ryšį, seną draugystę. Seksis tarpininkavimo ir finansinė veikla.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, jums neblogai seksis demonstruoti kompetenciją, dalykines savybes, gebėjimą tarpininkauti. Ilgai lauktas susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius.

SKORPIONAS. Šiandien neleiskite laiko veltui, nes diena turėtų būti palanki įvairioms veikloms. Sudarykite sutartis, kurkite, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite, susitikite su gerbėjais, bičiuliais, savo dėmesiu džiuginkite vaikus.

ŠAULYS. Iš pat ryto tvarkykite svarbiausius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Popiet teks labiau pasirūpinti artimaisiais, tačiau tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, jog esate reikalingi, svarbūs.  

OŽIARAGIS. Gana produktyvi ir kontaktiška diena. Ji gali būti gana jauki, maloni, ypač jei galėsite patys rinktis veiklų tempą, prioritetus ir pašnekovus. Jūsų gera nuotaika labiausiai džugins artimuosius.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai spalio 22 dienai

VANDENIS. Ši diena bus palanki buitiniams, nekilnojamojo turto, kreditavimo reikalams spręsti, pirkiniams ir pan. Tiktų užsiimti ir menine veikla, kūrybiniais ar socialiniais projektais. Vis labiau trokšite meilės, pramogų, nuotykių.

ŽUVYS. Iki pietų jausitės vangesni, lėtesni, o popiet pradėsite vaduotis iš inercijos. Gerų vilčių suteiks komercinė veikla, norimos prekės ar paslaugos paieškos. Galite įsigyti daiktą namų komfortui ar pan.

Geros dienos!

TOP naujienos

Mirtiną egzekuciją transliavęs jaunuolis stos prieš teismą

Panevėžio apygardos prokuratūra perdavė teismui baudžiamąją bylą, kurioje 23 metų Rokiškio rajono gyventojas O. J. kaltinamas nužudymu, svetimo turto sugadinimu ir viešosios tvarkos pažeidimu. Kaip...

Horoskopai sausio 28 dienai

AVINASSvarbus jūsų sprendimas turi patikti ir visai šeimai. Tai nėra jūsų vieno reikalas. Saugokitės užgauti kieno nors jausmus. Jei pavyks rasti visus patenkinantį kompromisą,...

Atnaujintas šalies strateginių sporto šakų sąrašas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija atnaujino strateginių sporto šakų nustatymo kriterijus 2022–2025-iesiems metams. Atsižvelgiant į juos, dabar Lietuvos strateginių sporto šakų sąraše rikiuojasi 12...

Vaikas dažnai ragauja nevalgomus dalykus? Tai gali įspėti apie geležies stokos anemiją

Geležis – labai svarbus kraujo gamybos elementas, dėl jos trūkumo sumažėja hemoglobino bei eritrocitų kiekis kraujyje ir sutrinka deguonies pernešimas į audinius. Esant ženklesnei...

Horoskopai lapkričio 15 dienai

AVINASŠiandien negalite sau leisti prašyti kitų pagalbos, bet kita vertus, negalite atsisakyti padėti kitiems. Kruopščiai saugokite savo asmenines ar profesines paslaptis - bus bandančių jas sužinoti. Varžovai tik ir laukia menkiausių jūsų silpnumo ženklų. JAUTISNegalite...

Horoskopai balandžio 18 dienai

AVINASŠiandien pagaliau sulauksite paramos, kurios jau seniai tikėjotės. Jūsų paslaptingumas gali nejuokais suintriguoti ir taip jums neabejingą asmenį... Vakare būkite svetingas šeimininkas. JAUTISNeširskite ant prieštaraujančių. Pasaulis būtų labai nuobodus, jei visi mąstytų vienodai. Vakare būkite...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS