16 C
Mažeikiai
2024 / 07 / 24

Astrologinė prognozė balandžio 13-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Daug bendrausite, juokausite, flirtuosite. Galite susitarti dėl trokštamo pasimatymo, kelionės ar pan. Visgi svarbu neprarasti savitvardos su kontaktais, nes situacija bus nestabili. Vakaras palankesnis ramiam buvimui namuose nei nuotykiams.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien jums labiausiai rūpės komfortas, grožis, gamta. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti amatais, žemės darbais, apdaila. Vakare galimas susitikimas ar įvykis, kuris nebūtinai nudžiugins.

DVYNIAI. Tikriausiai mėginsite išsivaduoti iš inercijos, pasyvumo, imtis aktyvesnės veiklos, siekti patinkančio asmens dėmesio ar pan. Neforsuokite situacijos, nes galite pakliūti į nepatogią padėtį. Saugokitės sukčių, vagių.

VĖŽYS. Diena gali pasirodyti keista. Idealizmas ir nepraktiškumas jums galbūt nepakenks, tačiau nesąžiningi apsukruoliai gali mėginti tuo pasinaudoti. Būkite apdairesni ir nepasiduokite manipuliacijoms.

LIŪTAS. Nuo pat ryto teks nemažai bendrauti ir spręsti aplinkinių problemas. Nepasiduokite manipuliacijoms. Jeigu pavargote ar nebegalite tenkinti kitų žmonių poreikių, bent trumpam apsaugokite savo asmeninę erdvę, pabūkite vienumoje.

MERGELĖ. Šiandien galite tikėtis rūpesčių, keistų priekaištų. Stenkitės prisitaikyti prie aplinkinių, tačiau neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Saugokitės vagių, apsinuodijimo.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Galite patirti neįprastų įspūdžių. Galbūt gausite pasiūlymą vykti į kelionę, dalyvauti tarptautiniame renginyje ar pan. Neverta per daug tikėtis – vilionės, pažadai nebūtinai bus tikri. Saugokitės sukčių, vagių, venkite svaigalų.

SKORPIONAS. Regis, augs jūsų apetitas materialiems daiktams, seksui, gardumynams. Kai kurioms pagundoms, pramogoms negailėsite pinigų ir laiko. Tuo galite kažką nuvilti. Svarbu, kad dėl jūsų pomėgių nenukentėtų vaikai.

ŠAULYS. Šiandien galite pasirodyti publikai, sublizgėti draugų kompanijoje ir pan. Jei kils ūpas siekti populiarumo, galite nė nepastebėti, kaip kils nesusipratimų santykiuose su artimiausiais žmonėmis. Stenkitės iškart švelninti situaciją. Venkite svaigalų.

OŽIARAGIS. Šiandien pravartu labiau pasirūpinti sveikata, higiena. Tiktų grūdintis, sportuoti, tačiau krūvį didinkite atsargiai, kad nepakenktumėte sveikatai. Jokiu būdu nesėskite prie vairo apsvaigę, mieguisti.

VANDENIS. Staiga tapsite nerūpestingi, atsipalaidavę, nusiteikę nerti į nuotykius, atsukti nugarą įgrisusiems rūpesčiams. Visgi abejotini malonumai gali nemažai kainuoti.

ŽUVYS. Veidmainystė ir klasta gali sutrukdyti pasiekti tikslą, nors galbūt manysite, kad tai tik padės. Verčiau dovanokite gerumą ir nesiekite savanaudiškų tikslų. Nederėtų varginti savęs išvykomis bei kontaktais, kurių nepageidaujate. Saugokitės vagių.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Nusiaubusios audros nuostoliai – apie pusantro milijono eurų

Šią naktį Lietuvą nusiaubusi audra „Laura“ pretenduoja būti viena didžiausių pastarųjų metų audrų – vien per tris pirmąsias penktadienio darbo valandas, iki 11 val....

Šiandien vietomis truputį palis. Aukščiausia temperatūra 8–13 laipsnių šilumos

Šiandien vietomis truputį palis. Aukščiausia temperatūra 8–13 laipsnių šilumos. Balandžio 26 d. kai kur trumpai negausiai palis. Naktį kai kur rūkas. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai...

Šiandien bus debesuota su nedideliais pragiedruliais

Sausio 28 d. per Lietuvą nusidrieks tarp ciklonų įsiterpusi aukštesnio atmosferos slėgio juosta. Šiandien bus debesuota su nedideliais pragiedruliais. Vietomis, daugiausia Vakarų Lietuvoje, krituliai, vyraus...

Horoskopai spalio 25 dienai

AVINASIki šiol labai ilgai nedarėte pažangos. Įrodykite ir sau, ir kitiems, kad esate pajėgus dirbti su naujausia technika. Visiškai netinkamas metas kelti kokius nors...

Horoskopai spalio 24 dienai

AVINASPernelyg daug visko vyksta vienu metu. Venkite žmonių, kurie tik blaškosi, triukšmauja ir viską komplikuoja. Šiandien kaip niekad reikia daugiau paprastumo. Jau būtų laikas išlydėti pro duris paskutinį svečią... JAUTISTikriausiai jausite poreikį kurį laiką pabūti...

Vyras mėgino užsidirbti iš neteisėtai pasisavinto kuro

Šeštadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai išaiškino asmenį, kuris pasisavino kurą iš degalinės, pasinaudodamas įmonės transportu ir kuro kortele. Nors vyras kurą buvo pardavęs kitam asmeniui, tačiau Kauno...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS